Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny, jaki typ podrywu wolicie?

Polecane posty

Gość gość

Taki, kiedy facet jest namolny i w bardzo wyraźny sposób daje Wam odczuć, że jest na Was napalony, silnie Wami zainteresowany, czy taki, kiedy facet czasem sprawia wrażenie zainteresowanego, ale nie jest nachalny... czasem się lekko oddala... żeby znów się zainteresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czytelny i jasny sposób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko musi być wyważone, nawet podryw. Jak facet jest namolny i nachalny, to się źle robi jak w kółko o jednym. A jak się oddala i ucieka to w sumie nie wiadomo czy w ogóle jest zainteresowany. Wypośrodkuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani nachalny bo płochliwa się zablokuje ani wycofujący się co i rusz bo pomyśli że się nią bawisz i manipulujesz(w każdym razie ja bym tak pomyślała a manipulantów nienawidzę) podryw ma być jednostajnie rozsądnie przyspieszający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podryw naturalny. Czyli np podchodzi, przedstawia sie i uśmiecha - zwyczajnie pyta czy mam ochotę na spacer może jakaś kawa? Zaznaczając że chetnie by mnie poznał bo np! hehe wydajesz się być ciekawa osoba :) Jezeli np nie mam aktualnie czasu to nie rezygnuje tylko w jakis fajny , luźny sposób zostawia swój nr lub chce mój żeby się skontaktować Milo , bezpiecznie i niezobowiazujaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podryw działa, gdy facet traktuje kobietę jak równego sobie, a nie jak mięso do seksu. Napalony i namolny facet szybko dostanie kosza. Kobiety nie lubią mieć wszystkiego podanego na tacy, nie chcą wiedzieć, że są podrywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby kobiety nie chciały wiedzieć że sa podrywane to nie byłoby to tyle kwękania o dawanie znaku o zainteresowaniu. najlepsza jest równowaga. wszystko ma się dziać naturalnie ale z jasnym przekazem a nie zabawa w kotka i myszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy wiecie o podrywach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BzW
ja bym chciała dość wyraźnie ale nie nachalnie, żeby było mniej więcej wiadomo, o co chodzi (a nie żeby odnosić wrażenie że facet nie jest zainteresowany, bo jak robi 2 kroki do przodu i 2 do tyłu to raczej nie posuwamy się do przodu). i od czasu do czasu jakiś bardziej wyraźny znak, którego się nie spodziewam, a o którym później nie mogę przestać myśleć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innej opcji nie ma
podryw , to sztuka umiejętnej rozmowy lecz bez kłamstwa i cwaniactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet jest namolny i mało co penisa na stół nie wyłoży to mnie przeraża, musi być konkretny ale w bardziej subtelny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×