Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oli280

dziewczyna mnie nie szanuje.

Polecane posty

Gość oli280

Ty ch*j, jesteś pojebany i tym podobne na porządku dziennym. Dzwonie to od razu się rozłącza, proszę o prostą rzecz to nigdy nie może. A do tego ma pretensje o wszystko. O każdy choćby najmniejszy kontakt z inną dziewczyną, a sama pisze na gg z innym, i to nie są przyjacielskie rozmowy(nie wie że o tym wiem).Kiedy wychodzę z kumplami ma pretensje, zawsze wychodzimy większą paczką, czasem zdarzy się, że np 4-5 chłopaków 2 dziewczyny. Dowie się to "foch", sama ma mało znajomych to siedzi w domu, zawsze jej proponuje żeby ze mną poszła, ale on się wstydzi moich kolegów, ubzdurała sobie że jej nie lubią ! A oni uważają, że jest spoko, tylko trochę nieśmiała. To świetna dziewczyna, kocham ją myślę o niej poważnie , ale tracę siły. Ona mi takie numery odstawia, a sama robi jeszcze gorzej. Piszę tu żebyście pomogły mi do niej dotrzeć, bo już nie wiem jak . Ona uważa, że problem w tym że nigdy nei gadam z nią o uczuciach , ale ja nie jestem tym typem faceta, kocham ją , ale nie lubię o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teneryfaaaa1
wiesz w czym problem a nic z tym nie robisz to nic dziwnego... jej zachowanie wynika z tego że nie wyrażasz swoich uczuć co ona odczytuje jako że ty nie interesujesz sie jej uczuciami i wobec tego ona się tak zachowuje aby zwrócić na siebie uwagę... odpowiedź ci dziewczyna podała na tacy a ty na forum pytasz o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mocno
a co kumple gadają o niej:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli280
nie mowie tego wszystkiego kumplom , bo wstyd mi. Mowia ze fajna dupa, ale trzyma mnie pod pantoflem, ze sympatyczna ale przy cicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja ex a zwykły kolega to dwie różne sprawy troglodyto... skoro nie mówisz jej o uczuciach, ona się czuje jak seks zabawka, nie dajesz jej poczucia bezpieczeństwa, a do tego czuje się zagrożona... Co można chcieć od ex?? Ex, to ex. Żadnych przyjacielskich spotkań na piwku i wymian uprzejmości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka młoda
dziewczyna chce żebyś jej mówił o swoich uczuciach a Ty sie dziwisz że fustruje, jak jej mówisz że pisujesz ze swoją ex??? to ty faktycznie jestes pojebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli280
nie uderze kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli280
i to że ona ma mało znajomych to też mam siedzieć w domu żeby jej raźniej było, olać swoich ? Najlepsze jest to ze zawsze mowie, oni mowia chodz do nas ! A że potem przyjdzie jakaś dziewczyna, to mam uciekac jak poparzony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mertoro
Zacznij kolego szanować samego siebie, a dopiero wtedy oczekuj szacunku od innych. Szanujący siebie mężczyzna nigdy by nie był w związku z taką kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamien filozoficzny
Enjoy taka jest prawda j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli280
to jest dobra dziewczyna, tyle ze za wybuchowa. Ja ja szanuje nie zachowam sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli280
chcialbym ja zmienic, ale w normalny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli280
sprobuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli280
a ze znajomymi to nie wiem co ona taka dzika ;/ to nie ten typ dziewczyny, przy swoich buzia jej sie nie zamyka. Latwo nawiazuje kontakty tylko nie z moimi kumplami. Nie rozumiem dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamien filozoficzny
Enjoy dobrze ci mowi zgadzam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@@@@
meskie scierwa, ktore podnosza rece na kobiety powinny dostac podwoojny wpierdol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@@@@
ale autor sam jest winien - dostal szczera odpowiedz od dziewczyny, tak? prosto- dziewczyna chce wiedziec na czym stoi, co do nie czuje, z niepewnosci tak emocjonalnie reaguje. Po prostu oboje do siebie nie pasujecie. Jak rozumiem, ze kobieta potrafi zdenerwowac, ze masz ochote ja zbic, to prawdziwy mezczyzna nie podniesie reki. Ja bym oddala takiemu, zeby moja godnosc odzyskac, to jak, jej agresja niewerbalna (zloscia) bedzie walczyl jego agresja werbalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lis-szarak
byłam tą najgorszą w takim związku, to jakby o nas pisane i wiecie co? teraz z perspektywy czasu jestem mega wk*rwiona że mi nie przy*ebał raz a porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@@@@
nie kazda kobieta ma tak spaczona mentalnosc jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@@@@
aha, i skad twoje przekonanie, ze bylas najgorsza? masz niskie poczucie wlasnej wartoscie, ze tak myslisz, chlopak ci to wmowil? po prostu nie pasowalisci do siebie i tyle. jedno drugiemu funduje hustawki emocjonalne... agresja slowna i fizyczna. Powtarzam, tylko slabi mezczyzni bija kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mocno
to manipulantka.. to typowe...zachowanie - ona zawsze postawi się w roli ofiary. Teraz ma żal, że mógł jej przyłożyc..to by nadal byli razem. A ja myślę, że ona wie jaka była świadomie o robiła dlatego pisze, że najgorsza. Bo taka starała się byc - najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamien filozoficzny
@@@@@ a ty tak madruj ,pewnie tez masz tak morde rozdarta zreszta to pokazujesz szczekajac, tez powinnas w morde dostac albo bedziesz sie zachowywac jak kobieta i chodzic na kompromisy a przedewszystkim SLUCHAC CO SIE DO CIEBIE MOWI albo w morde bedziesz bita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zachowuje sie tak wobec mojego chlopaka i powiem szczerze, ze w lgebi duszy jestem bardzo nieszczesliwa, mam niskie poczucie wartosci, jestem zakompleksiona, przerazona i chyba wszystko co mozliwe. Tyle, ze to jest znacznie bardziej skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mocno
człowiek o niskim poczuciu wartości nie wierzy w swoją siłę.. a kobieta która jest na tyle pewna siebie, że stosuje zakazy, nakazy, w tym sexu, jest odważna.. w koncu jaką ma gwarancję, że po kolejnym nie idz? facet nie trzaśnie drzwiami i nigdy nie wróci? siedzi cicho..nic nie mówi, przytakuje..to osoba o niskim poczuciu wartości. Boi się cokolwiek rzec...aby go nie stracic..godzi się na wszystko..na trójkąty itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lis-szarak
no właśnie - temat rzeka- wina leży po obu stronach, mój chłopak wiedział, że jest mi strasznie źle, wiem, że bardzo dużo dla mnie zmienił, tyle, że.... to skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mocno
a ona zobaczyła, że może nim rządzic..krzyczec, wrzeszczec..poczuła siłę...i władzę..nad nim. I to stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lis-szarak
kocham mocno- świat nie jest czarno biały i zapewniam, że niska samoocena objawia się w najróżniejszy sposób, tak jak reakcje obronne. to zaburzenie, bardzo złe, niszczące obie strony, ja jestem bardzo toksyczna i nigdy nie wejdę już w żaden związek. Mnie chłopak zostawił ale nadal mam ten sam żal i wiem, ze zachowywałabym sie dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mocno
nie w tym przypadku szaraku. To bardzo odważna świadomia siebie kobieta. Szybko zaczęła sex. Wiedziała, że to narzędzie manipulacji i władzy nad facetami. Zysku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lis-szarak
piszę o swoim przypadku, myślałam, że odniosłaś się do mojego poprzedniego wpisu pisząc ze manipulantka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×