Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutnyczarny

Dziewczyna mnie zdradziła

Polecane posty

Witam, Mam na imie Maciek i jestem w bardzo trudnej sytuacji. Jak to napisałem w temacie chodzi o dziewczyne która mnie zdradziła. może zaczne od początku. byłem ze swoją dziewczyną ponad 2 lata układało nam sie jak to w kazdym związku, czasami było super a czasami troche gożej. lecz moją uwagę przykóło to że od pewnego czasu ( jakieś 2 miesiące przed roztaniem) moja dziewczyna zaczeła sie wdzięczyć do mojego wujka. Na początku mi to nie przeszkadzało jak sie drażnili na wzajem i wogóle, ale po czasie mnie zaczeło mnie to denerwować. powiedziałem jej co czuje, a ona na to że my tylko tak sie drażnimy. No dobra, pomyślałem sobie. A drugą rzeczą która mnie drażniła to było to. Jak jeżdziliśmy na biwaki jakieś imprezy, to jak wszyscy chodzili spać to ona z moim wujkiem zostawali i niby "gadali" sobie. Pierwsze dwa razy puściłem bokiem ale jak to zaczynało sie coraz częściej juz nie wytrzymałem. Najgorsze było przedemną. moja dziewczyna umówiła sie z koleżanka w drugim mieszkaniu niby pogadać, bo ją chłopak żucił. Mys sobie no dobra jak w takiej sprawie to niech idzie. lecz godzine po wyjeżdzie mojej dziewczyny przyjechał do mnie do domu mój wujek. musiał przywieść kilka rzeczy. zapytałem go czy zostaje. A on powiedział że jedzie do swojej Byłej na piwo i że przyjedzie. Zaciekawiło mnie to że w tym samym czsie moja dziewczyna jedzie gdzieś a on przyjeżdza. Bardzo długo sie zastanawiałem czy jechać zobaczyć. jednak pojechałem. zajeżdzam na parking, a tam . dwa samochody, mojego wujka i mojej dziewczyny. niewiedziałem co sie dzieje. Zadzwoniłem do niej i sie pytam jak tam. co porabia. a ona do mnie że gada sobie z koleżanką. wkurzyłem sie okrutnie. poszedłem pod dzwi domu i napisałem do niej, czemu mnie okłamuje. a ona nie wiedziała o co chodzi. W tym czasie zapukałem do dzwi. nikt mi nie otwierał. poszedłem od drugiej strony i wszedłem przez balkon( bo mieszka na parterze) otworzyła mi. A ja powiedziałem że z nami koniec i wyszedłem. ALe to nie wszystko...... na trzeci dzień Przyjeżdza do mojej pracy i mówi że chce pogadać. Bardzo ją kochałem i sie zgodziłem. chciała do mnie wrócić..... żgodziłem się... A najleprze to było to że odrazu pojechała do ginekologa........ i dostała tabletke.... jechałem z nią to przeczytałem ulotkę. Dziłanie z razie pęknięcia prezerwatywy i takie tam..... puściłem to bokiem. W sobote miałem wesele cioci.... jak to na weselu troche sie wypiło i troche pobawiło..... ale takiej jazdy nie miałem przez całe swoje życie. Od swojej rodziny dowiedziałem sie ze moja dziewczyna zdradziła mnie 3 tygodnie temu....... normalnie niewieżyłem... Jak poprawiny trwały 4 dni to każdego dnia dowiadywałem sie nowych rzeczy..... Serce to normalnie połamało mi się w Pół...... A jej tłumaczenie..... Byłeś dla mnie za dobry..... Niejestem z nią juz ponad miesiąc a mi dalej na niej zależy.... jutro mam rodzinnego grilla i ona też tam bedzie, bo jest teraz z moim wujkiem.... CO MAM ROBIĆ ??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonitka (na pomaranczowo dzis)
2,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale po co to ciągnąć? :) lepiej skończ i znajdź sobie kogoś z czystym kontem! :) wyjdzie Ci to na dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqaeqaweaewsa
A ile macie lat?współczuje Ci serdecznie,a najlepiej by było ,żebyś głupio się nie czuł,jakbyś poszedł na tego grilla z kimś i nie dał im satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx1992
Weź ją zostaw i tyle . Jeżeli by naprawdę cię kochała była by z tobą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym jej wybaczył lepszej już nie znajdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewczyną i jak to przeczytałam,to w pewnym sesnie wiem jak się czujesz,jestem z chłopakiem ponad dwa lata i za każdym razem wybaczam mu gdy mnie zrani,nie zdradził mnie,ale wiem,że gdyby to zrobił to bym o nim zapomniała i dała sobie spokój,bo gdy już ktoś raz zdradzi zrobi to i kolejny,więc daj sobie spokój,udaj,że Cię to nie rusza i znajdź sobie godną Ciebie dziewczynę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davis radeoN
Jak tak ci kłamała że z koleżanką jest czy tam pisze to nieźle musiała cie wkurzyć. Chłopie jesteś bystry że pojechałeś sprawdzić. Pomyśl jak byś nie jechał sprawdzić to by dalej cie w wała robiła. Pozatym Jak powiedziała że jesteś dla niej za dobry to nie jest dziewczyna warta ciebie. Miej na nią wylane a sama przyjdzie (wiedząc że byłeś dla niej dobry). Wiem że 2 lata to dużo ale lepiej zaczać z inną niż dalej ciągnąć tego typu związki. Powinieneś jej przywalić przy tym jak cie okłamała wtedy zobaczyła by że nie był byś dla niej za dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...no, "byłeś dla niej za dobry" bo pozwalałeś jej na zdrady, "przymykałeś oczy" widząc co się dzieje i jeszcze potrafisz ją usprawiedliwiać. Gdzie się tacy naiwni rodzą, nie mówiąc już o tym, że mogą kochać takie szmaty [sorry, ale nic innego nie przychodzi mi na myśl w tym względzie] i jeszcze myśleć, że można dać jej szansę powrotu, podczas gdy ona już jest z "wujem";) Do tej pory myślałam, że tylko kafeteryjne, naiwne panienki na to stać, a tu...takie porty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to k***isko z niej PS przejdź teraz na ręczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradziła cie, teraz jest z twoim wujkiem, co tu wyjaśniać? co chcesz usłyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z chłopakiem juz ponad rok, kocham go najmocniej na swiecie (tak, to moja pierwsza miłosc, mam 18 lat, on 21), nie wyobrażam sobie życia bez niego, jest dla mnie wszystkim. mimo to zawiódł mnie kilka razy. A w końcu tez i porzucił. Czułam się okropnie. Nie mogac poradzić sobie bez niego zamówiłam urok miłosny na http://urokmilosny24.pl i znowu Go odzyskała. Mam nadzieje ze na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jprd... i na c***ja to odkopujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak teraz to on już posuwa inną, więc nie masz co grzebać w tym wątku jak patykiem w kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EatherOfWorlds
Szacun stary dla Cb, żed wytrzymałeś, ja pewnie skasował bym najpier wójka, a później ją...takim sie nie wybacza, jeszcze jak rodzina wiedziała wcześniej...cóż jedno nakrycie mniej w święta, bo nie przebaczył bym nikomu nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antony68
Szczerze mówiąc byłem w podobnej sytuacji i skończyło się to tak, ze przez stronkę http://wykryjprawde.pl powyszukiwałem sobie kamerkę i dyktafon bez wiedzy raszpli ale jak już wiedziałem, że coś kręci na boku. Jak później na sprawie sądowej próbowała mnie wkręcić w orzeczenie o winie na moją niekorzyść, to bardzo szybko zwątpiła w swoją linię :) dzisiaj jestem zadowolonym mężem wiernej kobiety. I to się czuje, na pewno wiecie jaka to różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie historie to tylko na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeb&&a kur&a zostaw ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela981
Grunt to nie załamywać się :) Są osoby, które potrafia pomóc, mi osobiście odzyskać męża pomogła Pani Sigita, kontakt do niej jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja979
Na szczęście nie mam już takich zmartwień. Odzyskałam ukochanego dzięki wspaniałej wróżce jaka jest Pani Sigita. Jakby ktoś potrzebował, to na http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/ jest kontakt do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna962
Na szczęście nie mam już takich zmartwień. Odzyskałam ukochanego dzięki wspaniałej wróżce jaka jest Pani Sigita. Jakby ktoś potrzebował, to na http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/ jest kontakt do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1a195
Mówię Wam jedną z niewielu osób która zna się na magii jest wróżka Sigita. Opowiedziała mi jak zrobić skuteczny rytuał miłosny i co ważne zadziałało!! Chłopak w końcu mnie zauważył i teraz ciągle adoruje. Kontakt to tej Pani jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie, że spętania i czarna magia może być niebezpieczna, aby odzyskać chłopaka lepiej wybrać białą magię. Mnie udało się dzięki panu z http://magia-anielska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.

Witam mam problem z którym nie umiem sobie poradzić zapewne powiecie że jest dziwny naiwniak i ... jestem z dziewczyną mamy dziecko 3 raz mnie zdradziła czemu tak się dzieje po co to pierwszy raz mnie zdradziła zaraz po tym jak zaczęliśmy być razem jakoś przeniosłem pomyślałem że może jest pogubiona drugi raz już był gorszy po zdradziła mnie miesiąc po tym jak się jej oświadczyłem a ona powiedziała tak...kochalem ja więc wybaczyłem i teraz znowu się sytuacja powtórzyła ludzie po iście mi podjąć słuszna decyzję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×