Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet jest zbedny kobiecie

Polecane posty

Gość gość

po co i do czego wy ich szukacie? z faceta kobieta nie ma zadnego pozytku, juz lepiej znalezc sobie kolezanke do pogadania, spedzenia razem czasu, malo jest nieszczesliwych mezatek:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli fajny facet to nie zgadzam się z tą opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochana, taki los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Często jest dla kobiety kula u nogi z tymi swoimi wymaganiami rodem ze średniowiecza. Dodatkowo - jeśli kobieta realizuje sie zawodowo, jest wykształcona i dobrze zarabia, to źle, bo jest egoistka, feministka i ci tam jeszcze nie wymyśla. Z kolei gdy nie pracuje , jest leniwa kura domową... Nie rozumiem takiego bezsensownego rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiejś kobiecie jest ;) dla mnie jest bezwzględnie niezbędny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ok. Każdy ma swoje podejście do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jest fajny to co wtedy? moze byc kolega przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sporo fajnych kolegów ale facet w chałupie nie jest mi do niczego potrzebny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tobie, autorko. Masz prawo do swojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się. Często jest dla kobiety kula u nogi z tymi swoimi wymaganiami rodem ze średniowiecza. Dodatkowo - jeśli kobieta realizuje sie zawodowo, jest wykształcona i dobrze zarabia, to źle, bo jest egoistka, feministka i ci tam jeszcze nie wymyśla. Z kolei gdy nie pracuje , jest leniwa kura domową... Nie rozumiem takiego bezsensownego rozumowania. x jesli pracuje tez musi byc kura domowa - tego wymagaja faceci od kobiet - pracy zawodowej i pracy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście coraz mniej kobiet potulnie się na to zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza miedzy
Jest zdecydowanie za mało prostytutek. Usługa powinna być w cenie posiłku w fast foodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A choroba weneryczna gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak facet sprząta w domu to dla was pantoflarz zniewiescialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się, sa rzeczy do których jest niezbędny :classic_cool: prawdziwy mężczyzna to skarb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana 28
Jest grupa kobiet którym będzie zbędny, ale sporo orzeknie, że facet musi być i basta. Mi by się przydał raz na jakiś czas do fajnego seksu z jakimś w miarę czułym przytulasem + wypadem na jaką fajną wycieczkę/event, a poza tym to ze mnie samotnik i dzikus. Nie nadaję się do związku i nie mam za bardzo dylematu czy wchodzić w związek czy nie, bo faceci mnie chcą tylko do seksu (a najczęściej nie chcą do niczego). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:12-wg mnie facet sprzątający w domu jest człowiekiem lubiacym porządek. Moj ojciec też sprzątał w domu. Mamie lepiej wychodziło dbanie o utrzymanie rodziny niz bycie perekcyjna pania domu. Moi rodzice szanuja się ale... coś takiego to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest zbędny ale mężczyzna to co innego. On jest Niezbędny! Nie tylko dla szczęśliwych mężatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w kość
13:12 "prawdziwy mężczyzna" ale mnie denerwuje to określenie:O 23 para chromosomów XY! mówi Ci to coś?! mów mi skarbie!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:13 mam tak samo ;) z tą różnicą że w związku odnalazlabym się ale chyba już jestem na to zbyt wygodna, mam zbyt poukładane, stabilne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie niezbedny - ale do czego wam jest on potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet to koszt - trzeba duzo zarcia kupowac (3 razy tyle co kobieta mieszkajaca sama, bo facet zre i zre i konca nie ma), stac godzinami przy garach, duzo proszku, pradu zraza pranie jego szmat, brudzi talerze, brudzi w mieszkaniu, ciagle siedzi i gra w jakies xboxy, playstationy i inne gowna ciagnie prad, non stop na komputerza albo ciagle te chore glupie mecze - to jakas korzysc czy strata i dodatkowa robota? do seksu to mozna przeciez sobie kolege znalezc wiecejjest chetnych na sam seks niz do zwiazku ale przynajmniej nie trzeba z takim mieszkac i meczyc sie, urabiac po lokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktycznie do wszystkiego do dzielenia się każdym aspektem życia. W pojedynkę lub ze znajomymi to nie to samo, czegoś wtedy brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:36 Do życia jak tlen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.40 umrzesz bogata:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezatki sa nieszczesliwe nie dlatego ze maja meza tylko dlatego ze wybraly dupka lub buraka a wiekszosc mezczyzn jest raczej ok. Kogo wy WYBIERACIE to juz wasza decyzja indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakies konkrety? czy tylko wam sie wydaje ze jest wam potrzebny ale nie zastanawialyscie sie do czego i po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc według autorki musicie zostać lesbijkami. Poza tym gdyby nas nie było to mieszkałybyście w lepiankach, chociaż nawet lepianki niektóre z was nie były w stanie postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się, sa rzeczy do których jest niezbędny prawdziwy mężczyzna to skarb X Problem w tym, ze te ktore mowia ze nie to leca na dupkow i facecikow a z takim to lepiej nie byc jednoczesnie olewaja mezczyzn bo nie sa idealni jak w ich wymaganiach. To kobiety WYBIERAJA i decyduja jacy mezczyzni maja kobiety a jacy nie a dzic alkoholik czy kryminalista prawie zawsze ma kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:49 Młodzi ludzie poznają się, zakoc***a w sobie, świata poza sobą nie widzą, każde z nich przedstawia się w jak najlepszym swiecie, idealizuja siebie nawzajem. Jest tak że spotyka sie pozornie wartościowego człowieka ale .. ludzie zwyczajnie sie zmieniaja. Nie pieprz więc głupot że kobieta jest winna, bo wybrała złego faceta. Wiele negatywnych cech charakteru wychodzi w codziennym życiu, czasami dopiero po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×