Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziękuję pani Szydło za dobrą zmianę, za masło po 6 zł i cukier po 3,50 zł

Polecane posty

Gość gość

I za podatek banmowy dzięki któremu miałam darmowe konto i kartę a teraz bank może mnie doić na 6 zł miesięcznie. Dziękuję pani premier i prezesowi, jestem coraz bogatsza, biorę chwilówki żeby zapłacić rachunki, nareszcie żyje w prawdziwej Polsce, bez Tuska i murzynów, w bezpiecznej Polsce gdzie wywalają z roboty Polaków a zatrudniają Ukraińców za 1500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczki będą w mopsie o wartości 269 zł podobno zdrowa żywność dla biednych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tygodniu Sejm zajmie się projektem ustawy o rynku mocy, który został po cichu uchwalony przez rząd. Zakłada on m.in. to, że do rachunku za prąd doliczany będzie nowy podatek. Z naszych kieszeni w ciągu 10 lat wyparuje aż 7 mld zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojna zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i za dodatkowy przymusowy abonament gdy się płac***akiet rtv z internetem i telefonem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płaci/pakiet*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie kup margaryne za 2zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie to nie przeszkadza że ten klero-bolszewicki rząd jedną ręką daje a drugą zabiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym z PO już całkiem rozum wyparował,mają kaczofobię,ale 500+ to biorą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie biorę, ale potrafię liczyć i logicznie myśleć i nie cierpię na pisowskie porażenie mózgowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zgłoś gość dziś Tym z PO już całkiem rozum wyparował,mają kaczofobię,ale 500+ to biorą! smiech.gif" X A dlaczego maja nie brac , bo ty tak chcesz ? Przygotuj sie lepiej na kolejne podwyzki i podatki , bo pieniedzy na 500+ nie ma . Trzepnie cie po kieszeni i dobrze .Mozesz zrozumiesz co sie dzieje w tym kraju i do czego "dojna zmiana " doprowadzi . A moze jestes z tych co biora 3×500 , 4x500 ? Pobudka bedzie bolala wyborcow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zaa miedzy
Pobudka będzie, jak na z UE wywalą i rolnicy nie dostaną już dopłat a raty za nowe traktory trzeba będzie bulić. Pobudka będzie jak na granicy w Cieszynie będziesz stał kilka godzin i czekał aż Ci menda z orzełkiem sprawdzi kieszenie, czy czasem nie wywozisz 10 ciu dolarów które w myśleniu kaczkokatoli ukradłeś krawaiącej ojczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet na Ciąży i Macierzynstwie autor założył temat o maśle. Jak to drożeje Laciate:) O bidulki, już nie wiedzą co wymyśleć na ten rząd:):) A jak paliwo było po prawie 6zl za Tuska, to jakoś japy nie darli, hipokryci. Jak zabierali rodzinom dzieci ,z biedy, to cisza. Jak tuż przed wyborami PO sprzedała firmie z Luksemburga (z kapitalem..5tys zł!) linie przesylowe o znaczeniu strategicznym, to woda w usta. Tematy zakłada lewactwo, któremu nie w smak, że nie mogą doić Polski na grube miliardy (podatki, wyłudzanie nienaleznego VATu, lewe faktury, itp), a co lepszego to sprzedać Niemcom, albo zlikwidować, by niemiaszki miały monopol. Polska byla krajem taniej sily roboczej i biedy... Ale wstaje z kolan:):) Jak tam rura Nordstream2 się czuje? Ponad głowami Polski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ta rura miała powstać po to, by Niemcy miały łapę na kurku z gazem, i mogły dyktować ceny, M.in. Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest podstawową skaza lewicy- wydaje im się, że są najmądrzejsi na świecie, A przez to lekcewaźą innych ludzi i czyjąś inteligencję. Zachowują się jak typowi narcyzi, o których pełno wpisów na Uczuciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, ale Korvina się brzydziłaś, teraz już nie ma okazji, to jest Wasze piekło, jebane postsanacyjne ścierwo, deal with it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam konto w Millenium za 0zl. Nie kłam autorze, "kto kłamie to i kradnie". (Stare przysłowie ludowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze z Unii to są nasze pieniądze, które Polska tam wpłaciła i odkąd rządzi PiS to jesteśmy płatnikiem UE, czyli wpłacamy więcej pieniędzy niż dostajemy, wcale się nie kończą pieniądze na 500 + co wy pieprzycie? To wy jesteście w propagandę wsłuchani która was straszy, czy ktoś z waz w ogóle czyta te przepisy, czyta ile rządy poszczególne zaciągnęły długu kiedy rządziły? radze zerknąć na tabele zanim się wypowiecie. Radze poczytać o tym, skąd są dotacje z Unii i dlaczego, jeśli z Unii nas wywalą, to ja nie będę płakać, bo w końcu nie będziemy regulowani odgórnie jeśli chodzi o rynek i inne chore przepisy, absurdy na które poszły nasze pieniądze, nie będzie nam nic narzucane, zamiast dotacji z Unii będą nasze pieniądze tu w kraju i myślę że rolnicy nie zostaną bez pomocy i bez dotacji, będą dotacje ze skarbu Państwa które ma środki, ale wpłaca te środki Unii, a teraz jeśli chodzi o sądownictwo, to jest to ostatnia skamielina Ubekowska którą trzeba rozbić i to właśnie zrobi PiS i dlatego tak się stare komunistyczne dranie boją, ich dzieci i wnuki również bo korzystają z tego i się skończy raz na zawsze, to co dzisiaj robi PiS powinno być zrobione w 89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:04 Proszę o kolejną porcję bajek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam konto w Millenium za 0zl. x bo masz regularne wpływy i pracę za więcej niz najniszą krajową, millennium akurat jest znane z tego że nie lubi biednych i szarej masy, tam zawsze szła typowa polska klasa srednia deutsche bank to z kolei bank dla bogaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś : Bredzisz. Polska duużo więcej dostaje z funduszy unijnych niż składki które płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukier w lidlu tydzień tremu sprzedawano p 1.99 , w intermarche stale po 2.79 , a masło wzrosło na giełdach w ciągu ostatniego roku o 60 % ...czyja to wina ??? raczej międzynarodowych spekulantów windujących ceny jakiegoś produktu , ponieważ mleka do wyrobu masła jest nadprodukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masło drożeje w całej Europie. PiS nie ma z tym nic wspólnego :D Za dużo pisania, ale wygooglujcie sobie. Pełno artykułów o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to my masło zza granicy sprowadzamy ? bo ja kupuję polskie, a też 6 zł kosztuje. masło nie idzie do sklepów przez zagraniczne rynki. Prosta droga - rolnik, mleczarnia, hurtownia, sklep. Na giełdach międzynarodowych sprzedaje się nadwyżki produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwi kwi kwi wielka krzywda się wam dzieje, do roboty uczciwej a nie złodziejstwo bezkarne w głowie :-) ...nie wolno kraść, jak tu żyć? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abstrahując od partyjnych potyczek,faktem niezaprzeczalnym jest że odkad wprowadzono 500 plus,wszystko podrożało. Ja mam 500 plus i w ogóle nie czuje tej nadwyżki,jak zaciskałam pasa tak zaciskam,a w sklepie zostawiam conajmniej 40 % wiecej kasy anizeli przed programem 500 plus.więc z jakiej paki mam nie kombinować i nie brać tej kasy na jedno dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki: DOBRZE CI TAK PRZYNAJMNIEJ TWOJA WŁUSTA DUPA SCHUDNIE SKORO MASŁO JEST WEDŁU CIEBIE PO 6 ZŁ A CKIER PO 3,50ZŁ debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah. MOŻE ZA DUŻO TEGO CUKRU ŻRESZ ŻE NIE STARCZA CI KASY NA CUKIER ZA 3,50 I ZA MASŁO PO 6 ZŁ a tak w ogóle to skąd takie wysokie ceny wzięłaś kretynko polska??????? gdzie niby masło kosztuje 6zł bo ja takiego drogiego nie widziałam oprócz tego tłustego prawdziwego, bo zwykłe masło do smarownia chlebka to wydatek niecałych 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SKOPIOWAŁAM: "Nawet na Ciąży i Macierzynstwie autor założył temat o maśle. Jak to drożeje Laciateusmiech.gif O bidulki, już nie wiedzą co wymyśleć na ten rządusmiech.gifusmiech.gif A jak paliwo było po prawie 6zl za Tuska, to jakoś japy nie darli, hipokryci. Jak zabierali rodzinom dzieci ,z biedy, to cisza. Jak tuż przed wyborami PO sprzedała firmie z Luksemburga (z kapitalem..5tys zł!) linie przesylowe o znaczeniu strategicznym, to woda w usta. Tematy zakłada lewactwo, któremu nie w smak, że nie mogą doić Polski na grube miliardy (podatki, wyłudzanie nienaleznego VATu, lewe faktury, itp), a co lepszego to sprzedać Niemcom, albo zlikwidować, by niemiaszki miały monopol. Polska byla krajem taniej sily roboczej i biedy... Ale wstaje z kolan " POPIERAM TE SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:31 A ty sie już lepiej połóż i nie truj dooooy bzdurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×