Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego niektórzy ludzie są cale życie sami

Polecane posty

Gość gość

nie mają partnera ani nawet przyjaciół podczas gdy inni cieszą się popularnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszytkie Kobiety są poligamiczne a ja jestem monogamiczny. Nie chce sie dzielic bo sie brzydzę wiec wole byc sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny debil, ja jestem tak monogamiczna pajacu, że byś sie zdziwił, ze tak mozna. ale lepiej tak piertolić ze sie zna wszystkie kobiety na świecie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma monogamia do samotności? Chodzi mi o samotność, brak jakichkolwiek związków z innymi przyjaźń, miłość, seks itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką teorię: pewnie zbyt mało otrzymali miłości jako małe dzieci , po prostu się jej nie nauczyli i nie potrafią jej dawać, nawet kiedy zdają sobie już z tego sprawę i bardzo by chcieli, to po prostu nie umieją. Ot cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeszcze nikt nie napisał prawdziwej odpowiedzi a prawd tutaj będzie co najmniej 8 Prawdziwa odpowiedz jest taka, ze wynika to z biologiczno - ewolucyjnych zasad naturalnego doboru partnera do rozrodu. Kojarza sie ze soba osobniki o najlepszych cechach ktore moga przekazac genetycznie potomstwu. Jesli ktos nie ma powodzenia u plci przeciwnej oznacza to, ze najpewniej tych cech nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Oj tam wazytkie tak mówią do momentu jak nie nadazy sie okazja albo jedna lampka za duzo wina nie sciagnie blokady ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tylko myślisz że są sami a tak naprawde mają fajniejsze życie od tych którzy żyją z kimś pod jednym dachem i czują się samotni do bólu. To dopiero jest matnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazm
 

nie mają partnera ani nawet przyjaciół podczas gdy inni cieszą się popularnością

takie ich cierpienie na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biję go po głowie
 

takie ich cierpienie na tym świecie

Przecież każdy jest zerem to na chúj ci ludzie deklu? Zdecyduj się na jakąś wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

gość dziś jeszcze nikt nie napisał prawdziwej odpowiedzi a prawd tutaj będzie co najmniej 8 Prawdziwa odpowiedz jest taka, ze wynika to z biologiczno - ewolucyjnych zasad naturalnego doboru partnera do rozrodu. Kojarza sie ze soba osobniki o najlepszych cechach ktore moga przekazac genetycznie potomstwu. Jesli ktos nie ma powodzenia u plci przeciwnej oznacza to, ze najpewniej tych cech nie posiada.

Cale zycie jestem osamotniona i chora od chorych osob wszyscy sie odsuwaja wiec sama bede sama zdechne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Cale zycie jestem osamotniona i chora od chorych osob wszyscy sie odsuwaja wiec sama bede sama zdechne

Nie pisz tak 😔 Co Ci dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×