Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nie moge znalezc pracy :((

Polecane posty

Gość gość

Skladam cv do glupich marketow czy fast fodoow a nie do kancelarii prawnej :/ i nie chca mnie przyjac. Ostatnio bylo ogloszenie Pilnie szukamy do marketu na konkretny dzial.Napisalam, odpisali ze sie skontaktuja i co?gowno....a za chwile dodali ogloszenie, tym razem dopisali "skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami" :O:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj takiej pracy gdzie nie ma pośredników. Te wszystkie agencje posrednictwa to sciema. W moim mieście na drzwiach Leclerca wisi ogłoszenie, że potrzebują pracowników. To samo jest z Tesco i Biedronką. Wybierz się do marketów, idź osobiście na rozmowę do kierownika działu, weź ze sobą CV. Ja szukam pracy dodatkowej i też chodzę osobiście. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz znajomości bejbe :D i pewnie wygląd mniej niż 6/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje, tez trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do marketow znajomosci i wyglad? od kiedy? z tym wygladem to zabawne, bo jeszcze nie widzialam ladnej kobiety, zwykle grubo ponizej przecietnej, dopracuj prowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie z tymi znajomosciami. W tym Leclercu robię zakupy co kilka dni, i sama byłam świadkiem rozmowy w dziale mięsnym, jak klientka zagadała do sprzedawczyni (pani 50+), ze teraz tutaj pracuje, bo znaly sie prywatnie. Ta sprzedawczyni pracowala tam od tygodnia. Trzeba ruszyc tylek sprzed komputera, praca sama do domu nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, ze to nie prowo, bo na portalach z ogloszeniami o pracy oglaszaja się agencje posrednictwa i tak wlasnie piszą "skontaktujemy się z wybranymi kandydatami..". Nie wysmiewajcie, poczytajcie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co kaza wysylac aplikacje przez net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukają tanio wyglądających karyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że jako agencje pośrednictwa pracy biorą duźą kasę za rekrutację kandydatów. Każdy pośrednik chce zarobić, uzasadnić swoje istnienie na rynku. Ja przeglądam codziennie nuzle, taki zbiorczy portal o ofertach pracy, olx, i oferty pracy z miejscowego urzędu pracy. Często pracodawcy preferują kontakt telefoniczny lub osobisty. Unikam pośredników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja wysłałam z 15 CV i tylko na 2 nie dostałam odpowiedzi, na wszystkie które poszłam od razu mnie przyjeli. Nie narzekam, wybieram w czym chce..jednak mam w CV napisane, ze skonczyłam matematyke i ponoc po takich studiach wszedzie przyjmuja niz po politologii czy psychologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasciemniaj w CV i zobacz, ze to działa ;) najczesniej, nie sprawdzaja tez tego czy masz oby taki dyplom. powodzenia, sprobowac nie zaszkodzi jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sprawdza to co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×