Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyna bylego chlopaka

Polecane posty

Gość gość

w przyszlym tygodniu sa urodziny mojej kolezanki. Kameralna impreza, na ktorej bedzie tez moj byly i, jak sie wczoraj dowiedzialam, jego nowa dziewczyna. O ile z jej istnieniem jestem pogodzona, o tyle nie szczegolnie mam ochote sie z nia spotykac. Nie chce rezygnowac z imprezy, bo rzadko bywam w kraju i jest to dla mnie jedna z nielicznych okazji spotkania sie ze znajomymi. Przemawia przeze mnie nie tyle sentyment do bylego, co zwykla urazona kobieca duma. Obok obaw o to ze jest ladniejsza i madrzejsza ode mnie mam tez realne podstawy, aby przypuszczac, ze jest to dziewczyna z ktora namietnie flirtowal jeszcze za czasow trwania naszego zwiazku. Nie wiem jak sie zachowac w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udawaj, ze Ci to zwisa... bedziesz wtedy atrakcyjna w jego oczach :) badz mila i tyle :) to działa najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle ze po mnie od razu widac wszelkie emocje, jestem jak otwarta ksiega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź. Zawsze to jakieś ciekawe doświadczenie. Zachowuj się skromnie i elegancko. Nie musisz mieć pokerowej twarzy i udawać, że nic kompletnie nie robi na Tobie wrażenia. Ot po prostu przyjdź, posiedź trochę, pogadaj ze znajomymi, odpowiedz "cześć" byłemu, ale sama pierwsza nie zagaduj. Bądź oszczędna z nim w rozmowie, (gdyby do niej doszło) ale normalna. I tyle.. Postaraj się przejść nad tym do porządku dziennego :) Wiem o czym mówię, byłem w podobnej sytuacji i widziałem, że wcale nie jestem obojętny byłej. Jej nowy chłopak czuł się bardzo nieswojo, a ja byłem miły, normalny, towarzyski, wypiłem parę drinków i się zmyłem z imprezki. :) Pozdrawiam i życzę powodzenia. P.S. Nie unikaj tej imprezy! Ciesz się, że masz super okazję, by pokazać, że jesteś kobietą z klasą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej imprezie bedzie w sumie 6 osob (lacznie z nowa partnerka Wojtka). Trudno bedzie unikac rozmow i byc zachowawczym w kontaktach :) dziekuje za rade i slowa wsparcia. Powoli oswajam sie z mysla o poznaniu bylej (badz co badz) rywalki. I im blizej spotkania, tym spokojniej do tego podchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam na mysli, ze byla moja rywalka, gdyz przez pewien czas romansowal z nami dwiema jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym poszla wystrojona w najkrotsza mini, jaka bym tylko znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×