Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klara9201

dramatyczne zmiany nastroju

Polecane posty

Piszę, bo nie do końca wiem co się ze mną dzieje i liczę na jakąś pomoc. Od pół roku miewam okropne zmiany nastroju. Z optymistycznie nastawionej osoby stałam się wrakiem człowieka i jest mi z tym coraz ciężej. Zmiany następują 1-3 razy dziennie (około). Na ogół wszystko jest w porządku, nie boję się, zakładam, że wszystko będzie w porządku i mam ochotę na spotkania ze znajomym, po czym nagle zaczynam odczuwać ogromny smutek, lęk, odosobnienie, przejmuję się wszystkim, mam ochotę się popłakać i uciec. Takie stany trwają najczęściej parę godzin. Tracę w nich zupełnie apetyt i czasem przebudzam się o 4 rano. Przestałam być asertywna, zdarzają mi się przypadkowe zbliżenia z osobami, które nic dla mnie nie znaczą i tracę nad wszystkim kontrolę, co sprawia, że później odczuwam ogromny wstyd + popełniam ciągle te same błędy. Gdy mam gorsze chwile, to zdarza mi się sięgnąć po alkohol, ale zauważyłam, że używki dają mi poczucie ulgi tylko na chwilę, a później wpadam w jakiś depresyjno-lękowy stan, gorszy niż te na co dzień. Nie wiem co mam robić, żeby wszystko wróciło do normy. Próbowałam zmienić styl życia, pilnować się i wprowadzić rutynę, co pomogło mi przez moment, ale znów jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do psychiatry, aby postawił ci i leczenie zaproponował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×