Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnn zakochany

dziewczyna sie nie odzywa

Polecane posty

Gość onnn zakochany

Witam Poznałem kobiete przez internet , dawała mi korki z jezyka niemieckiego .Miło sie nam rozmawiało , oczarowała mnie. Z tego co zauwarzyłem nie jest za bardzo wylewna ,jest tajemnicza nie ma nawet swoich zdjec na fb tylko same widoki etc. słucha metalu ,jeżdzi na koncerty ,woodstock etc .jest inna niż wszytkie .Bardzo ładna i mądra do tego . Rozmawialismy kilka tyg myslalem że zblizamy sie do siebie ,pisałem jej smsy odpisywała ,na fb też mielismy kilka rozmów. Ale gdy pytałem w sms o spotkanie w realu zawsze mowila ze sie nie spotyka, ale dalej odpisywala na moje wiadomosci ,raczej tendencyjne z ktorych wynikało ze mi sie podoba i chce sie z nia spotkać . Jest bardzo teraz zajeta z powodu studiow. i cieżko ją dorwac bylo na fb ale jak juz byla to nie dawala mi kosza ale unikala odpowiedzi. wysylalem jej prezenty i cieszyla sie z nich ale nie odpowiedziala czy sie spotka. po ostatnim drogim prezencie napisala ze dziekuje ale nic z tego nie bedzie ,wiec ja zapytalem czy na pewno nie mam u niej szans niech mi odpowie .unikala odpowiedzi ale w koncu napisala ze nie wie co mi napisac i potrzebuje czasu. mineło juz troche czasu starałęm sie nie naciskać ale to było silniejsze odemnie i wysylame wiadomosci ale bez odpwiedzi . cisza kompletna. co sadzicie o tej sytuacji ? czy mam sie ludzic czy juz koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie czekal tylko bral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn zakochany
ale ile mozna czekac , codzien o niej mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArisuKawaii
też uważam że należałoby poczekać... Może wydaje jej sie ze za bardzo się narzucasz i boi sie troche takiego wielkiego zaangażowania. jak bedzie chciala to napisze nie martw sie :> jak nie bedzie pisala dluzej niż 1 miesiac to napisz ale tylko tak na zaczepe nie zeby cos jej znowu proponowac ^u^ takie moje zdanie :D nie musisz sie posluchac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArisuKawaii
poczekaj chociaz tydzien ;p z tym miesiacem to przegielam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd się biorą takie pieski, które biegają dalej usłużnie nawet jak się je kopie. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ta ze zdjęcia to nie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnn zakochany
widziałem że jest dostępna na FB ,choć czesto jest na ukrytm pisałem wiadomości typu dlaczego sie nie odzywasz skoro nie chcesz kontaktu napisz mi wprost,nawet ich nie otwierała. więc za pare dni znów pisałem ze skoro nic z tego nie będzie a nie masz ochoty mi mowic tego w prost to mnie usun z fb . Ale ona ani mnie nie usuwala ani tez nie odpisywala.dodam ze ostatni prezent to byla gotowka . wyslalem tez kosz roz i nic nie odezwala sie nawet wiec zeby zrocic uwage pisalem jej posty na jej fb by odpisala ale ona je usuwala . w dniu w kotrym dostala kwiaty byla dostepna i nie odpisala nic wiec pisalem posty i tym razem jestem zablokowany na fb .na drugi dzien przeprosilem w sms ze wypialem troche i chcialem tylko zwrocic jej uwage by odpisala cokolwiek .ale cisza nic co teraz ? chyba juz nic mi nie pozostaje ,ale zastanawiam sie dlaczego nie napisze ani jednego zdania ..nie zalezy mi na pieniadzach pisalem jej by nie czula sie winna z tego powodu i niech ja to nie powstrzymuje powiedz bym sie odwalil .ale ona nic cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnn zakochany
pieskiem nie jestem , nie latałem tak nigdy za żadną ona mnie zakreciła i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kij jej w oko :P Odpuść sobie ją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn zakochany
Ale dlaczego tak milczy? Przecież by mogla odpisać jedno zadanie. Nie wiem co o niej myslec...czy skoro ma mnie za z****** nie chce kontaktu to mogla by raz jeszcze to powiedz i uszanowal bym jej decyzje. Przelewu tez nie zrobila,nie zależy mi na tym ale czy normalna osoba, honorowa by tak nie postąpiła. Pisalem jej ze przelewy robiłem świadomie by jej pomóc w studiach i niech ja to nie powstrzymuje powiedzieć f**k of to me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślałam że to tylko faceci się tak zachowują i milczą nawet jak wiedzą że kobiecie na nim zależy:( milczał,więc dałam sobie z nim spokój i po dwóch dniach napisał sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnn zakochany
dwa dni to bym jeszcze wytrzymał ,w sumie to wytrzymałem tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci są beznadziejnymi, do d**y dupkami, których nie wolno pokochać, bo to się na Tobie zemści i najlepiej się trzymać od nich z daleka. Ja idę na przykład do zakonu zamkniętego, bo nie chce żadnego z tych wrednych, bezlitosnych męskich osobników w swoim życiu :P Nigdy więcej nie chcę widzieć ich na oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnn zakochany
Ciebie to chyba ktoś skrzwydził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowało kilku, ale im się nie udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnn zakochany
ja już nic nie rozumie ,a nikt nic konkretnego nie doradza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może męża ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnn zakochany
nie ,nie ma nikogo .wiem bo pytałem na skypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może lubi jak za nią latasz? jak zabiegasz i się starasz.. a na fb sama czasami cię zaczepiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnn zakochany
Nie, nigdy sama . Ale nie odzywała sie przez kilka(wiem ze byla zajeta w tedy) dni potym jak wysalem jej sms z wierszem ,,ze gdy cie nie widze...i zadaje sobie to pytanie czy sie ze mna spotkasz ? wiec poszukalem kogos innego do korkow.Odpisala ze to pewnie jezyk mnie tak zauroczył i by mnie nie opuscila wiedzac ze mi sie mieszaja czasy. powiedzialem jej ze myslalem ze juz koniec i mam kogos innego . Ale pisalismy smsy i na fb ,pomagalem jej z praca magisterską zanosiłem do sąsiada profesora by sprawdzał i w miedzy czasie prezenty jej wysyłałem. jak pisałem je ją kocham to odpisywała na fb .....:) ale unikałą odpowiedzi ze sie spotka. potem jej wsyłałem przelew ,powiedziałą ze nie bedzie miala jak sie odwdzeczyć a ja bede sie z tym zle czuł i mi odesle. Napisałęm by tego nie robiła ,a gdy już odebrała kase napisała na fb ze bardzo dziekuje etc. ja jej wysłałem tą kase po jej smsie , a ona ze sory za szczerośc . wiec zapytałem w prost czy nie mam szans ,a ona ze ja zawsztydzam .coś odpisałem w stylu ze mi zalezy na niej a ona ze nie wie co mi odpowiedziec ze potrzebuje czasu. potem sie nie odzywala ,nie usuwała mnie z fb jak pisalem ze skoro nie chce kontaku i nie ma smialosci mi powiedziec ze nie to niech mnie usunie. Wyslalem wczoraj kosz z rozami ale tez sie nie odezawala wiec pisałęm jej posty na jej tablicy i mnie zablokowała to tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź sobie odpuść, nie rób z siebie szmaty do podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnn zakochany
Tak sie czuje właśnie. W życiu radze sobie dobrze brzydki nie jestem i bajere mam podobno dobrą Ale ona jakoś mi przypadła do gustu bardziej niż inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnn zakochany
zastanawiam sie czy jak za jakis czas bede w Polsce czy nie podjechać do niej i zagadać jakoś zapytać hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak milczy to znaczy nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnn zakochany
Czyli dupa z tego będzie ,też tak myśle tylko dlaczego nie potrafiła napisać choćby jednego zdania po tym wszytkim co dla niej zrobiłem ciągle sie chyba łudze że ona teraz nie ma głowy do takich spraw i może sie zastanawia co zrobić z tym fantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to Ty jesteś w innym kraju? A to może chodzi jej o to, że to nie ma sensu, bo dzieli was wiele kilometrów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×