Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego mężczyzni lubią duże piersi,przecież są obrzydliwe

Polecane posty

Gość gość

a ich nosicielki głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac faceci uwazaja inaczej, choc ja osobiscie jestem twojego zdania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyscie mialy duzy biust to zamacalybyscie sie na smierc a i wiedzialy ze to najwiekszy wabik bo kobieta wyglada mega seksownie. nie ma nic gorszego niz plaska deska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy lubi duże piersi ale ważne, żeby jakieś były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każda posiadaczka dużego biustu jest głupia....i zależy co masz na myśli pisząc o dużym biuście....rozmiar D też jest duży ale słodki.... Większy biust faktycznie może przerażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jako facet nie lubię dużych biustów i również uważam że są nie tyle seksowne co ohydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wypowiedzi niektórych wynika,że tylko kobiety bez biustu są mądre;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligencja nie ma nic wspolnego z wielkoscia biustu.Ojj, kompleksy daja sie we znaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne temat założyła jakaś zazdrosna laska bez biustu, tylko takie czepiają się innych...jakoś nie widziałem by ktoś założył temat że płaskie dziewczyny są obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny z biustem nie atakują desek bo nie mają im czego zazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwielbiam duże piękne piersi.... pełne C lub D a panie z miseczką A mogę tylko współczuć bo na pryszcze to są maści....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też duży biust obrzydza...takie dwie trzęsące się flaki fuj fuj i jeszcze raz fuj jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie bimbolki drogie panie lubie! A najbardziej lubie te ktora ma moja luba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że im większe piersi w młodości,tym na starość bardziej są obwisłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam strasznie mały biust i chciałabym mieć oczywiste większy. A jak widzę laske z wielkim to zazdroszczę bardzo bo faktycznie seksownie to wygląda. Ale nie można mieć wszystkiego..... Każda kobieta ma kompleksy i jest to normalne. Ja się pogodzilam z moim malutkim b, faceci z którymi byłam niestety nie do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk Cecyliusz
Jak można abstrachować biust od jej właścicielki? Podoba się właścicielka to podoba się jej biust jaki by nie był, duży czy mały..Proste.Myślę że powinienem dostać plusa za najlepszą wypowiedź w tym temacie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i niech będą na starość obwisłe .... na starość jedrne już nie sa potrzebne bo facetom na starość tez już nie staje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać od razu, że autorka ma wypierdki mamuta zamiast piersi ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze temat zalozyła DESKA. słusznie ze maja kompleksy bo sa brzydkie. Cycki dodaja atrakcyjnosci jakie by nie bylo. Na starosc to kazdy bedzie brzydki. A czy madry to zalezy od czlowieka-takie nieszczesliwe zakompleksione osoby jak autoirka beda wylewaly jad na forum albo w zyciu gdy tylko zobacza kogos lepszego czy mlodszego od siebie. żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie by nie były * :) autorka * ps. kazdy wie ze baba bez cycków to jak facet bez fiuta :D do gazu z wami zazdrosne lasie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam duży biust i faktycznie, nie mam czego zazdroscic deskom... a na starośc i moj biust i moje całe ciało będzie obwisłe,takie życie.za to będę miała wspomnienia z młlodosci jak moj facet sie zachwycał moim biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelka999
Ja też mam mały biust i koleżankom z większym wcale nie zazdroszczę,bo nie ma czego. To głupi stereotyp,że takie kobiety jak ja zazdroszczą tym z większym biustem.Kobiety z cycami jak Pamela Anderson są przez facetów postrzegane jako łatwiejsze,nawet jako dziwki,często zboczeńcy się do nich przystawiają,tylko współczuć tak naprawdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelka999
Ale duże cycki obwisają już koło 30-stki a nawet wcześniej już mając 25 lat trzeba je smarować kremami żeby nie zwisały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te plaskie deski niech zbieraja na implanty bo zaden szanujacy sie facet nie zwiaze sie z "facetem" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię się położyć na pełnej, ciepłej piersi w długie zimowe wieczory, a drugą piersią się nakryć, żeby mi ucho nie zmarzło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie duże cycki są zawsze obwisłe ale laski noszą staniki z push-upem więc tego nie widać taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale faceci mówia duze ale nie maja na mysli mega jakis ja nosze miseczke duze c lub d wiec mam duze jak na szczupla figure ale nie jakies ogromne a kazdy facet z ktorym sie spotykalam sie slinil na biust. a to ze np starszym wisza to faceci przez ciuchy nie widza ale pewnie im sie to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtytfx
Durniejszych wypowiedzi dawno nie czytalam,jestem po 40,szczupla,biust 75f i pomimo karmienia piersią nie jest obwisly. Ale wy wiecie lepiej ,no nie? Biusty są różne,nie stereotypowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci kochaja biust u kobiet. a wypowiedzi ktore pisza ze to nie łądne itd to zakompleksione dechy pisza bez biustu 9/10 facetów lubi duzy biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aurelka, wybaczam ci glupote-trzeba sie jakos pocieszac, slusznie ze walczysz z kompleksami. ale chociaz na starosc nie bedsiesz miala zalu ze stracilas urode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×