Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziwna przyjaciółka

Polecane posty

Gość gość

hej dziewczyny nie wiem o co chodzi mojej przyjaciółce. Ostatnio bardzo narzeka na swojego faceta, podejrzewa go o zdradę. Mówi też, że nic nie robi w domu, nie pomaga przy dziecku, zabiera jej pensję i wydziela kasę. Ostatnio wracała z pracy autobusem ,który został odwołany, była chora i zadzowniła do niego aby po nia przyjechal (ok, 7 km) powiedzial, ze spi i jest zmeczony i wylaczyl telefon Do domu dotarla po 3 godzinach dopiero I codziennie mi takie historie pisze, jedna gorsza od drugiej Zapytalam jej, co zamierzasz z tym zrobic i jak to chcesz rozwiazac? a ona do mnie wielkie oczy i tekst: a co ja moge?!?!?! jak zaczelam mowic, ze on sie zachowuj***ardzo nie ok wobec niej to mnie zaatakowala, ze jej facet jest super to jest idiotka czy ma cos z glowa\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No idiotka, zrobila sobie dziecko z facetem a on pewnie nawet nie chce wziac z nia slubu to teraz mu wchodzi w d**e zeby jej z torbami nie puscil. Bo kto potem zechce samotna matke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie maja slubu, on jest juz po jednym rozwodzie i ma dwoje dzieci z malzenstwa, jedno dziecko z nia On ma 38 lat ona 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ona moze, Biedna, przeciez przywiazana jest lancuchami do faceta I on jej nie chce wypuscic :D. Co za kretynka...napisz jej, ze jak chce sie dalej meczyc z facetem ktory jej nie szanuje to jej sprawa, sama sobie niszczy zycie I ze jest masochistka. Tak bym jej napisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jej ze skoro ma super faceta to niech nie narzeka na niego i nie opowiada bzdur- może zastanowi się ze mówi jak wiatr zawieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore sa tak "przywiazane" do faceta jak do lanucha,chocby nawet pil i bil to one i tak nie odejda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem dziwna jest, ja juz nie odpisuje jej nic, unikam spotkan Zawsze zaczyna wiadomosc od slowa o masakra ale sie zle czulam albo on mi znowu zabral moje auto albo wrocil pijany itd No ale co ona biedna moze z tym zrobic? jak widze umie tylko narzekac i tyle Dziecko jej syn zachowuje sie juz jak ojciec traktuje ja jak sluzaca a ona sie glupio cieszy i mowi, jak to jej synek sprytny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×