Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adhdetka

dorośli z ADHD jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość adhdetka

witam, podejrzewam, ze mam adhd, jeszcze nie zdjagnozowane, ide w przyszłym tyg do psychiatry aby to potwierdzić, nie mam nadpobudliwości ruchowej, ale deficyt uwagi straszny, zapominam w pracy o b.ważnych rzeczach, a rozczulam się nad drobiazgami... mam 31 lat czy jest dużo ludzi dorozłych z adhd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adhdetka
matko, niech się nie okaze, ze jestem jedyną osobą która ma tu adhd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adhdetka
niekoniecznie, podobno bez nadpobudliwości ruchowej nazywa sie ADD , ale ten termin nie wszyscy znają poza tym skutki dla umysłu są takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis czarny mam
moj facet ma ADHD dzis zastanawiam sie jak z nim wytrzymalam dopiero zaczelam zauwazac ze z nim cos jest nie tak,on occzywiscie tego nie widzi rozwazam decyzje rozstania bo z nim naprawde nie da sie zyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adhdetka
dla mnie najgorsze jest utrzymanie uwagi, i przez to robie błedy w pracy- opuszczam ważne rzeczy, detale mnie absorbują, ciągle sie zawieszam, bładzę w myślach, nie slucham ludzi nie wiem jak sobie z tym radzić, bo to mnie wykańcza...zapalam sie do wielu rzeczy potem to gaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis czarny mam
aha to moj facet ma taka typowo ruchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adhdetka
uprawia sport? biega co dzień itp? ja mam tylko niespokojne nogi, co mnie doprowadza do szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko niespokojne nogi, co mnie doprowadza do szału Przyzwyczaisz się. Odkąd pamiętam mam to samo na tle nerwowym dzięki kochanemu tatusiowi ale ja tego nawet już nie zauważam póki mi ktoś uwagi nie zwróci :classic_cool: . Da sie z tym żyć autorko tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy a nawet większość nauczycieli ma w dupie dzieci które uczą więc czy to aż takie niemożliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis czarny mam
on caly czas cos robi nording walking 6rano pozniej cos poraobi,wpadnie do pracy,za chwile jedzie do innego miasta wszystko go kreci co niebezpieczne samochodem popierdziele bo sie ciagle spieszy,malo ludziom po nogach nie przejedzie ja sie tylko wstydze uwielbia ryzykowac swoim zyciem i ma bardzo niebezpieczne hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adhdetka
mam 31 lat jak byłam w podstawówce nikt o adhd nie slyszał ;) Pablo, ale to źle na moja prace robi, mam slabe wyniki a robote odpowiedzialną,,, mam nadzieje, ze rozmowa z psychiatrą jakoś mi pomoże , ukierunkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychiatra z ADHD nie wyleczy ni chuja chyba że te ADHD jest na tle nerwowym :) Chociaż i tak ciężko to wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis czarny mam
on ma 36 lat ale znajomomi,rodzina,koledzy z pracy,sasiedzi mowi,ze ma adhd,niby zartuja np jak ty wytrzymujesz z adhadowcem-pytaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis czarny mam on ma 36 lat ale znajomomi,rodzina,koledzy z pracy,sasiedzi mowi,ze ma adhd,niby zartuja np jak ty wytrzymujesz z adhadowcem-pytaja I czym sie przejmujesz?? To że ktoś ma ADHD nie znaczy że jest inny a Ty odrazu partnera na straty spisujesz bo ludzie gadają. Przyjrzyj się tym co tak gadają a zobaczysz że sami doskonali nie są bo takich osób poprostu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis czarny mam
pavlo nie dlatego,ze ludzie gadaja a dlatego,ze nie da sie z nim zyc ja po prostu jestem juz ta gonitwa wykonczona mam ochote wyjechac z dala od niego choc na troche,na jeden dzien i odpoczac psychicznie zlapac rownowage ciagle szybko,pedem,krzyki,przeklenstwa on spi po 4-5 godzin na dobe ale nie codzieennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhauha
Jak dałaś sobie radę na rozmowie kwalifik. w tak odpowiedzialnej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis czarny mam
i moj facet wlasnie ma prace taka jaka adehadowcy potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adhdetka
uhaha no nie wiem, normalnie rozmowe przeszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie sobie radzimy. Teraz dostepna jest terapia. niewanze czy ma ADHD ktos mlodzszy czy starszy - jest to do opanowania. tak jak my opanowalismy z Pwaelkiem: http://terapia-adhd.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałyście brać Neoglandynę przy ADHD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam dla takiego,rzucał przedmiotami i darł jape,nikt z nim nie wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.04 normalnie sobie radzimy. Teraz dostepna jest terapia. niewanze czy ma ADHD ktos mlodzszy czy starszy - jest to do opanowania. tak jak my opanowalismy z Pwaelkiem: http://terapia-adhd.waw.pl/ Zgadzam się, że terapia jest naprawde skuteczna. Uwazam ze ejst w porzadku taka opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adhdetka a masz taki objaw zamulenia i sennosc przy tym swoim adhd?wciaz klejące oczy,bo ja tak mam i brak koncentracji totalny,ciezko mi nawet z kims kontakt wzrokowy złapac,odezwij sie jak mozesz do mnie,chcialbym z tobą o tym pogadac,grzesiek 33 lata,tel 669051804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiez adhd
Hejka, może ktoś się odezwie.Ja mam 42 lata, od zawsze miała pełno energii, wszystko robię szybko, muszę mieć to zaraz zrobione..itd. Dużo jest tego .W pracy mi mówili ,ze chyba mam adhd, bo mam niespożyte siły...itd.Teraz majac dziecko 9 lat, widzę ze mały jest taki jak ja.Szybko się irytuje wpadam w dziwne stany .Może ktoś też tak ma . W czasach mego dzieciństwa po prostu byłam niegrzeczna, roztargniona.Na lekcji nie umiałam usiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa i chaotyczna
Mam i ja ,tylko rok starsza jestem od Ciebie,rozsypało sie przez to pare lat temu nawet moje małzeństwo,mąż twierdził,że nigdy mnie w domu nie było,nie nie było zdrad,gnało mnie igna gdzieś bez przerwy ,potrzebuję bez przerwy nowych bodżców by życ.Jestem hiperaktywna jak małe dzieci,bywam roztargniona,bywają dni,że nie przesypiam nocy.Jestem tym już bardzo zmeczona wszystkim i ten wewnetrzny niepokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem tak bywa, że człowiek powinien zainteresować się sobą, swoimi odczuciami i zachowaniem. Postarać się rozwiązać problemy, które utrudniają mu życie. Jest wiele materiałów w internecie jak zmienić swój charakter i styl życia. Moim zdaniem ludzie z ADHD winni pracować nad wyciszeniem się i np. dużo medytować lub wykonywać ćwiczenia wyciszające swój temperament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia na koncentrację i utrzymanie równowagi. Żmudna praca nad sobą lecz pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×