Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do ginekologa z tym czy do dermatologa?

Polecane posty

Gość gość

Głupio mi o tym pisać ale może ktoś miał podobnie. Na sutkach pojawiło mi się coś dziwnego. Z moich podejrzeń wynika, że to nagromadzenie gruczołów potowych od tego że stanik nosiłam który draznił w upalne dni skórę. I teraz mam dylemat , bo to trzeba będzie lekrzowi pokazać. Do ginekologa bym nie chciała iśc bo dołu nie zamierzam badać. A z kolei u dermatologa głupio mi biust wywalac. Gdzie iść z tym? Bo jak to najakimś forum o zdrowiu opisywalam to napisali mi że to moze nawet rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, że pójdziesz do rodzinnego, ale najlepiej do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio u internisty ale nie odwazylam sie zagaić na temat biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ginekolog i internista wyślą Cię do dermatologa. Masz problem ze skórą, a nie z organami kobiecymi, więc ginekolog nic Ci na to nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szkoda, że nie powiedział aż, bo ja np. mam złe doświadczenia z dermatologami. Wypisują przeróżne drogie specyfiki, potem następne, a rezultat wątpliwy. Ufam swojemu rodzinnemu i..chirurgom. Ja bym posmarowala mascią/kremem Pimafucort (niestety na receptę) przez kilka dni i nie chodzila nigdzie. To masc sterydowa, na wszystkie stany zapalne skóry, mieszkow wlosowych, stosiwana rownuez na grzyba w ginekologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że Ty masz złe doświadczenia, nie oznacza że każdy je ma. a maść sterydowa bez uprzednich badań czy diagnozy? powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok , to pójdę do dermatologa. Wstydze się trochę bo od zawsze miałam gorszy stan skóry od innych dziewczyn. Na dekolcie taka jakby wieczna gęsia skórka a teraz jeszcze na sutkach brązowych jakieś nagromadzenie jaśniejszych chyba gruczołów potowych. Wygląda to jakby różowe coś na brązowym więc nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest lekarz, który w swojej karierze oglądał i "wąchał" ropnie, wybroczyny i podgnite sączące się rany. Obawiam się, że Twoje białe plamki na sutkach nie obrzydzą go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×