Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nie zwiąże się z nieatrakcyjnym facetem?

Polecane posty

Gość gość

Kilka razy w zyciu mialam okazje zwiazac sie z nieatrakcyjnym chlopakiem, ale mimo ze calkiem mi sie podobali nie zwiazałam sie z nimi. Wiem, dziwnie to brzmi i zaraz powiecie : skoro cos z nich dostrzeglas to i inni tez mogli. Tylko ci inni , czy raczej te inne nigdy sie nie znajdowały :) Ja nigdy nie patrze na wygląd ani kasę. Jeżeli taki człowiek ma choc jedna pozytywna dla mnie ceche to wszystko inne przestaje byc wazne, chocby to byl 'tylko' optymizm czy energicznosc :) wiec Dlaczego? x 1.Od takich ludzi czesto wyczuwa sie nienawisc i mozna sie po nich spodziewac podlosci lubukrytych chorob / zaburzen psychicznych 2.Jezeli facet nie mial wczesniej powodzenia, to jest 99,9% szans ,ze nie bedzie ze mna z milosci tylko dlatego ze "tak wyszło". 3.Ostatecznie mozna sie zaprzyjaznic, ale partner swiadczy o nas i tego sie trzymam, DLATEGO, ŻE każdy wychodzi z tego załozenia. Dlaczego mam byc wyjatkiem i wprowadzac na salony kogos, kto byc moze mnie zawiedzie...nikt nie jest idealny, a jezeli facet ma mnie zranic, zawiesc...to mniejszy zal,jak zrobi to ktos lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam kiedyś z brzydalem, którego wszystkie laski odrzucały. miał w sobie tyle nienawiści i pretensji do świata, że ledwo z nim wytrzymałam, zatruwał mnie codziennie swoim stanem, no coś okropnego! a ja naprawdę byłam zakochana i myślałam, że go zmienię, uleczę itp... gooowno prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci oceniają kobiety głównie ze względu na wygląd, a brzydcy wręcz mają obsieję na punkcie atrakcyjności kobiet. Nawet brzydal nie chciałby brzydkiej kobiety i oczekuje pięknej. Więc dlaczego miałabyś się męczyć, skoro i tak on byłby ze względu na Twój wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo z nieatrakcyjnymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co Ci się w nim podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.31 Od urodziwych nie można spodziewać się ukrytych chorób!?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.39 A po co się tak odgrywać? Przecież takie uogólnienia nie mają sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydki facet w związku leczy swoje kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma brzydkich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.38 Brzydki facet tez chce zyskać aprobatę kolegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydki facet nie wytrzyma z atrakcyjniejszą partnerką. Szybko pojawi się zazdrość i strach przed utratą dziewczyny. Brzydki facet jest bluszczem. Będzie kontrolował, strzelał fochy i awanturował się. Brzydki facet będzie próbował wmówić Ci, że nie jesteś wcale taka ładna i mądra. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podkopywanie poczucia atrakcyjności, to typowa forma kontroli toksycznych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość brzydali jest toksyczna. Wpadłam kiedyś na forum dla brzydkich ludzi. Wszyscy stali użytkownicy mieli problemy z głową. Sporo ludzi wpadało tam, żeby poczytać. Forum stało się sławne, ale teraz jest już zablokowane. Brzydale mają 2 twarze. Udają normalnych w realu, ale to co mają w głowie jest tak chore, że nie wierzyłam w to co widzę. Kafeteria przy tamtym forum to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według samego siebie do atrakcyjnych facetów nie należę, a od kobiet nie mogę się ogonić. Nie generalnie, ale często kobiety, które uważają się same za atrakcyjne i zwracają uwagę wielu mężczyzn mają mi za złe, że ich nie adoruję, czyniąc mi czasem złośliwości. Parę razy odmówiłem takim paniom spotkania i ... ,to dopiero ... ukryte choroby wyszły na wierzch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pewnie masz kompleksy, to, że nie wyglądasz jak model, nie oznacza, że nie jesteś atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym punkcie kompleksów nie mam i nigdy w życiu nie przeszkadzało mi to. Nie wiem o co chodziło z tą atrakcyjnością. Faktyczne jak model nie wyglądam.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale widocznie jesteś atrakcyjny, skoro kobiety do Ciebie startowały. A jak reagowały gdy im odmówiłeś? Zwyzywały Cie od gejów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Msciły się perfidnie i okrutnie, nawet i po latach. Robiły takie złośliwości, że miałem dużo kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1 Ci ludzie byli przesiąknięci nienawiścią i na forum tego nie ukrywali. Po 2 żyli w urojonym świecie. Według nich ładni ludzie mają wspaniałe życie. Kasa sama leci z nieba, są uwielbiani i wyręczani przez innych ludzi, nie mają żadnych problemów itd. Po 3 gardzą innymi brzydkimi ludźmi. Cierpią bo są samotni, ale nie chcą być z innym brzydalem. Jednej udało się wyrwać przystojnego faceta. Napisała, że osiągnęła cel, ale czuje nienawiść do swojego faceta bo jest atrakcyjny i ma to czego ona nigdy nie miała. Opisywała go i szukała wad. Jak już znalazła stwierdziła, że może nim gardzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to rzeczywiście toksyczne babska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadam za określeniem toksyczne, uważam,że to chodziło o urażoną dumę. Idę do prac w domu. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że jakikolwiek brzydki będzie z ładną kobietą z miłości, a nie ze względu na jej wygląd?Za mną biega nieładny i deklaruje, że nigdy tak się nie zakochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli ktoś chce zaszkodzić komuś nawet po latach, to jest toksyczny. Urażona duma tyle nie trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:49 myślę, że nie wszyscy brzydale są toksyczni, ale lepiej uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A Tobie się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ,że posiadacie pełną wiedzę n.t. brzydali pewnie z własnych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś byłam z brzydalem. W życiu nie miałam do czynienia z taką toksyczną relacją. Ciągle miał jakieś pretensje, że za dużo piszę z ludźmi, że mam za dobre życie towarzyskie (tak naprawdę przeciętne i spokojne). Ciągle opowiadał jak to mu jest źle, że każdy jest od niego lepszy. Do tego dosyć często wyśmiewał się z ludzi i kpił z ich wad (na przykład nadwagi). I rzeczywiście na początku to ukrywał, dopiero później się otworzył aż uszy więdły od jego użalania się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieatrakcyjni ludzie ( ja miałam doświadczenie z facetem)są złosliwi,wyśmiewaja się z innych,wymagaja tylko atrakcyjnych partnerów a poczucie humoru to maja takie ,ze polecam tylko na pogrzeby( stypy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Brzydki facet nie wytrzyma z atrakcyjniejszą partnerką. Szybko pojawi się zazdrość i strach przed utratą dziewczyny. Brzydki facet jest bluszczem. Będzie kontrolował, strzelał fochy i awanturował się. Brzydki facet będzie próbował wmówić Ci, że nie jesteś wcale taka ładna i mądra. Nie polecam. x Z brzydka bedzie to samo, bo wie,ze nikogo nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×