Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dłuższe milczenie faceta. Ile NAJDŁUŻEJ wasz facet się nie odzywał?

Polecane posty

Gość gość

Obojętnie, czy facet były czy obecny... Napiszcie po prostu, ile czasu najdłużej się nie odzywał. Tylko bez głupot typu ,,pół dnia", czy kilka godzin. Chodzi o takie dłuższe milczenie, np. kilkudniowe. Jeśli chcecie, możecie też podać, jaka w końcu była przyczyna tego milczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaręczył się z inną a ja tak czekałam na telefon:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet to 10 dni, ale to jak nam sie kompletnie nie ukladalo. Mój byly 3 miesiace po tym jak ze mna zerwal, ale pozniej chcial wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat i czas wciąż leci 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka cwana jesteś autorko że wszystko byś o innych chciała wiedzieć to może sama napisz jaką masz sytuację ą nie takie głupoty pytasz . Zerwał z Tobą czy się po prostu poklociliscie? U mnie było tak że i zerwal i się nie odzywał 3dni po dniach zadzwonił i nazwał mnie złośnicą i spytał czy mi przeszło. Oczywiście wkurzona byłam bo co do jasnej cholery dowalil mówiąc koniec ą po 3dniach wmawia mi że to ja chciałam końca. Później sporadycznie były kłótnie ą i 10dni się nie odzywał ale wtedy ja wyciągnęłam rękę bo w sumie z tego co pamiętam to sama przegielam i coś tam mu nawtykałam. Tak naprawdę jak facet kocha to dużo jest w stanie udźwignąć i po części to głupie co napisze ale przede wszystkim musisz swojego faceta pociągać bo jak tego nie ma to i miłość u nich gaśnie. Ja mam to szczęście że w 100% jestem w jego guście i trochę nie powiem ale to wykorzystuje . Faceci są plytcy może nie wszyscy ale prawie każdy coś z tego ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty wykorzystując płytkiego faceta jesteś głęboka? :-D ...powstrzymam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×