Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci chca sie tylko ruchac

Polecane posty

Gość gość

Jakis czas temu, spotykalam sie na przyjacielskiej stopie ze studentem medycyny. Rozmawialismy o roznych sprawach, naszych idealach, moralnosci, czlowieczenstwie, kulturze, sztuce. Bylam zachwycona, ze sa tak wrazliwi, niepospolici, nieprzyziemni mezczyzni jak on. Przystojny, obyty, szlachetny. Do czasu jak nie wyskoczyl z tekstem ,ze musi sobie cos poderwac bo seksu m brakuje i ze lubi trojkaty i czworokaty :( k***a mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakiś miłośnik geometrii był. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nich j****ie sie z byle kim nie mija sie z czlowieczenstwem. Kazdy facet to pozer, ma maske dla spoleczenstwa, na pokaz, lubi byc podziwiany za szlachetnosc. I ta druga gebe prymitywnego samca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne masz o nas zdanie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Kazdy facet to pozer, ma maske dla spoleczenstwa, na pokaz, lubi byc podziwiany za szlachetnosc. I ta druga gebe prymitywnego samca" - pierwsza gęba jest narzucona przez społeczeństwo/kulturę, druga natomiast przez naturę. Myślę, że od żadnej z nich nie da się uwolnić na dłuższą metę. Co byśmy nie robili jesteśmy niewolnikami: chociażby swoich przyzwyczajeń i instynktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie niska samoswiadomosc. Ladne kobitki do lozka na zone jakis inkubator a przed swiatem wspanialy maz i ojciec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami sie otaczacie tym nimbem szlachetnosci. Chcecie, zeby ludzi was podziwiali , tylko ze ja nie podziwiam takich hipokrytow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest wysoka samoświadomość? ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobitki, to, jak powszechnie wiadomo, same święte. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się! niektórzy nie chcą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziewczyny nie chcą się r****ć, oj nie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facecie też nie chcą więc trzeba korzystać kiedy chcą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pasowalas do geometrii? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież on też by Ciebie bzykał z uczuciem! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I długo by o Tobie pamiętał. Gdybyś się postarała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam, ze szuka tej jedynej kobiety, milosci oczywiscie nie mnie, bo ja nawet bym nie chciala. Ale nie, szukal seksu a potem znalazl sobie taka nijaka kobiete na zne, ktora jest wpatrzona w niego a on raczej nie w nia. Pozer ,tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby taki madry a taki durny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] gość Myslalam, ze szuka tej jedynej kobiety, milosci oczywiscie nie mnie, bo ja nawet bym nie chciala. Ale nie, szukal seksu a potem znalazl sobie taka nijaka kobiete na zne, ktora jest wpatrzona w niego a on raczej nie w nia. Pozer ,tfu. xxxx a z kim on sypiał? z kobietami i wy robicie tak samo. sypiacie z kim popadnie za młodu a później koło 30 was bierze na sluby i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafiłaś na jakiegoś zwyrodnialca erotomana, aż żal że takie zera studiują medycynę... z drugiej strony to dziwne, bo przecież taka osoba chyba wie o chorobach wenerycznych skoro studiuje medycyne, a pieprzy sie z kim popadnie? dla mnie to niepojete. I to ma byc przyszly lekarz... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest natura faceta przeciez gdzies trzeba te swoje geny posiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
student,pózniej lekarz,ibedzie robił to samo,nie dziwic sie oni tak mająjuż studiując coś z głową mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
geny? przeciez on poszedl r****c a nie plodzic. facet robi co mu pindol kaze, nie mysli, nie czuje tylko robi, jak robot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość geny? przeciez on poszedl r****c a nie plodzic. facet robi co mu pindol kaze, nie mysli, nie czuje tylko robi, jak robot tych co tego nie robią wyzywacie i uważacie za coś gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie z niego dobry ginekolog:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki to juz wie jak robić ażeby nie zrobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obracacie się w pataologi to czego się spodziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
To dlaczego autorki tematu nie bzyknął? Młody facet ma prawo być aktywny seksualnie i mieć jakieś tam preferencje. Jak rozumiem autorka tematu to pewnie z akcji zaściankowej mającej odebrać kobietom prawa wyborcze, prawo do pracy i tak dalej skoro taka moralistka? :) I jak babom bzdecisz w celu wiadomym to są zachwycone ale parę szczerych słów to od razu foch i łobraza boska :) I do kogo potem te pretensje, że faceci łżą, pozują itp? A co mają robić? Zbierać znaczki? Iść nurkować w krasach jak Wojtek? Przecież zdecydowana większość, jakże nowoczesnych, wyzwolonych, inteligentnych, wspaniałych, wyemancypowanych i tak dalej kobiet nawet nie spojrzy na faceta, który nie jest pozerem, ma wywalone na te komplementy głupie i tak dalej. A te "szukam normalnego" nigdy w praktyce się nie sprawdza. W 99% baba nawet palcem nie kiwnie by zainteresować sobą takiego faceta. Większość oczekuje, że będą uwodzone, zdobywane, adorowane i tak dalej. Myślicie, że moi koledzy to pozerzy z natury? Nie! Oni to wszystko robią dla was, bab, żeby zaspokajać wasze potrzeby. I właśnie dlatego tak często jest to prostackie, infantylne, żałosne albo śmieszne - bo nieszczere i improwizowane. Zrozumcie w końcu baby, że faceci mówią zazwyczaj tylko to i dokładnie to, czego wg nich baby spodziewają się od nich usłyszeć. Gdyby tego nie robili zbyt często kończyliby jak ten biedny student :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chca, ale zazwyczaj podchodza do tego z uczuciem. A nie tylko instrumentalnie, bo facet jest ladny. Chca przyjazni, a nie r******a i dowidzenia. Juz widze jak pamieta te dziewczyny ,ktore zaciagna do lozka." Nie generalizujcie. ja widzę coraz częściej ze kobiety są jeszcze gorsze niż my faceci. ok zdaje sobie z tego sprawę że podobam się kobietom. Co za tym idzie często z nimi sypiam, ale wiem że one również tylko tego chcą. Ba ostatnio nawet trafiła się agentka co myślałem że może coś z tego będzie bo fajnie się z nią gadało. i co? po naszym 2 spotkaniu i automatycznie 2 numerku spytała się jak mam na imię :D Jest tyle samo kobiet jak i facetów o takim podejściu także dajcie spokój :) P.S żeby uniknąć pytań skąd wiem że im tylko na tym zależy odpowiadam: stawiam sprawę jasno jak dorosły człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowyfacet96
tak już mamy , jak widzimy fajną d**e to od razu tylko myslimy zeby ją przeleciec a potem zostawic i jakąs nową wyrwać bo po kilku razach nam sie to nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×