Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babeczka z energia

Do wszystkich olanych

Polecane posty

Gość babeczka z energia

Dziewczyny badzcie silne! Pierwsze co musicie zrobic odciac sie! Uwierzcie mi to dziala, owszem latwo sie mow trudniej zrobic, ale my kobiety jestesmy stworzone do zadan specjalnych ;) wiec macie w sobie takie poklady sily ze nawet nie zdajecie sobie z nich sprawy. Wykrzesajcie je! Odetnijcie sie od telefonu, a co za tymi idzie wszelkich tam fjesow, watsupow i tych innych rzeczy. Wiem ze jako zraniona osoba pierwsze co sie robi to non stop zerka na telefon. Sluchajcie u mnie tez tak bylo! Ale stal sie przypadek zalalam sobie i laptopa i telefon kawa! Powiem szczerze to mnie uratowalo. Obie rzeczy w naprawie kilka dni. Bylam niedostepna dla nikogo szczegolnie dla niego. Na poczatku myslalam boze nie przezyje, ja bez telefonu?? Pierwsze godziny i dzien byl trudne tak jak po tym cholernym rozstaniu. Ale wiecie co na drugi dzien poczulam sie wolna!!! Nie umiem tego opisac, ale nie majac telefonu i nie zerkajac na niego przestalam myslec i o NIM. Przestalam myslec czy napisze, co robi bo bylam uzalezniona. A teraz stalam sie wolna. Wczoraj dostalam telefon spowrotem, wlaczylam go dopiero dzisiaj. Byly trzy wiadomosci od niego! Gdzie normalnie by nie napisal. Ale nie w tym rzecz. Oczywiscie nawet nie odpisalam. On mnie olal, po co mi tylek teraz zawraca, po co mam tracic czas na kogos kto nie chce ze mna byc i mnie ignoruj***awi sie w jakies idiotyczne gierki. Zalosne dopiero teraz to zrozumialam kiedy stalam sie wolna. W tym czasie robilam duzo rzeczy dla siebie, bylam u kosmetyczki, fryzjera, fitness wszystko to co poprawia nastroj. Wcale nie musicie miec duzo kasy. Pokupowalam rzeczy na grouponie. A czas mialam wypelniony maximum. I powiem wam czuje sie swietnie i w dodatku jeszcze raz powtorze wolna. Dlatego pierwsza rzecza aby uwolnic sie od tej toksycznej przeszlosci w ktorej tak zostalyscie potraktowane przestac gapic sie na telefon. Przestac go uzywac. Sprobujcie chociaz na dwa dni. Zobaczycie poprawe. Trzymajcie sie moje drogie i walczcie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do olanych facetów to też się tyczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są tylko zaklęcia, mające niby poprawić samopoczucie osoby odrzuconej. Nie poprawią, to działanie na krótką metę, potem wszystko wróci. Trzeba pogodzić się z tym, że inne osoby nie mają obowiązku nas chcieć, każdy ma prawo wyboru. I poszukać kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z wypowiedzią wyżej. Nikt nie jest niczyją własnością, wszystko się zmienia, i należy dać wolność osobie, która cię nie chce. To nie oznacza "olania", to oznacza wejście na wyższy poziom DOROSŁOŚCI. To oznacza także zrozumienie, że nikt nie jest NIEZASTĄPIONY i wolny od zauroczenia się w kimś innym, niż my sami. Sayonara !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka z energia
Tak facetow tez sie tyczy. To zadne zaklecia, to rzeczywistosc. Wiadomo ze po rozstaniu bardzo sie cierpi i cierpiec bedzie przez jakis okres. Ale najwiekszy blad jest w tym ze jestesmy uzaleznieni od kontaktu z ta druga osoba. Uwierzcie ze jak telefon sie od reki odlepi bedzie latwiej a to tylko poczatek zeby jakos zaczac zapominac i budowac cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie babeczko piszesz :) Powodzenia w szukaniu miłości i gratuluję siły 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak olal to nie ma czego zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez olal i musialam sie z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×