Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dosyć już

Polecane posty

Gość gość

A idźcie wy wszyscy w cholerę :).Chciałem tylko znaleźć normalną,wierną dziewczynę.Jednak I to nie było mi dane.W tym obłudnym pop*********m świecie znaleźć taką osobę graniczy z niemożliwością,ponieważ wszystkie wyjątkowe dziewczyny są zajęte,a o reszcie nawet nie ma co gadać. Zresztą nie mam już do dziewczyn/kobiet zaufania,ponieważ w dzisiejszych czasach nie można go do nich mieć.Boję się takiej sytuacji,że zakocham się w kobiecie,która np.wcześniej była kochanką żonatego mężczyzny czy też puszczała się za pieniądze... Zresztą nie mówię,że tylko kobiety są takie,bo znaczna część facetów też c***a warta,np.bratem swojej matki gardzę .A człowiek chciałby tylko wsłuchać się w bicie serca ukochanej osoby,dziewczyny,co do której byłbym pewien,że nie puści się ,gdy pójdzie wyrzucać śmieci .Mimo,że jestem młodym człowiekiem,to już mam serdecznie k***a dosyć swojego życia,ponieważ ludzie są p**********i,zakłamani,fałszywi,podli. Jak to powiedział pewien człowiek : ,,chuj z wami''.Idźcie łamać się opłatkiem w święta,życzcie wszystkiego najlepszego osobom,którym najchętniej byście wbili gwóźdź do trumny itd,przykłady można byłoby mnożyć.A gdzie JAKIEKOLWIEK wartości?Dla mojej słowiańskiej duszy nie ma miejsca między wami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj ,....jestem szukam takiego jak TYyy :( odezwij sie :) powiedz coś ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, świat jest pelen obłudy, ludzie sa dla siebie niemili, złośliwi, a potem dzielą się opłatkiem jak gdyby nigdy nic... Jak ja z teściową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:35 Jestem :). Jeśli faktycznie masz taki priorytet,to gratuluję (y). 22:39 Nic dodać nic ująć :D.A teściówka pewnie niezła jędza swoją drogą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc12354
a Wy, chłopcy/mężczyźni to święci? Bierzecie sobie kobiety tylko na chwile, chcecie się pobawić i spie....acie. A liczą się dla Was uczucia? a może Wy nie wiecie nawet co to... Po cholerę robicie komuś nadzieje, a zaraz znikacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:43 -A te pretensje to nie do mnie ,ja taki osobiście nie jestem.Gdybyś zresztą czytała uważnie,to byś zauważyła,że krytykuję też takich facetów.Napisałem,że ,,znaczna część facetów też jest c***a warta'' ,więc nie idealizuję tutaj swojej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściową to straszna krowa... Gada na mnie najgorsze rzeczy za plecami, a potem lize mi d**e... Prezenty na święta itd o myśli, ze ja o niczym nie wiem. Z reszta nie tylko teściową taka jest, mialam juz mnóstwo takich"przyjaciółek". Nie ufam juz ludziom. Zepsucie wszędzie i nic więcej. Ale co zrobić... Dobrze, ze chociaż moj pies jest w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale większość jest takich... kobiety i tak mają gorzej- są tysiąc razy wrażliwsze (nie ma tu mowy o wrednych sukach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tez sa wrażliwi, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:50 1000 razy wrażliwsze(polemizowałbym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również. Przykład, moj mąż częściej placze niz ja. Ja mam we wszystko wyj****e a on płacze i mnie przeprasza mimo ze nic nie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wypowiedz się na ten temat.... Niektórzy faceci (nie wszyscy) zachowują się jakby nie mieli uczuć. Traktują kobiety przedmiotowo, są dla nich tylko taką zabawką na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko mi jest myśleć,bo zaraz znikam spać,ale muszę stwierdzić,że Twoja teoria o 1000 różnicy we wrażliwości to jedno wielkie nieporozumienie.I nie chodzi tu o sam płacz.Wrażliwość to także romantyczna dusza ,pomaganie w chorobie ukochanemu,podziwianie przyrody itd...I nie jest prawdą,że faceci w sobie tego nie mają.To,że trafiałaś na dupków możesz zawdzięczać wyłącznie sobie,ponieważ to Ty ich wybierałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze jest tak, że to kobieta wybiera faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe,ja tymczasem lecę spać,do jutra :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość możemy sobie przybić piątkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są dużo gorsi od zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwłaszcza suki są gorsze od mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w razie czego-autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakiś pomyśl jak tych ludzi "naprawić"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie osoby muszą się zakochać albo poznać kogoś kto wpoi im pewne wartości...ludzie się zmieniają...czasem te kobiety co były "święte" nagle stają się nie dopoznania a skoro w ten sposób człowiek może się zmienić to i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze że wszyscy juz tacy źli...jest pełno kobiet wiernych ale czy ładnych? skoro autorze szukasz wiernej itd to poszukaj w tych niekoniecznie ładnych. Jestem mężatką i nie brzydką w związku 9 lat i nigdy nie zdradziłam. Więc jest to możliwe...aczkolwiek nie jestem juz tak wrażliwa jak kiedyś...nie wiem czy nie zdradze ale mam nadzieje ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak olewacie porzadne dziewczyny dla lodziar zeby miec seks od reki, to sie pozniej nie dziwcie ze macie puszczalskie dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,bo ja olewałem porządne dziewczyny dla lodziar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:06 Tylko,że jednak ,,przygodowa'' przeszłość kobiety w postaci sypiania za pieniądze czy puszczania się z kim popadnie byłaby dla mnie nie do przyjęcia.Świadomość tego,że jestem 10,30,100 załamywałaby mnie,tak samo,jak to,że moja kobieta była kochanką żonatego faceta,ponieważ znaczyłoby to ,że dla niej związek ZNACZY 0 i może zdradzić w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tego sie nie dowiesz bo są takie cwaniary co sypią z kilkunastoma przed poważnym związkiem i nigdy o tym Ci nie powiedzą..to przykre i to tez facetów dotyczy...ale uwierz istnieją ładne i wierne...tylko w życiu jest różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego (chyba) nie zaufam żadnej :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm nie możesz tak myśleć... przeciez kobiety tez mają ten problem...tez moga być oszukane...ale ważne jest to co sie dzieje teraz a nie przeszłośc ...ważne by Ciebie nie zdradziła a nie co robiła kiedys bo każdy się może zmienić na lepsze i na gorsze...kazdy popełnia błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak sypianie z kim popadnie czy też prostytucja za kasę to jednak za dużo dla mnie.Można popełniać błędy,ale nie aż takie.Nie chcę się związać z byle kim ,z kimś,kto się już wyszumiał,kto sypiał z byle debilami,a teraz chce frajera ,z którym się łaskawie zwiąże i będzie go doić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem rozumiem...ale tego sie sprawdzić nie da...chyba ze będzie to dziewica...jeśli boisz sie tak bardzo ze zwiążesz się z kimś takim szukaj wśród młodych dziewczyn...z tego co pamietam tez jestes mlody to powinieneś nie mieć problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×