Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet którego poznałam jeździ dużym fiatem

Polecane posty

Gość gość
za 50 lat wartość fiata wzrośnie o jakieś 2500% a faceta zmaleje o 95% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ci się trafiło. Ja miałem małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myslicie o takim facecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, uwielbiam zabytkowe auta. Też kiedyś mieliśmy dużego fiata, duży sentyment mam do tych aut, chociaż prowadzi się to jak czołg. Co o tym myślę? Że to fajna sprawa mieć takiego oldtimera. Minusem jest tylko brak klimy. Ale za to każdy na drodze się za Wami obejrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży fiat był naprawdę fajnym samochodem i jest banalnie prosty w naprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polonez bez wspomagania to dopiero prowadziło się jak czołg. Młodzi nie pamiętają. Córka jeździ yarisem, jadąc moim A4 zapytała, czy ma wspomaganie??? Ach ci młodzi....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze ma malego a duzy samochód leczy jego kompleksy na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewienie mało który dziś wie jak to jest 'szukac biegow' podczas wyprzedzania :D, moment oborotowy zwykle nie pozwalal na skończenie manewru na jednym, hamowanie w każdym egzemplarzu tez inaczej 'skonfigurowane', a przy 100km/h f125p miał klime w standardzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historyk obiektywny
Chwila wyjaśnienia, bo Fiat 125p to jest kompilacja Fiata 125 (włoskiego) i Fiata 1300/1500. NIESTETY mechanizmy i silnik były ze starszego 1300, a tylko karoseria z włoskiego 125. Polski Fiat 125p – samochód osobowy klasy średniej produkowany w Polsce w FSO w Warszawie od 1967 do 1991 roku na podstawie licencji włoskiej firmy FIAT. Po wygaśnięciu licencji w 1983 roku nazwę zmieniono na FSO 125p. Spotykane są też oznaczenia FSO 1300/1500. Ale w latach 70tych nie był to zły samochód, nawet w Anglii: W roku 1977 Polski Fiat 125p w wersji kombi zajął pierwsze miejsce w rankingu brytyjskiego magazynu motoryzacyjnego What Car? na najlepszy samochód kombi w cenie do 3000 funtów. Wybrany został spośród 24 pojazdów, wygrał przez najlepszy stosunek ceny do jakości, pokonując przy tym samochody takie jak Mazda 818, Datsun 120Y czy Toyota Corolla Dlaczego Polski zwycięża?. „Motor”, s. 16-17, 43/1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×