Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z pytaniem

Dziewczyny, jak Wam się podoba taki pierścionek zaręczynowy?

Polecane posty

Gość gość z pytaniem

Zamierzam go zamówić dla mojej ukochanej. http://www.yes.pl/44542-eternel-pierscionek-z-brylantami-BB-Z-000-025-3596MSH Wydaje mi się klasyczny i elegancki. Jeśli macie jakieś inne propozycje, to śmiało, nadal nie podjąłem ostatecznej decyzji. Zamierzam przeznaczyć na niego ok. 5 tys zł, wydaje mi się to rozsądną ceną, bo będzie go nosiła przecież całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po rozwodzie tez ,wariacie otrzasnij sie !!!! niawet nie mysl ze bedziesz z nia do konca zycia!!! realia zycia sa juz inne niz za twoich dziadkow;bedzeisz azlowal jeszzce ze tyle kasy wydales!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z pytaniem
Nie prosiłem o opinie na temat moich postanowień, lecz pierścionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietny !!! dobrze ma z toba twoja dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny, taki klasyk, powinien się spodobać przyszłej narzeczonej :) Ja dostałam podobny, ale w tańszej wersji, bo byliśmy wtedy jeszcze biednymi studentami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi sie podoba. Nie sluchaj zazdrosnikow, ze za drogi. Nie jest za drogi, widac, ze dziewczyna jest dla ciebie wazna I to sie chwali. Do krytykujacych - poczytajcie troche o idei pierscionkow zareczynowych to moze przestaniecie krakac i wylewac jad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny i klasyczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinakasia
śliczny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładny jednakże wiesz kolego że 3/4 jego ceny to cena za markę? Dla przykładu, mojej byłej kupiłem na imieniny pierścionek w YES za 1195zł dokładniej. Wiesz jaką miał wartość realną? 330zł! Lepiej poszukaj jubilera mającego dojścia w hurtowni YES, załatwi Ci go za 1/4 ceny, oczywiście z pudełeczkiem YES i certyfikatem :P Znam jednego gościa w Warszawie, moge dać namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS: Wystarczy wtedy podać numer katalogowy i załatwia. Pamietaj też że pytasz kobiet o poradę, a dla nich ładna cena = ładna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładny. Ja dostałam pierścionek bardzo podobny do modelu Amore z Yes. Prezentuje się rewelacyjnie :) tylko ze mój jest z Aimor, sklep maja na złotych tarasach w Warszawie z tego co wiem i jeszcze gdzies tam w Polsce. Warto tam poszukać bo wybór maja bardzo konkretny a ceny przystępne. Mój kosztował 1700 zł a praktycznie identyczny (ten sam rozmiar kamienia, próba złota itd) w Yes 4000.. tam płacisz marże za reklamę i markę. Tyle ode mnie, mam nadzieje ze troche pomoglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wolała z jednym kamieniem, moim zdaniem za dużo "nadziubdziane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzianalusia
piekny! moze mi tez sie oswiadczysz????? :) obiecuje nosic go cale zycie!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, skąd jesteście? Kobiety w różnych częściach pl mają różne gusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest pustak i lubi szpan to pierscionek sie jej spodoba. na ulicy ludzie i tak nie odroznia na reku jaka to marka wiec to bufonada dla bufonady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z pytaniem
Hmm, mówicie, że przepłacę? Ale czy te tańsze pierścionki to nie jest jakaś ściema z cyrkoniami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z pytaniem
Te z Aimor'a faktycznie też super, chyba nawet ładniejsze niż Yes. No to teraz mam zgryz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie śliczny delikatny a jednak efektywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładny :) w Aimor nie maja cyrkonii w ogóle, same brylanty, dostajesz certyfikat ;) do tego np my dostaliśmy rabat -30% na obrączki które też maja bardzo ładne. Jak masz opcje udania się do ich sklepu to naprawdę warto, chociażby orientacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ladny, ale masa diamentów stanowczo za mała do ceny. U jubilera za ta sumę kupisz coś duzoo większego i może byc to rękodzieło bo w Yes one sa robione masowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładny, ale dla mnie za bogaty - nosi się go na codzien i dla mnie byłby zbyt elegancki ale to Ty znasz swoja dziewczynę i wiesz jak sie nosi :) co do wybierania diamentów to nie ma co się dziwić, to najtrwalsze kamienie, które nawet po wielu latach wyglądają caly czas tak samo pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.geselle.pl/pol_m_PIERSCIONKI-ZARECZYNOWE-463.html Ja też uważam ,że próba złota 585, diament, cena przyzwoita. Natomiast nie ma oznaczeń czy kamienie naturalne mają certyfikat. Piszę tylko, np. szmaragd naturalny, ale nie pisze już czy szmaragd ma certyfikat. wydaje mnie się że nie ma i dlatego cena niższa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o bracie drogi, ale ładny, mi by się podobał. Może poszukaj też gdzie indziej takich a nie będziesz płacił za markę yes. Na http://allinside.pl/ mają bardzo ładne pierścionki z brylantami i są tańsze. Lepiej przezaczyć zaoszczędzone pieniadze moze na jakąś podróż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×