Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaśkaA443

Dziecko mojego chłopaka traktuje mnie jak matkę... CO ROBIĆ

Polecane posty

Gość KaśkaA443

Hej ! Mam do was pytanie, otóż jestem ze swoim facetem od roku , a od 3 miesięcy mieszkam u niego . On ma 28 lat a ja mam 19 lat . On ma 5 letniego synka którego wychowuje sam bo jego matka zostawiła ich jak mały miał 3 miesiące. Od czasu kiedy poznałam jego syna to bardzo się polubiliśmy i w sumie mogę powiedzieć że kocham go jak własne dziecko . Chodzi głównie o to że mały od nie dawna zaczął mówić do mnie mamo, i o ile mi to nie przeszkadza to widzę jak patrzą na mnie rodzice mojego faceta. Patrzą tak jakbym robiła coś złego a ja po prostu zacząłem traktować to dziecko jak własne . Jego ciotka powiedziała mi nawet żebym od nich odeszła bo robię dziecku krzywdę udając jego mamę i że będzie mieć kiedyś żal . Mam do was pytanie co o tym myślicie , i co zrobiły byście na moim miejscu ? Dzięki wszystkim za odpowiedź Kasia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urocze Oczęta Magda Leny
Jeśli dziecko Cię lubi i mówi do Ciebie mamo a z biologiczna matką nie ma kontaktu (lub mniejszy) i jeśli jesteś z ojcem dziecka, to chyba dobrze, że dziecko chce byś była jego mamą, skoro je wychowujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jeszcze młodziutka i nie traktują Waszego związku poważnie. Boją się, że jeśli się rozstaniecie, to ten chłopiec będzie bardziej cierpiał niż po porzuceniu przez matkę biologiczną. Porozmawiaj z partnerem o tej sytuacji, bo to on jest ojcem dziecka. Jeśli ma co do Ciebie poważniejsze plany i nie przeszkadza mu to, że dziecko tak do Ciebie mówi, to nie powinnaś się martwić. Pamiętaj tylko o jednym, jeśli będziecie mieć wspólne dzieci, to ten chłopiec nie może być przez Ciebie odsunięte na dalszy plan, bo jesteś dla niego jedyną mamą jaką zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urocze Oczęta MagdaLeny
do 23:10 To prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urocze Oczęta MagdaLeny dziś do 23:10 To prawda xxx Inaczej bym tego nie napisała ;) Za takie decyzje trzeba brać pełną odpowiedzialność, bo chodzi tu o małe dziecko, które potrzebuje matczynej miłości :) Wierzę, że autorka jak na swój młody wiek jest dojrzałą kobietą. xxx Kasiu nie przejmuj się jeśli ktoś Ci napisze coś przykrego. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkaA443
Dziękuję bardzo za odpowiedź, chyba przestaje się przejmować tym co oni myślą . Moja decyzja nie odbija się bez echa bo gdy dziś rozmawiałam z mamą to stwierdziła ze jestem nie normalna nie mając swoich dzieci przygarniając cudze. Jak to usłyszałam to trzasnelam drzwiami i wyszłam ! Najbardziej zdenerwowało mnie to że od kąt mieszkam z moim facetem to ona naciska bardzo na wnuki , ja chciałabym mieć jeszcze jednego synka ale nie wiem czy już teraz. Dlatego mam kolejne pytanie :p czy w moim wieku zdecydowały byście się na dziecko ? Tak na prawdę mając już jedno :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj do 20-tki. Będzie Ci łatwiej gdy synek partnera będzie już starszy i bardziej samodzielny. Teraz może czuć się zazdrosny i odtrącony. Znowu zalecam rozmowę z partnerem na ten temat, bo może nie chcieć na razie mieć kolejnego dziecka. To jest temat do dyskusji między Waszą dwójką, bo to o Wasze wspólne życie chodzi. Na forum nikt Ci "złotego środka" nie znajdzie. Sama będziesz wiedzieć kiedy planować powiększenie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkaA443
Sama muszę się zastanowić :) rozmawialiśmy o tym i powiedział że chciałby mieć jeszcze jedno dziecko. Co do czasu dał mi wolną rękę i sama mogę wybrać czy będzie to teraz czy za rok . Stwierdziliśmy że nie chcemy czekać dłużej niż dwa lata więc chyba zaczniemy próbować koło czerwca - sierpnia 2018r. Nie ukrywam że trochę się boję zajść w ciążę i nosić to maleństwo tyle czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
Nie ukrywam że trochę się boję zajść w ciążę x przypomnij sobie ile masz lat dziunia, studia zrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabe provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie wiadomo czy mature zdala,jesli do niej podchodzila w ogole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkaA443
Spokojnie zapewniam cię że zdałam :) Co do "słabe prowo" to nie , nie jest to żadna prowokacja tylko moje życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×