Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analne inferno

Dlaczego porządny chłopak nie może znaleźć dziewczyny?

Polecane posty

Gość analne inferno

Dlaczego wszystkie szukają tylko napakowanych i łysych tępaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie wygladasz jak model proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty wiesz, że łysy i napakowany tępak też może być porządny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś z twarzą masz nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick zdradza że sam do porządnych raczej się nie zaliczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie jesteś porządny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
bo jestes mazgajem i gołodupcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo te szmaty wymagaja tylko przystojniakow, sram im do ryja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety często nie szukają uczciwych i dobrych ale łobuzów - po prostu mężczyzn bardzo zdecydowanych, silnych, trochę brutalnych, takich, którzy są w stanie zawładnąć ich życiem. A Ty pewnie jesteś dobrym facetem, uczciwym, może nawet przystojnym ale nieśmiałym i zamkniętym w sobie. Taki mężczyzna może być atrakcyjny dla kobiety po przejściach, zranionej, doświadczonej i wiedzącej, że czasami samce alfa okazują się kimś najgorszym, kogo możesz spotkać ale niestety związek z taką kobietą musi się wiązać z tym, że przerodzisz się w jakimś sensie w terapeutę i jednak w pewnych kwestiach (na pewno w seksie) będziesz porównywany z tamtym. Moja rada - zacznij spotykać się z prostytutkami - mówię poważnie. I niekoniecznie aby tylko uprawiać seks. Oczywiście prostytutki są różne i większość to nieciekawe k***y nastawione na kasę ale z całą pewnością spotkasz takie, które są normalnymi kobietami i wiele ci opowiedzą o życiu a także o tym, czego kobieta oczekuje od faceta. Bo sama "porządność" ci nie wystarczy a każda normalna kobieta czy przyjaciółka "od serca" będzie się ci wstydziła powiedzieć prawdę co ją "najbardziej kręci". Prostytutka jeśli cię polubi (a takie są i jest to możliwe) czasami jest najbardziej szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wyzywasz innych od tępaków. Dziewczyny nie lubią takich zarozumialców jak ty! Proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki porządny, a innych od tępaków wyzywa. Nic dziwnego, że omijają cię szerokim łukiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porządny , czyli jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:27 W d***e byłeś i g****o widziałeś. Ja od zawsze lubiłam spokojnych, uczciwych facetów, bałam się łobuzów i tzw samców alfa. Jeśli facet jest z natury agresywny to nie zmieni się przy kobiecie w łagodnego misia tylko ona będzie chodzić ze śliwą pod okiem. Jestem po jednym związku z takim "uczciwym", "porządnym" jak ty, był też prawiczkiem, spokojny, ale po latach okazał się kłamliwym i fałszywym gnojem. Gust mi się jednak nie zmienił i nadal wolę spokojnych facetów, a nie żadnych łobuzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś lubisz spokojnych ale trafiłaś na łobuza i potwierdzasz moją tezę. Może świadomie szukasz grzecznego ale podświadomie szukasz łobuza. I trafiłaś na najgorsze co możliwe - wilka ukrywającego się w skórze owieczki. Hi hi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:30 Ale, mój były nadal jest spokojny ;) Po prostu okazało się, że jest fałszywy, nie dotrzymuje obietnic i nie dba o mnie, a czy to cechy łobuza? Nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×