Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny nie róbcie pierwszego kroku to błąd

Polecane posty

Gość gość

Jest facet ktory mi się podoba, zagadywał, zawracal mi tylek, składal dwuznaczne propozycje, ale nie robil konkretnego kroku. Pomyslalam, a pewnie nie wie co ja do niego czuje i nie jest pewny czy ma zieole swiatlo aby dzialac itp. I postanowilam wyjsc z inicjatywą pomyslalam ze skoro moze wstydzi sie powiedziec co do mnie czuje to moze napisze i dalam mu swoj nr gg. I to był błąd koleś ewidentnie olał temat. Dzisiaj mija 4rty dzień odkad mu dałam swoj nr gg a on ma to głęboko w d***e, zero odzewu nic. Nauczka na przyszlosc dla mnie i dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze każdy przypadek jest indywidualny. To, ze Ciebie facet potraktował w ten sposób, nie znaczy jeszcze, ze inni na jego miejscu zachowywaliby się tak samo. Są mężczyźni, którzy dają do zrozumienia kobiecie, że ona im się podoba, ale boją się zrobić decydujący krok, czekając na to, aż one wyjdą z inicjatywą. Myślę, że nie należy tu uogólniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też pierdolę,jak facet sam sie nie określi oleję go,tez dostałam parę nauczek w zyciu,mam wyrąbane czy sie wstydzi czy nie,nawet jesli jest niesmiały w zyciu pierwsza nie zaczepię,jego strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdjgjmad
tak tylko jak odróznic tych niesmiałych od tych którzy sami chcą upolować zdobycz a gdy ta wyjdzie z inicjatywą to odpuszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Jeżeli facetowi zależy to sam zrobi pierwszy krok nawet jeżeli ma fobie spolevzna.serio. jezeli nie nie robi to proste. Nie bądźcie desperatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba bylo dac co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Miałam już dwie takie historie w swoim życiu uczuciowym że chciałam pomóc "nieśmiałemu" facetowi który niby chciał ale nie potrafił. To znaczy ja to tak odbierałam jak ty , wydawało mi się ze skoro mnie adoruje wydaje się zainteresowany a nie robi konkretnego kroku to trzeba mu pokazać zielone światło... TO BYŁ BŁĄD, tym zielonym światłem od razu odstraszyłam i jednego i drugiego. Teraz już wiem ze faceci uwielbiają zwykłe suki....a oto najlepszy tego przykład: siedzę od jakiegoś czasu na sympatii i czasem jestem bardzo niemiła i puszczę co jakiś czas komuś wiązankę na temat czy to jego opisu czy wiadomości do mnie i wiecie co??? ci faceci nie napiszą spadaj debilko, oni właśnie są zachwceni że jestem taka ostra i mam niewyparzoną gębę. Chca się nadal umawiać i ciagle zagadują mimo że im napisałam że np. nie szukam tatuśka albo że ich opis odstrasza i ze nie mam zamiaru z kimś takim korespondować. Ich to jara, ich to kręci. Dlatego drogie panie faceta trzeba olewać a nie dawac zielone światło, nie wierzcie w to ze facetowi trzeba pomóc bo to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno: NIE MA NIC GORSZEGO JAK NIEZDECYDOWANY FACET, takich unikać jak ognia. Związek idealny to taki kiedy facet szaleje na punkcie kobiety, od pczatku , kiedy ona nawet nie ma dylematów typu czy mu zależy czy nie. A najgorszy typ faceta to taki pojawiam się i znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie lubię niezdecydowanych facetów, dla mnie facet, którego trzeba zdobywać, jest kompletnie aseksualny, jak jakaś podróbka faceta. Dla mnie inicjatywa u faceta to jeden z podstawowych atrybutów męskości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto dzisiaj używa gg? Współczesne wspaniałe pokolenie :P Jestem rocznik 1991r. i wolę spotkać się w realu a nie przez gg. Na gg czy fb nie wiem o czym pisać a na realu idzie mi lepiej. Wolę również domówki a nie wyjścia do jakiś klubów (bzykalni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie inicjatywa u faceta to jeden z podstawowych atrybutów męskości.... x kolejna co czeka na księcia z bajki a nawet na bal nie pójdzie tylko będzie czekać aż książę sam zapuka do drzwi :P czy każda kobieta jest taką kretynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to nie działa już u was podwójny bezpiecznik i krytycyzm do wszystkiego na etapie zdobywania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury ja wybieram faceta i tak zadziałam że on będzie zdobywcą " Ty po prostu nie potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:39 bzdura wlasnie zawsze nylam niedostepna i olewalam facetow i mialam kazdego. I jesli ktorys byl niezdecydowany dawalam sobie spokoj. Ten pomyslalam dam mu szanse niby czasy sie zmienily, tylu tutaj facetow pisze ze sie krepuje itp. ze kobiety to ksiezniczki. Mysle a zaryzykuje chociaz raz i kuźwa dupa. Po raz pierwszy tak zrobilam i ostatni. Zgadza sie faceci wolą suki. Dyskutuje z takim jednym na gg, non stop mu cos potrafie przysrac ze sz mu w piety idzie a on mowi ze mu sie ti podoba 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, dzisiejszych maminsynkom trzeba wyreczac we wszystkim, nie potrafią być atrakcyjni,nie potrafią zdobywać kobiety,zadbać o rodzinę być prawdziwym mężczyzną, bzykac też nie potrafią, jeszcze zdobywanie przerzucania na koniety, byście się wstydzili,żadnego honoru ani poczucia meskosci nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciak jeszcze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;09 dobrze ze ty potrafisz się bzykac,jestes kiepska babą tylko tego nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagadywał, zawracal mi tylek, składal dwuznaczne propozycje, ale nie robil konkretnego kroku x I ty uznałaś to za nieśmiałość? To nieźle walnięta jesteś, nie potrafisz odróżnić zainteresowania od żartów najprawdopodobniej i sama ubzdurałaś sobie że facet jest tobą zainteresowany. Dałaś mu numer gg i co takiego się stało, nie napisał i wielka tragedia bo dziewczynka już wyobraziła sobie wspólną przyszłość, narobiła sobie nadziei a tu lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam 1szy krok, a mój chyba za 20 kolejnych, ale jak miałby je zrobić nie wiedząc, ze istnieję? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury ja wybieram faceta i tak zadziałam że on będzie zdobywcą " Ty po prostu nie potrafisz Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt.Nawet tAki najbardziej zahukany i nieśmiały jeśli kto podoba mu się kobieta to zrobi pierwszy krok. Jak tego nie robi to znaczy ze nie chce i nie ma co tlumaczyc tego niesmialoscia.No chyba ze on ma 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już napiszcie o co wam chodzi tak naprawdę z facetami? efekt posiadnia, chcecie się nimi pobawić, poprawić sobie humor, czy mieć na kim się wyładowywać emocjonalnie; a może szukacie wiecznej miłości? no jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę uczyc jak głupich pustych cip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej laska dała facetowi numer gg, ten się nie odezwał i robi z tego wielką aferę, jej duma została wdeptana w ziemię i w ogóle samoocena jej spadła :P I bardzo dobrze że tak się stało, kobieta choć raz powinna poczuć to co czuje zignorowany facet. Jeszcze bym to zrozumiał gdyby zaprosiła go na radkę, a ten by ją wyśmiał lub chamsko odmówił, ale kuźwa ona dała mu tylko numer gg i robi z tego cyrk jakby straciła dziewictwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra ale skoro siè nie odzywa to znaczy, że olał. Mimo iż wcześniej zagadywał, podrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl na spokojnie - chciałabyś faceta co zawsze musisz "zakładać" spodnie i przejmować inicjatywę. To pantofelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po waszych wpisach tylko żal was bo takie kretynki nie potrafią się same odezwać. Jesteście tak niedorobione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już się zlecieli nieudacznicy .Przerzuccie się na facetów skoro te baby sa takie zle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już się zlecieli nieudacznicy .Przerzuccie się na facetów skoro te baby sa takie zle x Pytanie kto jest nieudacznikiem, facet który potrafi przyjąć na klatę pewne rzeczy i sytuacje i nie narzeka, czy laska co wpadła w depresję z powodu dania gościowi numeru gg i teraz mści się na wszystkich z powodu swojej głupoty :P Pomyśl logicznie... dałaś numer, nie odezwał się co wielkiego się stało? Przynajmniej wiesz że nie jest zainteresowany, to tylko i wyłącznie twoja wina ze się tak nakręciłaś i źle odebrałaś jego intencje, to że facet zagaduje, robi dwuznaczne aluzje nie oznacza że jest tobą zainteresowany, my czasem ot tak dla przyjemności lubimy pogadać i pożartować sobie z kobietą, bez liczenia na coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie wychodzcie z domu,to błąd,mozecie wpasc pod samochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×