Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wargasm

dziewczyna skrytykowala ze niczym sie nie interesuje

Polecane posty

Gość wargasm

Moja dziewczyna powiedziala mi ostatnio ze niczym sie nie interesuje, nic ciekawego nie robie, nie mam zadnej pasji. Powiedziala tak bo spotkaniu ze swoim kuzynem z zagranicy ktory podrozuje po swiecie, byl w armii, robil pelno rzeczy interesujacych. czuje sie zdolowany, bo ma mnie za nudnego, beznadziejnego wsiuna ja nie mialem gdzie jezdzic, bo pochodze z malego miasta i nie bylo na to kasy interesuje sie historia, czasem czytam se jakies ksiazki. Ona by chciala zebym robil cos ekscytujacego, fajnego, opowiadal o tym. A ja nie mam nic do powiedzenia, tylko chodze do pracy i jem. W/ g niej. No ale co w tym zlego?! Uwazam ze zycie powinno byc spokojne. Praca, obiad, tv, czasem jakas wycieczka i spac:| Czy uwazacie ze skoro o mnie tak sadzi powinienem sie rozstac z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj sobie może Pana Samochodzika albo obejrzyj Indianę Jonesa. Oni tez się interesowali historią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargasm
jestem beznadziejny czy powninienem ja zostawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargasm
no wlasnie nie... bo ona by mnie chciala podziwiac a trudno jej skoro ja nic nie robie tylko siedze przed kompem i jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffhfdh
jej powiedz żeby cię zostawiła jak nie podobasz się jej taki jaki jesteś swoją drogą gdybyś nagle zmienił się na takiego jak mówi to też by jej nie pasowało, bo zrobiłaby się zazdrosna o spojrzenia innych kobiet jak opowiadasz o swoich pasjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kochasz ją bardzo czy tak trochę tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miala racje jestes nikim heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekooomankaa
mój facet nawet książek nie czyta :/ też mnie to drażni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargasm
mi nie trzeba w zyciu duzo a ona sie nasluchala opowiesci facetow ktorzy podrozuja, maja zainteresowania, przygody, gadke... a ja nie mam...i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz się od razu z nią rozstawać, a hobby możesz znaleźć tak dla samego siebie. bo życie 'dom-praca', nie jest zbyt interesujące. no chyba ze Ty w takim układzie się nie nudzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargasm
ja sie nie nudze, ale ona sie nudzi... ona uwaza ze facet powinien miec jakies pasje, hobby, cos o czym moglby opowiadac, cos co by kochal, co byloby wazne a ja no pare ksiazek przeczytalem historycznych, lubie w samochodzie pogrzebac, czasem pojechalbym na wycieczke do malborka czy westerplatte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam super hasło
zrób jej dziecko jak wstanie osiemnaście razy do szkraba to przejdzie jej myślenie o durnotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zabieraj ja na takie wycieczki, (w miarę możliwości oczywiście), i wykorzystuj wtedy swoje zainteresowanie historia - sam rób za przewodnika, opowiadaj o tych miejscach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargasm
no wlasnie ona mowi ze czuje sie jakbysmy mieli 50 lat a jeszcze slubu nie wzielismy to co bedzie potem w sensie ze jak taka rutyna i nudna juz jest na pcozatku to niby co bedzie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargasm
albo ze jak jestesmy w towarzystwie to wszyscy dyskutuja, omawiaja...czy to polityke czy sprawy biezace a ja milcze i najwyzej jem ciasto... czy tez by was to wkurzalo? kazdy musi sie udzielac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekinczyca
no raczej nie ma sie z czego cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargasm
jakies inne komentarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem to może być denerwujące,ale z boku może to wyglądać tak, jak byś nie miał własnego a nawet i żadnego zdania na jakikolwiek temat. ale z drugiej strony piszesz, ze ona tez nie ma jakiegoś specjalnego zainteresowania, to może dobrym wyjściem będzie znalezienie wspólnej pasji;) albo np kurs tańca? wspinaczka? no nie wiem to musi być coś, co wam obojgu będzie pasować, i na co będzie was stać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"albo ze jak jestesmy w towarzystwie to wszyscy dyskutuja, omawiaja...czy to polityke czy sprawy biezace a ja milcze i najwyzej jem ciasto..." Czasem lepiej milczeć niż gadać bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargasm
no bo ona jest rozgadana, jak jest w towarfzystwie to rozmawia, podtrzymuje konwersacje, pyta - np u mnie u rodzicow a jak ja przcyhodze do niej to siedze i slucham... i ona sie wkurzyla w ktoryms momencie i mi powiedziala ze nie mam nic do powiedzenia, nie mam swojego zdania, czemu sie czyms nie zainteresuje, nie znajde jakiejs pasji i jeszcze sie wkurzyla ze jak przyszla jej koelzanka to ja wyszedlem do pokoju i zajalem sie sprzataniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargasm
no wlasnie, czy to jest zle se milczec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta koleżanka mogła sobie pomyśleleć że jej nie lubisz, trzeba było chwile posiedzieć, a potem powiedzieć "to ja wam nie będę przeszkadzać" i wtedy wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''i jeszcze sie wkurzyla ze jak przyszla jej koelzanka to ja wyszedlem do pokoju i zajalem sie sprzataniem'' o to nie powinna byc zla, bo wiadomo ze babki maja swoje sprawy do obgadania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargasm
no tak zrobilem ej dziewczyny jakbyscie mialy faceta takiego jak ja, zwyklego, normalnego, lubiacego rutyne po prostu ktory nie chce sie specjalnie rozdzwodzic ani dyskutowac...co byscie zrobily?! zwrocilybyscie na to uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucia 1234567
uwolnij ją od siebie. kręci ją zupełnie inny typ faceta, stale będzie niezadowolona z Ciebie. Może innej dziewczynie będziesz pasowała taki jaki jesteś, tej raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucia 1234567
to zależy jakie jeszcze cechy by miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargasm
a sa dziewczyny ktorym bym podpasowal? czyli jej wymagania sa chore? wy dziewczyny uwazacie ze jestem beznadziejny? bo nie wiem czy tu ze mna jest problem czy z moja dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucia 1234567 -''kręci ją zupełnie inny typ faceta'' skoro z nim jest, musial ja czyms zainteresowac, robic cos, co jej sie podobalo. wargasm - najlepiej bedzie jak pogadasz z nia. zapytaj czego konkretnie oczekuje. chyba ze nie chcesz sie dla niej zmieniac, to wtedy moze faktycznie lepiej odpuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargasm
podobalo jej sie ze jestem odpowiedzialny, dobry, mozna na mnie liczyc mialem byc kontrastem dla tych wszystkich casanova cwaniakow podrywaczy ale ona stwierdzila chyba ze to tez jej nie pasuje, i tlumaczy mi ze mozna byc i odpowiedzialnym i kochajacym i miec jakis blysk i zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×