Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlwł

dlaczego tak jest?? co o tym sądzicie??

Polecane posty

Gość mlwł

mam 17 lat, wielu znajomych... uważam,że nie jestem brzydką dziewczyną, wręcz przeciwnie...ludzie zwracają na mnie uwagę,słyszę różne komplementy...jednak czuję się samotna... :( tzn. mam wspaniałe kumpele,z którymi spędzam b. dużo czasu, rozmawiam,zwierzam się... ale brakuje mi kogoś takiego wyjątkowego, chłopaka,z którym mogłabym pogadać o wszystkim,do którego mogłabym się przytulić... brakuje mi tych romantycznych spacerów, tych wszystkich sytuacji... jezcze rok temu nie przeszkadzało mi to,że nie mam nikogo... ponadto wiem,że bycie zakochaną jest czymś cudownym, co powoduje,że jest się piękniejszym, o wiele częściej się uśmiecha... :) to cudowne... wiem,że kiedyś spotkam kogoś takiego,w kim się zakocham i będzie tak,jak sobie wymarzyłam... a jak jest u was?? pzdr. dla wszystkich samotnych... :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17-latka
również mam podobnie :) z tym, że rok temu wręcz przeszkadzało mi, że uganiał się za mną mój przyjaciel. Przez to nasza znajomość się rozwaliła, a dziś chciałabym, żeby ktoś się za mną pouganiał :) tylko, żeby tym razem był to ktoś, w kim ja też byłabym zakochana :( raz w życiu się zakochałam! raz tylko, choć we mnie było już paru zabujanych (nie przechwalam się, nie było tego dużo, ale zawsze coś)! i mam z tego przeżycia cudowne wspomnienia, choć dziś chce mi się śmiać i sama nie wierzę, jak ktoś taki mógł zrobić na mnie aż takie wrażenie. Ale mimo to cieszę się, że przeżyłam coś takiego. młode samotniczki! łączmy się w tym topiku! pozdrowienia dla autorki i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlwł
wiem,że jest dużo dziewczyn z takim 'problemem'... ech... pzdr. dla 17-latki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×