Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet mnie olal a teraz wydawania bez przerwy Teraz ja go olewam Czy dobrze robi

Polecane posty

Gość gość

Spotkałam się z facetem na 3 randkach. Było miło i sympatycznie. Bynajmniej tak mi się wydawało. Nastepnie on urwał kontakt, nie dzwonił, nie Odpisywał na sms. Po 2 miesiącach odezwał się jakby nigdy nic. Nie Odpisywał am na smsy to dzwonił. Kurtuazyjnie powiedziałam, że kiedyś może się spotkamy. Teraz wydzwania do mnie jak najety. Nie odbieram, nie odpisuje na sms.olalam. Czy dobrze robię? Jak on olal to było ok. Nie żal mi go wcale, trzeba mu utrzeć nosa. Pytanie tylko co mu się tak nagle odmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Za pierwszym razem to ja dostałam kosza. A jego ol śniło po 2 miesiącach. Teraz właśnie on dostaje kosza, ale tego nie rozumie i dalej dzwoni i chce się umawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem na myśli, że dostał kosza od tej dziewczyny, z którą spotykał się jednocześnie z Tobą i którą w końcu wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma na imie ten facet? miałam identyczną sytuację.olej dupka bo jemu zal ciebie nie było i nawet chamsko nie potrafił odpisac na smsa. Zero kultury , dla mnie taki ktoś nie zasługuje na drugą szansę. Teraz on tak się zachowuje bo go kręcisz bo jesteś niedostepna, ale jak znowu byscie się spotykali to znowu byś mu spowszedniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spytałaś go czemu 2 miesiące milczał? jak się tłumaczył? zajęty pewnie był:-( ściema roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super robisz,widać że się szanujesz znajdziesz super faceta ! Ja tak zrobiłam z facetem 3miesiace potem odpuscilam i jesteśmy razem ,ale nie jest to co bym chciała zerwie i tak z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytałam dlaczego milczał, bo już teraz mnie to nie interesuje. Zresztą prawdy na pewno by nie powiedział. Pewnie zaslanialbysie brakiem czasu. D**ek i tyle. Ale pobawie się nim jeszcze trochę, a co :) teraz ja będę się umawiać a potem nie odbiorę telefonu. albo umowie się z nim i nie przyjdę, a na drugi dzień napiszę, że mi się samochód zepsuł i komórka rozladowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo!!! Niech wie że nie jest pempkiem świata :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BTW, zero godności u niego. Jak mu nie wyszło z kimś innym to niech szuka nowej. U mnie już zauroczenie wygasło do niego, wiec na cholerę mi ten papuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam debilką bo dałam takiemu dupkowi drugą szansę i wiecie jak się to skończyło? Po kilku randkach znowu mnie olał i przestał odzywać:-D To są jakieś niestabilne dupki . Dobrze zrobiłaś i obys się nie złamała bo nie warto takiemu dupkowi dawać szansę. Co innego jeśli ktoś znika ale robi to w sposób kulturalny, a co innego jak zrywa kontakt mimo ze było miło a ty w szoku bo nie wiesz co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale rozmawiacie przez telefon? Jak wygląda ten wasz kontakt obecnie? Pamiętaj że jak facetowi zależy to nigdy nie zniknie w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę abym się złamała, bo akurat poznałam juz kogoś innego. I mam nadzieje, że tym razem będzie dobrze i ta relacja się fajnie rozwinie, bo ten facet jest bardziej stabilny. A przynajmniej można na niego liczyć. Zawsze punktualny, na poziomie i telefon potrafi odebrać a na smsy odpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I super, oby tym razem trafił ci się normalny. Skąd się biorą takie dupki to ja sama tego nie rozumiem. Nigdy wcześniej nikt taki nie pojawił się w moim zyciu. Ale mam nauczkę i już wiem że nie daje się komuś takiemu drugiej szansy. Człowiek wartościowy nigdy by się tak nie zachowywał. Jak można nie odpisywać na sms to mi się w głowie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On do mnie teraz dzwoni i pisze smsy. Standardowo teraz ja nie odpisuje i nie odbieram chyba że raz na ruski rok jak juz totalnie nie daje spokoju. Raz mu powiedziałam, że kiedyś tam się spotkamy, ale jak będę mieć czas. I kiedyś też mu coś odpisalam, że nie mam czasu jak zapchał mi skrzynkę. Ale jak widać to go nie zraza. Jak będzie za bardzo natarczywy to albo go wystawie albo powiem wprost, że już mnie nie interesuje. Taki mam plan. Nie wierzę, że nagle go ol śniło i się zakochał po tylu miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze robisz Autorko - za pierwszym razem wykazał się brakiem kultury, więc sam nie zasługuje na specjalne traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów sie w konkretnym miejscu i go wystaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Standardowo teraz ja nie odpisuje i nie odbieram chyba że raz na ruski rok jak juz totalnie nie daje spokoju." Oj niedobrze, nie powinnaś tego robić, widać żę wciąż brakuje Ci doświadcznia. Chcesz się pośmiać to w ogóle mu nie odpisuj i nie odbieraj. Miłych wrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie można odebrać i powiedzieć, żeby nie dzwonił więcej? Takie "odgrywanie się" jest strasznie niskie, zwykłe leczenie kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On sobie na niej leczył kompleksy to teraz ona sobie poleczy na nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz dziecko, że on leczył kompleksy? Może zobaczył, że coś stracił, a pusta i śmieszna księżniczka pogrywa sobie teraz jak tępa gimnazjalistka. Dla prostackiego poczucia zemsty. Naje się tą zemstą? Strasznie to słabe i prostackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa zobaczył Nie ma żadnej modelki do roochania to do autorki wydzwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczył ze cos stracił....ojejku jejku niesamowite, biedaczek, przytulic go trzeba... A jak on ja olał, nie odpisywał na sms to było fair zachowanie? tak się zachowuje wartościowy człowiek? nie sadze. Można się wycofać ze znajomości ale nie w taki sposób, nie ma wytłaumaczenia dla chamskiego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co się teraz na nim odgrywać? Na co to, po co? Jakieś to takie prymitywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, nie zasługuje na specjalne traktowanie. On mnie specjalnie nie traktował, tylko zwyczajnie olal bez wytłumaczenia. Gdyby chociaż odpisał na sms albo odebrał telefon i wytłumaczył to byłoby inaczej, a tak? Nie żal mi go wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak prymitywne jak on sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, gdyby powiedział ci wtedy że nic z tego nie będzie czy cokolwiek innego a on wolał się zachować jak taki tchórz co zapada się pod ziemie. nienawidzę takich dupków, gdzie oni byli chowani w oborze ? zero zasad, zero kultury. Dla mnie taki facet jest niestabilny, nie wie czego chce, znika jak mu coś nie pasuje. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanuj się !! Więcej takich kobiet a znikną z forum tematy typu problemy z facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może sie coś stało. Czy wszystko musicie tak z góry oceniać? Ja też uważam,że gorsze jest takie odgrywanie sie,jakieś zemsty,satysfakcja z nie wiadomo czego...czasem właśnie warto wybaczyć,bo ludzie różne błędy popełniają i wbrew pozorom potrafią się zmienić. Może wcale nie miał żadnej innej na boku ani nie zamierzał urywać znajomości,zresztą gdyby tak zamierzał to przecież w ogóle by sie nie odezwał a gdyby mu nie zależało to od razu by odpuścił a nie dalej wydzwaniał..ja wiem,że to możę dziwne,że sie wcześniej nie odzywał ale różnie bywa. Możliwe że wcale tego nie planował tylko tak wyszło po prostu. I dlatego gorsze jest takie planowane,celowe milczenie mające na celu komuś dokopać niż takie nieplanowane i bez intencji skrzywdzenia kogoś. Tak to o wartościach mówicie a faktycznie takie zemsty są niskie. Jak rozumiem jeśli sie okaże,że facet był np w szpitalu,miał wypadek nagły i nie mógł sie odezwać to też wyjdzie na to,że jest dupkiem? baba nie dała mu sie nawet wytłumaczyć..tylko o sobie myśli,że ona biedna pokrzywdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde jak mnie to drażni..baba nie ma pojęcia co sie stało,dlaczego sie nie odzywał od razu wolała założyć,że ją olał a przecież gdyby olał to by sie jużnigdy nie odezwał założe sie,że nie mógł sie odezwać,że skoro nie odpisał na sms to nie dlatego,że mu sie nie chciało tylko coś sie mu na serio stało a tu jeszcze jej wszyscy przyklaskują jaka świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×