Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna w ciąży szuka innego

Polecane posty

Gość gość

Witam. Chciałbym poradzić się was kobiety, prosić o porade co mogę zrobić w obecnej sytuacji. Rozstaliśmy się z dziewczyną po rocznym związku-powodem była chora zazdrość z jej strony, oczywiście bezpodstawna, zazdrość o każdą koleżanke miniętą na chodniku, czy też w znajomych na portalu społecznościowym. Ona raczej typ osoby bardzo impulsywnej, porywcznej oraz pewnej siebie. Rozstanie było dość cięzkie, aczkolwiek kontaktu calkowicie nie urwaliśmy ponieważ martwiłem sie o jej osobe- zasłabnięcia itp. Po tygodniu dowiedziałem się o jej spóźniającym się okresie, i prawdopodobnie ciąży. W związku z tą sytuacją zaangażowałem się, powiedziałem żeby niczego się nie bała, że bedzie dobrze i damy sobie rade. Nasz kontakt się poprawil, może nie był tak dobry jak przed roztaniem ale było ok. Dziś przez przypadek dowiedziałem się że prowadzi sobie rozmowy przez internet z jakimś facetem, zwierza mu się, oraz że spotkała się porozmawiać z moim znajomym, po prostu ot tak jak stwierdziła żeby porozmawiać. Nie widzi w tym nic złego, chociaż przez cały związek żyłem jak w klatce, gdyż wiedziałem ze jakikolwiek kontakt z osobą przeciwnej płci krzywdzi ją. Cały czas twierdzi że mnie kocha. Nie potrafię zrozumieć jej postawy w związku z zaistniałą sytuacja. Starałem się dać jej poczucie bezpieczeństwa, i tego że z zaistaniłą sytuacją bedzie jak wcześniej, kiedy byliśmy razem. Proszę o poradę, w jaki sposób z nią rozmawiać, jak na nią wpłynąć, i dać do zrozumienia, że zachowuje się nie fair w stosunku do mojej osoby. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To puchar przechodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz z nią być tylko że Ci ja żal ??? Nie na tym wspolna rodzina polega ale...tak naprawdę ona nie dorosla do roli matki a i wasz związek nie dojrzał do macierzyństwa .szuka byle kogo by ja wysłuchał był w ciąży humory i nastroje są bardzo zmienne Porozmawiaj z nią szczerze czy macie zamiar razem zamieszkać ? Bo jesli tak to musi zakończyć swoje dziwne historie i zacząć myśleć odpowiedzialnie dziecko to nie zabawka ktra wrzuci do klatki i pójdzie z facetem na disco ,chyba ciąży jeszcze nie widać bo rzadko który facet chce wychowywać nie swoje dziecko ale ...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×