Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rasputin25

dziewczyny mnie nie chcą- 100 odmów

Polecane posty

Witam.Sam tego nie potrafię zrozumieć.Nigdy nie miałem żadnej dziewczyny mimo iż mam już 25 lat.Jestem miły,z wyglądu przeciętny ,co prawda nie mam tzw, bajeru i jestem nieśmiały ale próbowałem poznawać kobiety.Żadna nie chciała mi nigdy dać nawet szansy na spotkanie.Zarówno te które były moimi koleżankami z pracy jak i te które co dopiero poznałem i próbowałem gdzieś zaprosić.Przez ostatni rok miałem ok 30 odmów-naprawdę to chyba jakaś klątwa ,bo ani ja tego nie rozumiem ani moi koledzy ani nawet moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok owocowy kubus
nade mna tez jest klatwa bo mam pecha w milosci wiec Cie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna klątwa jesteś za miły dla kobiet,nie jesteś tajemniczy niesforny tylko taki jak przeciętny ułozony desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala bala
tez sie nas tym zastanawiam. SAMI moze ma troszke racji ale to co napisala znaczy NIC. Chyba ze chodzi jej o to ze powinienes odgrywac jakas poze, traktowac pewne sprawy nonszalancko, pokazac ze jestes luzak... ale to zalezy na jakie dziewczyny sie trafia / poluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to że On sie umawia ze wszystkimi które sie napatoczą na jego drodze. Kobieta musi czuć ze nie moze go mieć inna która tylko sie uśmiechnie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka myśl
A może ta Twoja nieśmiałość nie jest uznawana za prawdziwą. Bez obrazy dla Ciebie, nie wiem jaki jesteś naprawdę, ale ja 3 miesiące temu poznałam takiego \"nieśmiałego\" i odechciało mi się ryzyka. Zaznaczę że jestem młodsza od Ciebie. Poznałam chłopaka w Twoim wieku. Niestety nie każdy jest szczery. Czasem udajemy kogoś kim nie jesteśmy i to jest problem. Wystarczy raz trafić na kogoś fałszywego i już takie osoby jak Ty nie mają szansy choć się starają. Przykro mi bo wiem że jak ktoś jest sobą, jest normalny to nie ma na co liczyć w tym głupim świecie. Jednak mam nadzieję że Tobie się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udaję nieśmiałego-taki po prostu jestem-zawsze taki byłem.Próbowałem to zmienić,ale nigdy mi się nie udało.Miałem kiedyś nawet profil na sympati.pl i wysłałem kilku dziewczynom tzw. oczko -od żadna nie wykazała odrobiny zainteresowania.Nawet chodziłem przez pewien czas na psychoterapię do renomowanego psychologa,tam dowiedziałem się ,że niczym nie różnię się od innych tylko brakuję mi pewności siebie.Mimo,że dzięki tym wizytom moje poczucie własnej wartości wzrosło i stałem się odważniejszy nic to nie zmieniło.Cały czas odmowy-nieważne czy z wykształceniem czy bez,ładna czy przeciętna -zero nic-100% odmów-dla faceta to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka myśl
nie wierzę że problem jest tylko w Tobie:) na pewno jesteś fajnym i wartościowym chłopakiem, tylko bardzo wrażliwym a to nie zawsze dobrze i sporo utrudnia w życiu, wiem coś o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygladasz bardzo dobrze i zdajesz sie miec olej w glowie. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"nie wierzę że problem jest tylko w Tobie na pewno jesteś fajnym i wartościowym chłopakiem, tylko bardzo wrażliwym a to nie zawsze dobrze i sporo utrudnia w życiu, wiem coś o tym" "wygladasz bardzo dobrze i zdajesz sie miec olej w glowie. powodzenia!" tak jest. masz za dużo zalet a twoje niepowodzenia wynikają z masochizmu kobiet które wolą brzydszych i głupszych. oj ludzie, co wy za głupoty opowiadacie. jeszcze nie widziałem przystojnego faceta który byłby odrzucany przez kobiety. nawet jak jest zupełnym durniem i patałachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna taka jak ty
pokazesz foto? zastanawiam sie czy faktycznie moze masz "cos" w wygladzie co dziewczyny zniecheca. nie mowie o urodzie, ale jakis "magnietyzm" w przeciwna strone dzialajacy tzn ze odpychajacy. niektorzy takie cos maja niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh cały czas słyszę ,że wszystko jest w porządku-i nic z tego nie wynika,nic się nie zmienia-25 lat i nigdy nie mieć dziewczyny-dla mnie coś tu jest nie tak.Jak miałem 20 lat to się nie przejmowałem-myślałem wtedy ,że na wszystko jest czas,ale od tego czasu mineł 5 lat a ja nawet nigdy nie dostałem szansy na spotkanie czy wspólne wyjście.A nawet jak nie słyszałem bezpośrednio odmowy to było mniej więcej tak: "przepraszam ale teraz mam remont" -"jestem bardzo zajeta" ,"jestem zmęczona" i tak w kółko nic zero -kolega ostatnio mi powiedział ,że jakby był na moim miejscu to by się powiesił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fote
wyglad to 1 wrazenie ,a druga sprawa nie wiadomo jak sie zachowujesz w towarzystwie ,wiadomo ze przebojowi luzacy szybciej kogos wyhacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna taka jak ty
prosze przeslij mi zdjecie na concore@o2.pl niestety doskonale cie rozumiem - 23 lata i zero zwiazkow na koncie. i dodatkowo podobno niebrzydka, nieglupia wiec o co chodzi? chyba nie mam teg "czegos" :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( najwidoczniej kafe to ostateczna deska ratunku 🖐️ nie jestes tu sam z takim problemem, tyle na pocieszenie. pelno tu pieknych dziewczati junakow, ktorych nikt nie che :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałem,że nie ma znaczenia czy bardzo ładna czy przeciętna -żadna nie chciała nawet spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,ale ty od razu atakujesz spotkaniem? ciezko mi ci pomoc,u mnie zwiazki zawsze po prostu sie zaczynaly,przerobilam sporo,choc jestem przecietna...ot,przyciagam ludzi usmiechem i otwarta gadka na osobnosic,bo w tlumie milkne.jestem niesmiala,a zwiazkow bylo sporo.i jak to wytlumaczyc? moze sporbuj na jakims portalu randkowym?choc milej by bylo poznac kogos w pracy,na zajeciach albo kursie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"choc milej by bylo poznac kogos w pracy,na zajeciach albo kursie..." albo kogoś poznać w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to masz tak jak ja :) portale randkowe sa du dupy :O tam i dziewczyny i chlopacy sa nieszczerzy. pewnie gdzies jak igla w stogu siana znajdzie sie normalny, ale wyhaczyc takiego jest ciezko. lepiej sie poddac i posiedziec na kafe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób jeszcze jeden eksperyment spróbuj zagadać i wyciągnąć nr od 30 obcych spotkanych gdzieś dziewczyn... powiedzmy w ciągu najbliższego tygodnia... jak będzie 30 : 0 to jesteś brzydki i możesz sobie darować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fote
brzydki rozwaliles mnie buehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka myśl
To dziwne ale prawdziwe że w dzisiejszych czasach ludzie nie wiedzą czego tak do końca chcą i wolą odpychać innych od siebie. To może jest wynikiem Twojego problemu. Dziewczyny nie wiedziały czego oczekują i wolały się ewakuować. Może to i lepiej dla Ciebie. Znajdziesz kogoś kto zasługuje na takiego chłopaka jakim jesteś i nie będziesz potrzebował się zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym po pewnym czasie zaczyna sie atak desperacji..mam taka kumpele,ma 26 lat i tez nigdy faceta...czuc to w niej,jest mila itd,ale az smierdzi desperacja..chcialabym jej pomoc,ale nie mam jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×