Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego tatuaże i kolczyki są "be", a operacje plastycze już nie?

Polecane posty

Gość gość

Jak to jest, że ludzie wstrzykują sobie trucizę zeby wygładzić zmarszczki i to jest niby normalne, albo wszczepiają sobie implanty i nikt nie widzi w tym nic złego, a jak młodzi ludzie robią sobie tatuaże i kolczyki to jest to koniec świata i trzeba ich krytykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacje plastyczne to obrzydliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie uważam odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest akurat wyjątkowo spieprzony tatuaż, większość ludzi ma dużo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi się wydaje, że operacje plastyczne to dużo poważniejsza ingerencja w ciało i jak nie wyjdzie to skutek jest dużo bardziej opłakany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
operacje plastyczne upiększają świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc wole tatuaże - przynajmniej nie wyglądasz z nimi jak ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZECIEZ ten temat to PROWOKACJA ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglądasz jak kryminalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ten temat to nie prowokacja. Poważnie zastanawiam się skąd to się bierze, zwłaszcza, że już te tatuaże które ludzie sobie teraz robią nie daja wyglądu kryminalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obchodzi mnie czy ktoś ma tatuaż czy nie, ale mnie osobiście się to nie podoba, zwłaszcza jak jest barzo rozległy. Wiadomo, że nie wszystko musi mi się podobać i nie moja sprawa. Zabiegi medecyny estetycznej z kolei mają za zadanie upiększyć w konwencjonalnym sensie czy przedłużyć młody wygląd, nic w tym kontrowersyjnego nie ma o ile ktoś nie przesadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powinno być bo ryzyko zwiazane z tymi zabiegami jest ogromne i też nie każdy kto się operuje każdemu będzie się podobał - więc efekt ten sam co z tatuażem jeżeli o estetykę chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie wytatuowani, ze nie zrobią Wam rezonansu na wytatuowanym miejscu. Dziś odbieralam wyniki I poczytałam sobie ròżne informacje na tablicy koło rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula8980808880
Bo czasem ( o ile sie z tym nie przesadzi) operacje czy wstrzykiwanie czegoś da dobry efekt estetyczny, a tatuaże i kolczyki to jakby oszpecanie sie na wlasne zyczenie wg niektorych bo nie wiedza w tym nic ladnego. Ja nie pisze wcale, ze to jest obiektywna prawda, ze tak niektorzy moga to odbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak niektórzy mogą odbierać efekt operacji plstycznych jako pogorszenie wyglądu. To subiektywna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.02.16 PRZECIEZ ten temat to PROWOKACJA ... x Znów ta mękoła od tatuaży z kolejnym tematem :O Ciekawe, kiedy się nie zmęczy i przestanie zakładać nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaśmieca tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ta menda która wchod******ażdy temat o tatuażach (nawet taki sprzed paru lat) i wyzywa autora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury, moja mama ma tatuaże i miała robiony rezonans, nic się jej nie stało ani też te tatuaże w niczym nie zaklucaly czy coś, moja koleżanka podobnie. Należy zdjąć metalowe rzeczy ale tatuaż nie przeszkadza o ile nie jest świeżo robiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że nie. Też miałam robiony rezonans całego ciała i nic mi się nie stało. Nie wiem skąd się ten mit wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś znowu ta menda która wchod******ażdy temat o tatuażach (nawet taki sprzed paru lat) i wyzywa autora x nie przedstawiaj swojej mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo inteligentna odpowiedź, masz ferie? Jak nie masz nic do dodania to po prostu się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ono, panienka od tatuaży się zdenerwowała :P jedyną wyzywającą jest ona sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo wyzwałam? Temat założyłam bo czytałam inny o operacjach plastycznych i jestem ciekawa co myślą inne osoby. Ty nie myślisz więc nie masz po co się wpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak nie masz nic do dodania to po prostu się nie wypowiadaj. x znowu ta menda która wchodzi na każdy temat o tatuażach (nawet taki sprzed paru lat) i wyzywa I zawsze pada ten sam "argument", co wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tatuaże więc często czytam te tematy i zawsze widzę w nich twoje wpisy. I zazwyczaj są to wpisy które odświeżają tematy które były założone lata temu. Myślę, że masz z sobą jakiś problem. Może pogadaj z mamą na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo wyzwałam? Temat założyłam bo czytałam inny o operacjach plastycznych i jestem ciekawa co myślą inne osoby. x znowu ta menda X Zwracaj się tak do mamusi, zasłużyła na to, skoro rzucasz epitetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to była parafraza wpisu trolla (ciebie?) który mnie nazwał mendą :) Już możesz przestać się tak oburzać i spokojnie poszukac tematów które będą cię interesować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kogo wyzwałam? Temat założyłam bo czytałam inny o operacjach plastycznych i jestem ciekawa co myślą inne osoby. Ty nie myślisz więc nie masz po co się wpisywać x To ty nie myślisz, skoro za brak myślenia uważasz czyjeś diametralnie inne od twojego zdanie. Typowy poziom kafeteryjny, nie ma z kim i o czym. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×