Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miałam nadzieje ze sie myle:-(

Dlaczego mezczyzni tak szybko zapominają?

Polecane posty

Gość miałam nadzieje ze sie myle:-(

Mezczyzna rzekomo zaangazowany, zakochany, a jednak potrafi zapomnieć w krótkim czasie i znaleźć inną. Dlaczego tak jest, że ja się meczę z jednym uczuciem rok czasu, z poprzednim ponad 2... O tym drugim chlopaku i tak nie zapomniałam do konca, jest sentyment ale przynajmniej nie męczę się, mam nadzieję że do 1 też minie, aczkolwiek boli. Bardzo boli, gdy widzę że on czuje do niej to co rzekomo do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albion1234
też tak mam,ale w drugą stronę.Jak widzisz-nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artkartka
Nie wiem.Ale to prawda.Ja juz 4 miesiące przezywam rozstanie .A on?wiem, ze chodzi już zadowolony.Mężczyźni nie mają wiele głebokich uczuć, mimo pięknych słówek, jakimi szafują na lewo i prawo. Uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albion1234
nie generalizujcie kobiety,macie pewnie rację,ale faceci też potrafią mocno kochać i cierpieć,tylko raczej robią to w samotności-bo wyjdzie,że są słabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieć faceta to szczyt ambicji
"Mężczyźni nie mają wiele głebokich uczuć" za to Wasza głębia jest zajebista szczególnie ta intelektualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldi 2011
Może i potrafią mocno kochać, ale bardzo szybko znajdują sobie inną pocieszycielkę, której wciskają kity, tak samo jak poprzedniczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albion1234
nie wiecie tak naprawdę,że facet może nic nie okazywać,a wieczorem ,w łóżku potrafi zaszklić oczy łzami-z tęsknoty,z rozpierającego go uczucia,ze złości,że dał wiele i okazało się,że nie warto było być dobrym (nie mówię misiem ,łajzą),tak jakby potwierdzało się,że kobiety potrzebują macho,a nie kogoś troskliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artkata
A tak.Zebyś wiedział.FACECI (ogół)NIE MAJĄ WIEKSZYCH UCZUĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artkata
Goldi 2011 Może i potrafią mocno kochać, ale bardzo szybko znajdują sobie inną pocieszycielkę, której wciskają kity, tak samo jak poprzedniczce. xxxx Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldi 2011
To zależy jakie kobiety, jednak myślę, że każda kobieta potrzebuje i pragnie czułości, troski i poczucia bezpieczeństwa. Znaczy, źle trafiłeś, niestety - takie życie. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mezczyzna rzekomo zaangazowany, zakochany, a jednak potrafi zapomnieć w krótkim czasie i znaleźć inną." ­ no właśnie - rzekomo. ­ naprawdę kocha może 5% mężczyzn. reszta "kocha" wyłącznie kutasem :) ­ dlatego nie wiem, czemu tak przymulacie o waszych eksach, którzy najdalej w parę tygodni po rozstaniu pieprzą inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieć faceta to szczyt ambicji
ja rozumiem, że Wam takie pieprzenie farmazonów przynosi ulgę, ale pomyślcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie tak wydawalo
nie wyszlo nam z pewnym facetem. ja go bardzo kochalam, mialam wrazenie, ze on mnie nie. po tym jak przestalismy sie ludzic, ze cos z tego bedzie stal sie wrecz dla mnie chamski i opryskliwy. pozniej przyznal po pijaku, ze nie mogl sobie poradzic z tymi uczuciami, ze meczyl sie ponad rok czasu zanim przestal sobie roic, ze moze cos jeszcze z tego bedzie, ze byl wsciekly, rozzalony i nie wiedzial co ze soba zrobic. a zachowywal sie w taki sposob jakby mu nie zalezalo, bo pod taka maska bylo mu latwiej po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja rozumiem, że Wam takie pieprzenie farmazonów przynosi ulgę" ­ że co? :D ­ ja należę do tej szczęśliwej grupy osób, które głęboko wali, co robi obecnie ich BYŁY partner. ­ naprawdę nie wiem, po jaką cholerę interesować się kimś, z kim się definitywnie skończyło. żeby przypominać sobie o zmarnowanym kawałku życia? dziękuję, postoję. mam lepsze zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momento mori
Fajnych i atrakcyjnych kobiet się nie zapomina. Te zapomniane są więc nudne i nieciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poi.........
No, to jasne, że jest zbyt głupi. Innej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wolałabyś by facet się
użalał nad sobą latami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momento mori
Ona by chciała, żeby facet latami z tęsknoty wył do księżyca, bo tak widziała w filmie "Zmierzch", i to było bardzo romantyczne. A głupie kobiety nie potrafią zrozumieć, że facet zostawia kobietę dlatego, że nic do niej nie czuje, i zapomina o niej, bo myśli już tylko o innej kobiecie. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpoqs
Albion1234 też tak mam. Sam niedawno straciłem jedyną kobietę która naprawde kochałem. Mimo że jestem facetem ryczałem jak dziecko. Nie pogodziłem się z tym i obawiam się że jeszcze dlugo nie pogodzie. Wiem jedno, minie dużo czasu nim pokocham kogoś równie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momento mori
Jak ją straciłeś? Nie żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary temat,ale podbijam. wlasnie tak sie czuje. cztery lata razem i jeszcze dwa miesiace temu bylam bardzo wazna. dzis ma nowa dziewczyne i od ponad miesiaca sie ze mna nie kontaktowal.ktos wie o tobie wszystko,wspolnie zyjecie,macie swoje zwyczaje,cieszycie sie razem,placzecie i wspieracie i sa plany na przyszlosc i wspolne swieta i wyjazdy,a ten po prostu znika. czy to wszystko nic nie znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżam temat! Rozstanie po ponad 5 latach związku i.. on, juz 3 tygodnie po, ma kogoś innego.. Da się tak wymazać kogoś z pamięci po tylu latach? Czy raczej faceci odsuwają od siebie cięzkie myśli, szybko się pocieszają się a potem, nawet po długim czasie, te stłamszona emocje ich kopią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sie szybciej zakoch.uja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci czesciej zdradzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie kochaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci szybciej zapominaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, a ja już dwa lata wspominam swoją byłą i nie mogę zapomnieć, jak się kogoś kochało na serio, to tak po prostu jest... swoje trzeba odcierpieć i żyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka żali się na jakich facetów leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapominaja bo nie kochaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×