Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego wg facetow kobieta jest sama?

Polecane posty

Gość gość

dlaczego uwazacie to co uwazacie faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta jest sama jak: - jest skrajną feministką - ma sukowaty charakter - jest rozwiązła lub ma taką przeszłość - jej wygląd mówi " bez kija nie podchodź" tzw. b***h face chyba tak to się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co myślą faceci nie am nic wspólnego z rzeczywistością. Oni jedno mówią (co by chcieli) ale drugie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- jest dziewica - jest za grzeczna, co znaczy za nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma mordę jak by ją czołg przejechał i jest gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytam specjaliste od kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Bo nie trafiła jeszcze na sensownego faceta, który byłby nią zainteresowany -/to wg mnie, no ale ja jestem kobietą i podalam przyczynę dla której byłam sama do 27 r.z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem sama, chociaz jestem wesoła,optymistyczna i lubię ludzi. Jestem miła ,nie mam jędzowatego charakteru a i tak jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:52 nie pomyslałeś ,że może w jej otoczeniu są sami faceci ,którzy wyglądają jakby im mordę czołg przejechał . W zdaniu ,które napisałeś "jakby" piszemy łącznie PROSTAKU i to też powód dla którego niektóre kobiety są same hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - jest dziewica x Ale bzdury gadasz. To kobiety skreślają mężczyzn z powodu bycia prawiczkiem natomiast mężczyźni cenią dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł__
1) - bo jest wyjątkowo brzydka, lub przeciętna ale ma wygórowane wymagania nieproporcjonalne do swojej atrakcyjności. 2) jeżeli jest ładna bo: a) jest heterą (kobietą nienawidzącą mężczyzn ale to się rzadko zdarza) b) została zgwałcona, pobita przez mężczyznę, oszukana i ma uraz psychiczny do relacji z nimi c) typ karierowiczki, d) ma małe piersi i nieuzasadnione kompleksy z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
A jeśli jest ładna, miła, zgrabna, oczytana, kulturalna i inteligentna, nie ma wygórowanych wymagań, jest lubiana, ma zawsze pogodny nastrój? To dlaczego może być sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semper__Eadem
nie ma takich kobiet, kazdej wala hormony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćewunia Bo nie trafiła na kogoś z kim chce być w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Dobrze :-) Jak widać dla panów ta przyczyna nie istnieje, bo oczywiście z taką dziewczyną przeciez kaaaaazdy chce być w związku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobieta jest sama jak: - jest skrajną feministką i jednoczesnie jest brzydka - ma sukowaty charakter i jednoczesnie jest brzydka - jest rozwiązła lub ma taką przeszłość - tylko wtedy kiedy przywali w rogi facetowi tak nieostroznie ze on sie o tym dowie - jej wygląd POWTARZAM -WYGLAD mówi " bez kija nie podchodź" tzw. b***h face chyba tak to się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z podobnych powodów jak facet : 1) zbyt wysokie wymagania w stosunku do własnej atrakcyjności, 2) karierowiczka - wspinanie się po szczeblach kariery i żądza pieniądza ponad zycie uczuciowe, 3) może być też tak, że ma uraz do relacji z facetami. Została kiedyś przez faceta skrzywdzona i teraz ciężko jej zaufać komukolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Gość 15:00 A jeśli żadne z tych nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli żadne nie pasuje to może faktycznie jest czymś na wzór hetery - po prostu nienawidzi mężczyzn... Albo ma w głowie jakieś kompleksy, które nie pozwalają jej na bliższe spotkanie z mężczyzną (nie mówię, że jest brzydka ale, że ma jakieś wymyślone kompleksy w głowie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćewunia dziś Gość 15:00 A jeśli żadne z tych nie pasuje? x To znaczy, że już jest w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli żadne z tych nie pasuje? x nie ma takiej opcji, że żadne nie pasuje. Jeżeli nie jest karierowiczką ani nie jest dziewczyną z urazem psychicznym do facetów to po prostu ma za wysokie wymagania, bo jakby nie miała wygórowanych to już by z kimś była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Oj chłopcy chłopcy... Nawet nie wiecie jak bardzo się mylicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
No chyba ze wymaganie podstawowych zasad kultury osobistej i umiejętności sympatycznej pogawędki to wygórowane wymagania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba ze wymaganie podstawowych zasad kultury osobistej i umiejętności sympatycznej pogawędki to wygórowane wymagania x a nie wymagasz od faceta przyzwoitych zarobków ( Oczywiście większych od Twoich) ? a nie wymagasz, żeby dobrze wyglądał ? Nie wymagasz od niego wykształcenia, dobrej pracy, pozycji społecznej ? Mam uwierzyć, że oczekujesz tylko sympatycznej pogawędki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam uwierzyć, że oczekujesz tylko sympatycznej pogawędki a wszytsko inne się nie liczy - czyli może być pasztetem zarabiającym minimalną krajową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia tralcia
Kotku ja to tralcia, znalazłam partnera gdy mialam ponad 27 lat. Wymagalam tego co sama reprezentuję wiec to oczywiste ze mając dwa licencjaty i mgr nie takiego znów blahego kierunku, będę chciała raczej faceta na podobnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To więc droga tralciu najwyraźniej przeceniasz swoją atrakcyjność fizyczną, bo gdybyś była taką zaje**stą laską za jaką sie uważasz jakiś facet 'na poziomie' już dawno by się Tobą zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Oooooooczywiście :-) tak, tak, tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych już wymienionych: 1. Jest aseksualna. 2. Jest nieszczęśliwie zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Jest sama z wyboru - bo każda baba sama ustawia sobie poprzeczkę hajsu i zabiegaczogodzin, które potencjalny absztyfikant musi zainwestować by popuściła szpary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×