Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość internautka

Może ten topik zapoczątkuje III wojnę światową, albo chociaż rozmowę z kimś ciekawym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę powodzenia, oczywiscie w tym drugim kontekście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Nie masz już alergii na mnie? To miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na goscia, ktory podpisuje sie jako internautka, nie (a skąd ja moge wiedziec, kim jestes, to znaczy ktorym z gosci????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz tego wiedzieć, dlatego Cię naprowadzam. Nieistotne. Uznajmy, że było szczerze i bezinteresownie. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, o co ci chodzi, a nie mozna prosto z mostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Zawsze jak tu zaglądam i czytam tematy o tęsknocie, to zastanawiam się nad tym, czy ludzie tęsknią, bo uzależniają się od stanu nazywanego miłością i odczuwają brak, czy tęsknota jest już uzależnieniem samym w sobie? Czy jesteśmy hedonistami, czy masochistami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Heu, mało istotne. Pogadajmy o czymś ciekawym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Zaczęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
[owacje na stojąco]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ludzie tęsknią, bo uzależniają się od stanu nazywanego miłością i odczuwają brak, ----uzalezniaja się od osoby przy której odczuwają stan zwany miłością ?..... Czy jesteśmy hedonistami, czy masochistami? w dobrym związku hedonistami a pod koniec nieszczesliwego związku masochistami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no możesz siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
A tęsknimy, bo musimy? To jest konsekwencją miłości, czy tęsknimy, bo skrycie lubimy ten stan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konsekwencja miłości kiedy jestes z kimś kogo kochasz to za nim nie tęsknisz pragniemy,myslimy tesknimy za kimś /czymś czego nie mamy lub stracilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesknote rozumiem jako pomocna w zachowaniu wiezi i ciaglosci, moze nawet tozsamosci.Przy czym rozszerzam uczucie na wszystkie relacje jakim cos zawdzieczam,miejsca jakie dla mnie duzo znaczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Nie wiem, czy to takie oczywiste i czy zgadzam się z tym co piszesz, ale to ciekawe. Czymś innym jest tęsknota za niespełnioną miłością od tęsknoty za minioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie znać, jak skończycie o tej tęsknocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Tesknote rozumiem jako pomocna w zachowaniu wiezi i ciaglosci". Dość trafnie ujęte. Też czasem mam wrażenie, że tęsknota w jakiś sposób (w naszej wyobraźni) łączy nas z obiektem. Ludzie boją się przestać tęsknić, żeby nie przeciąć tej cienkiej linii. Żeby nie mówić, że ta miłość, związek z obiektem, to już przeszłość. Dla tęskniących, to wciąż teraźniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Masz ochotę pogadać o czymś innym, heu? Nie ma sprawy. O czym? Na grę półsłówek ja nie mam dziś ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internautko, to chyba niełatwa rzecz prowadzić dialog w pojedynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Muszę Ci coś wyznać, heu. To rzecz wręcz niemożliwa. Rozmowa ze sobą, to monolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisujesz romantyzm ,by być trzeba odczuwać tęsknotę,za minionym,terazniejszym przyszłym. ja tak nie mam ,nie tęsknie za czymś co moge mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy? no co Ty? a tobie to tak dobrze idzie: pisanie pytan i samodzielne na nie udzielanie odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i przy okazji, spradź znaczenie słowa "ironia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heu,zapewniam Cie,ze nie jest to monolog. Poziom ripost jeszcze nie mistrzowski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Nie piszę o sobie. Bardziej interesuje mnie ogólnie natura ludzka, czy odczucia konkretnych osób. Ich sposób widzenia świata. Swój znam. xx Często jak o coś pytam, to ludzie utożsamiają mnie z danym problemem. Jak pytam o zdradę, to nic innego niż zdradzam, albo jestem zdradzana. Dla mnie kafe, to bardziej poligon doświadczalny, a nie miejsce do którego wpada się rozwiązywać swoje problemy. A Ty jak to widzisz, gościu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"doprawdy? no co Ty? a tobie to tak dobrze idzie: pisanie pytan i samodzielne na nie udzielanie odpowiedzi!" I to ja mam sprawdzać znaczenie słowa ironia? :-P Nie mam dziś chęci na przepychanki. Wyjątkowo. Zwyczajowo je uwielbiam, ale dziś mam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosto.Czasem odwiedzam kafe.Zdarza sie temat, w ktorym jest szansa na rozmwe,podejmuje,czasem na wyglupy I tez podejmuje.Zalezy od nastroju.A w ogole na kafe wstepuje z innych powodow,raczej nie trakruje jej jako poligonu.Po prostu teraz jest mi to potrzebne.I tylko trzymam sie kilku zelaznych zasad. Temat tedknoty jest bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×