Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlicjaDonnikova

do ludzi koło 30stki i później , wiecie co? starzenie się jest fajne! ;)

Polecane posty

heloł, żyje tu ktoś jeszcze z "weteranów"? :) zauważyłam, że człowiek z wiekiem bardziej zluzowuje, nie wymyśla tylu problemów, co za młodu, więcej bierze z życia :) też tak macie? ostatnio odświeżyłam kilka starych znajomości i sporo osób ma podobnie. może jesteśmy już "za starzy" żeby przejmować się pierdołami? :D zapraszam do dzielenia się swoim doświadczeniem w temacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie. Mało co mnie rusza jeśli w ogóle. Młody robi problem z byle pryszcza a starszy popatrzy, stwierdzi że to pryszcz, czymś posmaruje i żyje dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem młody i piękny i pryszczem mi lata co inni sobie o tym myślą:P A Żaby i Fikuśne pozdrawiam i młodości wiecznej życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zastanawia, dlaczego na kazdym kroku, masz przymus potwierdzenia pewnych teorii, wiadomosci o swoim jestestwie podkreslania innych faz z twego zycia to mowi tylko jedno, jestes samotna, nieszczesliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pulchny, a dlaczeóż to już nie jesteś nikiem Krucafuks z młoda konkubiną i małym dzieckiem ,hmmm?:D kilkulicowiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulchny, a dlaczeóż to już nie jesteś nikiem Krucafuks z młoda konkubiną i małym dzieckiem ,hmmm?smiech.gif xx Bo mi się znudziło robić z siebie idiotę :) Powiem też szczerze, że nieklawo mi z tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starzenie się w okolicach 30 ?:D co to jest 30 plus ?:D a tak poważniej - może i starzenie się jest " fajne " ale jednak każdy chce być młody :) najlepiej wiecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihi nie musisz sie nawet wysilac, pulchny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allium dokładnie jak piszesz:D kobiety nie nakładałyby na siebie ton tapety mężczyźni nie dostawaliby małpiego rozumu pod nazwą "kryzys wieku średniego" jedna i druga płeć nie robiłaby z siebie kretynów w podstarzałym wieku, kreując się na 20 lat mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak - "starzenie" się duchowe , mentalne , emocjonalne ,moralne i każde inne zwane potocznie dojrzewaniem jest w porządku bo pozycjonuje nasze postrzeganie świata i naszych w nim problemów nadając im właściwą perspektywę . Czy natomiast starzenie się ciała jest aż takie fajne ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyźni nie dostawaliby małpiego rozumu pod nazwą "kryzys wieku średniego" xx Różne osobniki przechodzą to w różny sposób. Małpi rozóm nie jest regułą:P Alium ale tak na pokojowej stopie Masz Ty albo Twój z tym problem? Bo ja ani moja nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam problemu ze starzeniem albowiem to jeszcze daleko przede mną :) Podobnie " mój " - rozumiem ,że chodzi ci o mojego męża ,kory teraz jest w lepszej formie niż nawet 10 lat temu ale nie oszukujmy się - nic nie trwa wiecznie a już z pewnością nie młodość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałby być nienormalny gdyby mu oczy nie latały za pięknymi młodymi kobietami :) a nie jest :D Ale my jesteśmy małżeństwem dostatecznie długo ,żeby wiedzieć co jest cenne a co tylko .... przyjemne ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30tce jest fajnie, zaraz przed 40 jest do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie o to chodzi;) Żeby człowiek doceniał to co ma a co innego traktował jak dzieło sztuki. Ładne, owszem ale wystarczy oko nacieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malpiego rozumu dostaja tylko faceci co sie zenia ze swoja pierwsza kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cieszę się ,że jednak są sprawy w których się zgadzamy :) Ale mimo tego ,ze umiem cieszyć się z tego co mam to gdyby ktoś powiedział - sprawię , ze będziesz miała 20 lat mniej i rozum ten co teraz - zgodziłabym sie szybciej niż by skończył swoją obietnicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawię , ze będziesz miała 20 lat mniej i rozum ten co teraz x Tak dobrze to nie ma. Albo ciało albo doświadczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A juz myslalam , ze kafe calkiem sie wyludnilo. To czy z wiekiem sie wyluzujesz zalezy od kilku czynnikow. Miedzy innymi od tego jak Ci sie zycie uklada. Allium - co bys zmienila gdybys mogla cofnac czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie dlatego ,ze tak dobrze to nie ma ludzie usiłują tą swoją młodość zatrzymać - często za wszelką cenę. Jak to później wygląda - każdy zna takie " przypadki ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej bym się uczyła . wiem , wiem :D - zaraz dorobię się opinii nieuka ze skończoną szkołą podstawową ale spokojnie - moje studia wystarczają żeby robiła to co lubię i nawet mi płacą - choć trochę mało - to prawda :) Ale uczyłabym się tego co naprawdę mnie pociąga , co mnie interesuje i z tego co widzę z tego też można całkiem dobrze żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To Ty Fikuśna w przedszkolu byś się znalazła usmiech.gif" mogłabym dokuczać brunetom i zabierać im samochodziki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wrzucać im żabę w spodnie :) takie tam psikusy :) edycja: żabę w sensie żabę a nie naszą Alę, jej to lepiej nei wrzucać bo szkód narobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam starych znajomości do odświeżenia. Kolegów nie miałem a gdy miałem to... wydawało mi się, że to koledzy. Co do dziewczyn ... to by wyglądało niesmacznie aby znowu jakaś opowiadała mi komu daje tyłka i czemu to nie jej wina, że jej związki nie wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×