Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci nagle "madrzeja"

Polecane posty

Gość gość

Gdy dochodzi do wyboru żony. Nie ważne, ze wcześniej nasmiewali się z przeciętnych, brzydkich i omijali szerokim lukiem. Jakie to szlachetne, ze ze w końcu zdali sobie sprawę z tego, ze na piękną nie mają szans, a jeżeli mają ale na ładną to wola brzydka, żeby im nie uciekła. Za to będą marzyć o ładnych i zdradzać, bo brzydkie mają być do garów i zapewnienia swojemu panu opierunku którego ON nigdy nie będzie potrafił ani chciał dobrze wykonać. Raz na jakis czas łaskawie powiedza ze kochaja co w doslownym tłumaczeniu brzmi "no dalej, sluz mi ". A kobiety to lykaja i sa wdzięczne, ze ktos je zechcial. Faceci sa glupi, a wy macie tak wyprane mozgi, ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Nie wiem jak Ty, ale ja bym się nie zdecydował być z kimś z, jak to określiłaś, rozsądku. Jeśli kobieta jest DLA MNIE brzydka to nie będzie moją żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość84 dziś Nie wiem jak Ty, ale ja bym się nie zdecydował być z kimś z, jak to określiłaś, rozsądku. Jeśli kobieta jest DLA MNIE brzydka to nie będzie moją żoną. x oczywista oczywistosc brzydka kobieta na cale zycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wiekiem i przy wyborze żony obniżacie wymagania i dochodzicie do wniosku ze nagle przeciętna może być ładna (dla was) bo ma ładny uśmiech czy cos innego. Byleby byla znosna, niebrzydka. Nie zmienia to faktu ze slinicie się za pięknymi i marzycie o nich. Jakby tak pomyśleć to w każdym można coś znaleźć i obiektywnie brzydkich ludzi jest mało. Mam na myśli taką miłość, kiedy obydwoje jestesmy soba oczarowani, zakochani, wpatrzeni w siebie. Tego bym chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mądrzejemy a wy głupiejecie bo im starsze tym większe macie wymagania :P Autorka to niezła hipokrytka zapomniała, że kobiety robią identycznie. Najpierw olewają przeciętnych chłopaków i dopiero koło 30 lub jak już mają dziecko z jakimś bucem mogą związać się z kimś na kogo przed ciążą by nawet nie splunęła. Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Co do reszty opisu tego poniżania itp. autorki to jestem zaskoczony, że interesuje się dupkami ale to już jej problem jak woli dupków zamiast porządnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka topiku pewnie ma na myśli tych wyrachowanych, kalkulujących szaraczków zarabiających g*******e pieniądze, których nie stać na boordel i wiążą się z laskami brzydkimi i średnimi bo taka przeciętniara ugotuje, opierze, wyprasuje i da w łóżku wszystko bo ładniejsze nawet nie spluną na nieudacznika bez wyglądu i kasy za to z szeregiem wymagań. To chyba najgorsze co może być dla kobiety, być takim zastępstwem wymarzonej ślicznotki, z braku laku, bo ładniejsze nie chca dawać doopska albo dają za dużą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety robią identycznie ale my mówimy wprost, że dzieciatych nie chcemy bo to gorsze gatunkowo kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze tacy smieszyli, marza slicznotce żeby stlumic ogromne kompleksy i wyzywaja się na partnerce, takie fałszywe s****wa dlatego madre kobiety sie z takimi nie wiążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to kocmołuch i postrach okolicy. Szlag ją trafia, że faceci żenią się z ładnymi, a jej z litości proponują jedynie szybki numerek w krzakach po czym chowają penisa i szybko wracają do żon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm no różnie to bywa, ale coś w tym jest bo przecież wystarczy popatrzec na te wszystkie żony, nie wszystkie sa pięknościami delikatnie mówiąc, no ale może tu też chodzi o co innego, może faceci nagle dostrzegają ich dobry charakter jak się wyszaleją. Oczywiscie są i piękne mężatki, ale są i takie co urodą nie grzeszą to tak z moich obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczuwam ze post wyżej napisała naiwna albo niedowartosciowana zdradzana małżonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym to nie możliwe zeby faceci sie ożenili z samymi pieknościami bo zabrakło by takich kobiet, powiedzmy sobie szczerze, naprawde bardzo urodziwa to jest jedna na 10 kobiet, a reszta jakoś też sobie czasem życie uklada, wiec moze to tez nie jest tak, ze trzeba byc modelka żeby wyjść za mąz Przewaznie te mniej urodziwe też łapią szybko to co im sie nawinie, taka prawda, a te bardziej urodziwe moga wybrzydzać przez co czasem wychodza jak zabłocki na mydle Ale slub z rozsadku nie jest dobry, potem mąż zamlozmy nie chce sypiac z taka zona i jest problem, szuka na boku tego czego nie ma w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja znałam takiego jednego- przystojny, po stomatologii, umawiał się z coraz ładniejszymi laskami i ożenił się wreszcie z taką przeciętną dziewczyną, tzw szara myszka, chlop sie wyszalał i pomyslał zeby ustatkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrzeją bo wygląd to nie wszystko, może ta jedna ich oczarowała akurat " tym czyms" czego nie miały inne, choć może wyglądać gorzej to może mieć w dobie to cos. My kobiety też nie zawsze zakochujemy się w ideałach po medycynie z wyglądem modela, przewaznie to faceci majacy swoje wady czesto i wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda to nie wszystko. Najbardziej liczy się jaki z niej człowiek. Przez piękną osobowość kobieta staje się piękna. A jej wady, wydaje się że właśnie takie muszą być. Są urocze i piękne. I nie oddasz jej za idealną piękność z wyglądu bo to jest zdecydowanie za mało. Ważne że mi się podoba i dostrzegam w niej to czego nie widzą inni. Nawet bym nie chciał żeby ktoś dostrzegał to co ja bo mi ją ktoś jeszcze zabierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciate ale ładne zawsze kogoś znajdą:) Facet przymknie oko na bagaż w postaci dzieciaka czy dwóch jeśli dziewczyna wygląda jak modeleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bys nie wiedziala autorko baby robia identycznie tylko, ze my nie chcemy puszczalskich szmat na zony wiec dzis sie malo kto oswiadcza bo zwyczajnie nie ma komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne podobają się facetom, ale mało która ma fajny charakter. Często to roszczeniowe, zepsute królewny z drewna, z którymi mało kto by wytrzymał. Najlepszy przykład to ta Natalia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia. Koszmarny charakterek, tylko wiać od takiej jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Autorko, musisz mieć ciemność w duszy, skoro jesteś taka zajadła na mężczyzn. Chcesz, pragniesz miłości? A potrafisz ją dawać, potrafisz tak traktować mężczyznę, by czuł się wyjątkowy, wybrany? Miłość to dawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc to dawanie i Branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za spam reklamowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×