Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny co Wam się podoba u mężczyzn ankieta

Polecane posty

Gość gość

Możecie opisać numerami od 1-9 (9 najwyższa) skale waszej oceny, również krótko skomentować: - oczy -twarz - sylwetka - sposób wymowy - wrażliwość - otwartośc w romowie na różne tematy - inteligencja - pewność siebie, zaradność - status majątkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna kobietka
Zawsze jestem szczera więc napisze że wygląd musi być znosny,nie musi byc modelem ale ma mi sie podobać,wysoki od 180cm ,przypakowany ale nie na sterydach,silny fizycznie i odwazny na tyle żeby mnie umiał obronić-w życiu spotykałam samych mięczaków i wiele razy sama musiałam wrogom stawiać czoła choc jestem delikatną kobietą,było mi bardzo cięzko dlatego teraz siła i odwaga plus takie cechy jak wiernosc uczciwosc opiekunczosc odpowiedzialnosc. lojalnosc równowaga psych i pracowitosc tworzą ideał męzczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 twarz 2 wzrost 3 mocna budowa ciała,nawet dopuszczałabym pana z nadwagą gdyby był wysoki 4 siła fizyczna psychiczna 5 szczerosc uczciwosc 6 zaradnosc zyciowa-niekoniecznie bogaty ale tez nie nędzarz bez grosza przy duszy i do tego leniwy 7 odpowiedzialnosc 8 opiekunczosc 9 spokojny charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet musi mi sie podobac.patrze na wyglad i charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-inteligencja - otwartośc w romowie na różne tematy - pewność siebie, zaradność -twarz/oczy (jako komplet) -wrażliwość/status majątkowy -sposób wymowy - sylwetka Wymienione na podstawie tego czego brak kompletnie skreślałby potencjalnego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazneijsza dla kobiet jest BAJERA i zdolnosc odnajdywania sie w towarzystwie. i umiejetnosc krzywdzenia je tak aby byle emocje nie wazne czy zle tylko emocje. Tak w telonoweli to dla kobiet najwaznieje!!! reszta nawet wyglad schodza na plan dalszy. znam takiego kurdupla 160 cm i co? jest bezczelny wywoluje emocje zbluzga potem przeprosi i skomplementuje i co? jest brzydki... wiedz niby kobiety powinny go ignorowac... no widzisz jest odwrotnie. Cale tabuny lasek leca na jego gatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z wymienionych cech jest przydatna w równym stopniu ale dla mnie ponad nie przeważa wierność i wyznawane wartosci, jak widzę ze facet jest typowym ******czem, bad boyem to pomimo innych zalet odpada w przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ak widzę ze facet jest typowym ******czem, bad boyem to pomimo innych zalet odpada w przedbiegach x wlasnie ten roooocacz ma u ciebie najwieksze szanse! pociaga cie chociaz nie potrafisz tego wytlumaczyc, dasz mu sie przeleciec jesli jestes bardziej przedsiebiorcza i poszukasz bogtego na meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schogete
Wszystko opisane, pod warunkiem, że ma ładną twarz o ostrych rysach twarzy, wysokich kościach policzkowych i mocnej szczenie. A oczy - o ile są niebieskie. Sylwetka? w kształcie V. Sposób wymowy? Inteligentny, klarowny i interesujący. No i poprawny. Otwartość w rozmowie - jak najbardziej. Inteligencja to podstawa. Choćby był piękny, z głupim nie wytrzymam nawet tygodnia. Pewność siebie i zaradność? Bez tego może być kolegą. Status majątkowy musi mieć przynajmniej na moim poziomie. A wrażliwość nie jest mi do szczęścia potrzebna. Sama nie jestem wrażliwa, na co mi wrażliwy chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie przeraża to, że tyle kobiet napisało, ze musi być silny fizycznie żeby je obronić. Ludzie, na jakim wy świecie żyjecie? Czy my żyjemy w średniowieczu? Kto was atakuje? Chyba że chodzicie z gołą dupą na wierzchu, bo jeżeli kobieta wygląda normalnie, to raczej nikt jej nie będzie na ulicy atakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i to podkreślanie statusu majątkowego po prostu rozwalające. Polska to białoruś albo ukraina ciągle niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schogete
Sorry, ale nie będę się dokładała facetowi do mieszkania, wyjazdów, ciuchów i wyjść, bo nie zarabia na tym samym poziomie. Nie oczekuję, że on mnie będzie sponsorował, ale ja na pewno nie mam takiego zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn jaki to twoj poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze nie bedziesz sie dokladac, ale facet tobie juz moze sie dokladac. Dlatego mezczyzni tak bardzo omijaja polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawdę agresja> wzrost> wszystko inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:17 rozczaruje Cię ale nigdy nie dałam się przeleciec zadnemu roochaczowi a na męża wybrałam wiernego, kochającego partnera, przestań się posiłkować wytartym przez Ciebie szablonem bo próbujesz wrzucac wszystkich do jednego worka co jest wygodne zamiast próbować zrozumieć to ze ludzie są różni i nie myślą sama biologia jak to tu glupio sugerujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schogete
gość dziś - własne mieszkanie, samochód, oszczędności i wypłata pozwalająca na dostanie życie. Facet nie musi mieć tak dużego mieszkania jak ja, ani takiego samochodu jak ja, ale musi mieć gdzie mieszkać, czym jeździć i jak powiem, że na wakacje moglibyśmy jechać na Kubę, to on nie pójdzie po kredyt, tylko wyciągnie pieniądze i zapłaci za siebie. Albo zaproponuje inną opcję na takim samym poziomie. gość dziś - chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Chyba nawet całkiem poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się z tym zgodzę, facet nie musi być lepiej ustawiony ode mnie, ale nie będę nikogo sponsorować. I tak, wiem, że faceci którzy utrzymują partnerkę, dzieci i teściową, ale są też tacy co walą w zyłę. Ich życia, ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymagania starych panien z kafe taaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schogete
Ja nie jestem jeszcze starą panną i na powodzenie nie narzekam. Ale prawda jest taka, że wolałabym być sama, niż z facetem poniżej moich wymagań. Mnie samej ze sobą jest z***biście, facet to tylko dodatek i czasoumilacz. A takich Józków magazynierów z brzuszkiem, to ja mogę mieć na pęczki. Tylko po co? Skoro są jeszcze na tym świecie faceci na poziomie i w stosownym dla mnie wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie wymagania moze miec tlyko dziewica na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem zaczyna się wtedy, kiedy fajni faceci nie chcą dziewic, tylko dobrego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy ostre rysy twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzialnosc wiernosc dojrzałosc troskliwosc ale i zdecydowanie,okropni są faceci chwiejni tacy którzy sami nie wiedzą czego chcą albo doradzający sie mamusi..musi tez mnie wspierać tak jak potrafi,to bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćy78hy888
Jestem ładna mądra niematerialistka a do tego dobra w łózku,zaradna,wierna,umiem gotować,nie jestem kobietą bluszczem,moge sobie wybrzydzać i szukać takiego jaki mi bedzie odpowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- status majątkowy - inteligencja - pewność siebie, zaradność -twarz - sylwetka - wrażliwość - oczy - sposób wymowy - otwartośc w romowie na różne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda myśli, że jak ma powodzenie to od razu jest piękna hahaha brzydkie też mają nie pytajcie dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy brzydule z tymi wymaganiami to zostaniecie same do końca swoich dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×