Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga wawa

Dotykanie miejsca miedzy pośladkami

Polecane posty

Gość Kinga wawa

Nie wiem skąd się bierze w facetach przeświadczenie, że macanie drugiej dziurki i wsadzanie paluchów do środka tego miejsca, musi być dla kobiety "przyjemne". Od dwóch lat jestem singielką, za wielu facetów w tym czasie w łóżku nie miałam (w sumie sześciu), ale każdy "musiał" mi tam pchać tam paluchy. ostatni był tak nachalny, że muszę to z siebie wyrzucić. Nie lubię tego, nie chcę i zaciśnięte pośladki oznaczają NIE. Co was w tym tak podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sugeruja tym gestem seks analny. Sprawdzaja czy masz d**e luzna. Jakbys byla z normalnym facetem to by sie wprost zapytal czy chcesz czy nie a tacy frajerzy co ci sprawdzaja czy masz gowno w d***e to to kobiece cialo traktoja jak rzecz , ktora daje przyjemnosc. No i macaja ci d**e bo szukaja ciasnej dziury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Ja też macam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że trafiłaś na samych dupków, zboków znajdź sobie innego faceta fajnego np, mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie pokowanie lapy do tylka to troche gejowskie zapedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga wawa
Ja wiem co sugerują, natomiast zaciskane pośladki świadczą o tym, że nie mam ochoty, dla mnie jest to zbyt intymne. Natomiast wrażenie, a raczej przeświadczenie, że faceci szukają spełnienia swoich fantazji bez względu na to co ja czuję. Lubiłam pieszczoty analne od czasu do czasu, ale jak pisałam, jest to dla mnie zbyt intymne, dlatego tylko dopuszczałam tę formę pieszczot w stałych i długich związkach. Mam wrażenie, że kiedyś faceci tak nie postępowali, że to "moda" ostatniego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga wawa
@Taki_jeden_964 a sobie macaj, ja nic nie mam przeciwko temu, jeśli obie strony chcą. jeśli ktoś nie chce, to uszanuj to. Czujesz różnicę? Mam wrażenie schamienia obyczajów, również tych łóżkowych. nie lubię, nie chcę, daję znać to wyrażnie, to nie pchaj tam łap. Więc dlaczego robisz to na siłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znajdź sobie normlanego i nie zboczonego faceta proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,,,,,,,,,Natomiast wrażenie, a raczej przeświadczenie, że faceci szukają spełnienia swoich fantazji bez względu na to co ja czuję.,,,,,,,, Nie oceniam cie ale te slowa same za siebie mowia kim ty jestes dla tych facetow ,z ktorymi sypiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 facetów przez dwa lata to faktycznie mało :D Dziffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga wawa
Widzisz jestem sama, mam 30 lat, więc też mam potrzeby. Masturbacja jest ok, ale czasem jest potrzeba na coś innego, na ciało, na zapach na dotyk, smak etc. Nie mam obowiązku się wiązac z kimś na stałę, jeśli mi nie odpowiada, żyjemy w XXI wieku, mam takie samo prawo do sexu jak faceci. Pytanie kim jestem? NIe miałaś "krótkich przygód"? Na 100 % miałaś/miałeś. i co to oznacza, że można sobie "do woli" używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga wawa
Typowe polskie podejście. Facet ma prawo sobie używać, im więcej tym lepiej, tym jest bardziej męski. Jak kobieta z kimś pójdzie do łóżka to dziffka. Nie dziwię się, że PiS, Rydzyk oraz ONR maja się wtym kraiku tak dobrze.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dużo nie, tylko sześciu" x może ci faceci, których paluchy lubiłaś mieć w du'pie, wkoło o tym rozpowiadali i każdy następny o tym wiedział, i w ten sposób chciał sprawić ci przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz swoje potrzeby , no dobra ok , ale nie narzekaj ze facet uprawiajac z toba seks dla przyjemnosci bedzie sie liczyl z twoimi uczuciami. on chce sobie tylko podymac a nie tam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz swoje potrzeby , no dobra ok , ale nie narzekaj ze facet uprawiajacY z toba seks dla przyjemnosci NIE LICZY sie z twoimi uczuciami. on chce sobie tylko podymac a nie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga wawa
ja nie mówię o uczuciach, ja mówię o pewnym poszanowaniu drugiej osoby. To są dwie różne rzeczy. Przepraszam, ale ty za każdym razem pchasz paluchy w o***t?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy bym nie pchał bo jestem normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz się puszczać, twoja sprawa, ale skąd to zdziwienie, że faceci, tak jak z ku'rwą, chcą z tobą robić wszystko, na co przyjdzie im ochota. I żałosne jest dorabianie do swojego kur'ewstwa filozofii wolności, i jeszcze mieszanie do tego polityki. Nawet za twoje nieudane życie seksualne odpowiedzialny jest PiS. Zastanów się nad sobą, bo są granice śmieszności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź przestań pierdolić bo ty jesteś zacofana jak wyznawczyni rydzyka z zaciśniętą dupą. Laski się tak rżną w dupę, że nie masz zielonego pojęcia. Pewnie nawet nie wiesz jak się do tego zabrać. I to nie jest nic nowego zawsze tak było. A facetów masz takich na jakich zasługujesz. Czyli ofiary losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE ZA KAZDYM RAZEM , TYLKO JAK MOJA DZIEWCZYNA CZHCE SEKSU ANALNEGOTO DLA ROZLUZNIENIA TAK. ja rozumiem twoje podejscie do tych spraw, jestes wolna, masz potrzeby, nie musisz kochac zeby uprawiac seks. ok, nie krytykuje, nie oceniam ale zrozum , ze facet nie bedzie sie szanowal kobiety, ktora mu nogi rozklada tylko dlatego ze jej sie bzykacc chce. Ona bedzie dla niego latwa laska albo puszczalska ale on ci tego nie powie bo chce skorzysrac z okaji i sobie poruch***c i nie zroci uwagi ze ty oczekujesz poszanowania. facet jest prosty w obsudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 w ciągu 2 lat
to bardzo dużo. zasługujesz na męża babiarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facetowi d**e wystawisz to on mysli tylko zeby wsadzic i sobie dogodic a nie bedzie myslal zeby cie szanowal. szanowal to on bedzie swoja laske ktora bedzie kochal bo bedzie sie bal ze ja straci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 w ciągu 2 lat
Ja bym nie chciał dziewczyny, która uprawiała anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan statku widmo
kto decyduje o tym co jest normalne a co nie?? zwlaszcza jak juz sie nie ma ubrania na sobie??? zalisz sie na forum a nie bylas w stanie powiedziec NIE w momencie w ktorym cos ci przeszkadzalo?? troszke bez sensu. kobiety tez maja rozne fantazje, jedne bardziej, inne mniej. wiem ze latwo sie mowi po fakcie, ale skoro juz decydujesz sie na bzykanie to dlaczego od razu nie powiedziec co jest ok a co nie. ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1122
do 6w cigu 2 lat-- ja bym np wolal laske, ktora spala tylko z jednym facetem i przerobila z nim cala kamasutr niz tak ktorą mialo w lozko powiedzmy z peicu facetow po kilka razy. Po pierwsze jesli ma jakies wspomnienia erotyczne to tylko z jednym, a po drugie predzej mozna pomyslec ze jest stala w uczuciach niz taka co zmieniala czesto facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 w ciągu 2 lat
Anala nie powinno się uprawiać bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksuolog piszący dla rozrywki
Powiem tylko raz. W seksie wszystko, co sprawia przyjemność OBOJGU partnerom, jest dozwolone. To jest kwestia indywidualna. Warunek podstawowy: akceptowanie tego u siebie. Warunek dodatkowy - zaufanie do partnera (a o to trudno, gdy się zna kogoś z doskoku). I wreszcie: to jest normalne, że sa osoby, które tego nie akceptują nawet po 20 latach udanego małżeńskiego seksu. Ale tez jest normalne u innych, którzy np. rimming traktują jako szczególny dowód zaufania i oddania się partnerowi (dotyczy to obu stron, rzecz jasna). Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze kazdy porzadny i szanujacy sie czlowiek nie uprawia seksu bez zobowiazan a ci co twierdza ze seks kim kolwiek to nic zlego bo trzeba sie wyszalec to po prodtu nie umieja sie powstrzymywac i nie maja hamulcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×