Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majanka_990

dziwna relacja

Polecane posty

Gość majanka_990

Cześć. Czy to normalne, kiedy dwie osoby się spotykaja i jedna czuje do drugiej mięte i to pokazuje, choc w delikatny sposób (mimo że wie, że ta pierwsza nie czuje mięty i czuje się w tych momentach niezręcznie) i dziwi się, że tej drugiej to nie odpowiada - spotykanie sie w takim niejasnym charakterze.?Czy spotykanie sie z kims kto rzekomo nie ma żadnych oczekiwan, ale okazuje że czuje coś więcej drobnymi gestami i slowami, z osoba która nie czuje nic więcej i ma stosunek raczej przyjacielski, ma wogole jakikolwiek sens na dluzszą mete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majanka_990
Pytam, bo jestem w takiej sytuacji i zaczyna mnie ona męczyć. Może ktoś z Was ma podobne doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majanka_990
Ktokolwiek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , nie ma sensu bo za chwilę poczujesz się osaczona i znienawidzisz tę osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majanka_990
Dzięki za odpowiedź. Właśnie czuje sie w tej sytuacji dziwnie, bo co z tego, że tamtej osobie 'nie przeszkadza, ze ja nie czuje tego co ona', nie oczekuje niczego i akceptuje, skoro ja sie czuje w tym wszstkim dziwnie i idąc na spotkanie nie wiem czy idę na spotkanie 'przyjacielskie', cz na randkę dla jednej ze stron... Co ta druga strona z tego ma? Troche chora sytuacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majanka_990
Czy wogóle przyjaźń między kobieta i mężczyzną istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×