Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet na portalu ma wymagania

Polecane posty

Gość gość

A jakże! Tacy, których nikt nie chce. Nie szukałam i jestem sceptyczna co do szukania w taki sposób, ale postanowiłam z nudów dziś wejść i oto co wam napisze. Gość poszukuje do uwaga- niezobowiązującej znajomości kobiety i nie wolno jej mieć np.dzieciakow, ma być taka i taka, wyśmiałam dupka. Jak mu napisałam, że spełniam wszystkie jego oczekiwania i ze mam również wymagania to się stlenil! Kto tym tępym fujarom życiowym wbił do lbow wysokie mniemanie o sobie? Ludzie uświadomcie mnie, bo padam ze zdziwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niedowartościowane doopki z rozdymanym ego, wystarczy szpileczka i będzie się rzucał jak balon z którego nagle schodzi powietrze. Większość samotnych/wolnych facetów takich jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Swoje wymagania każdy ma prawo mieć, nie muszą sie pokrywać z waszymi, najwyżej nikogo nie znajda, "nie wolno jej mieć np.dzieciakow" nie szuka panny z dzieckiem, nie jest frajer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagania do niezobowiązującej powtarzam znajomości??? To jak sąsiadka trzy domy dalej. Co on daje, skoro wymaga?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pustaki nie mają wymagań i biorą to co pierwsze im sie nawinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie ma znaczenie posiadanie dzieci przy niezobowiązującej znajomości? Hmm? Bo chce z jej mieszkania uczynić miejsce schadzek? Z mamusią nasz "wymagający" Eros mieszka? Żałosne raczej...:/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Żałosne raczej... xxxxx dla ciebie żałosne, a innej może się spodobać... mierzysz swoją miarą... może mówić na początku o "niezobowiązującej" mając nadzieję na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaktus, zgadzam się. Taaa, już facet faceta "zrozumie" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta po porodzie często już nie jest ciasna, ma brzuszek, zmienione ciało więc to jest kwestia dosyć istotna żeby nie miała dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
już facet faceta "zrozumie" xxxx w końcu zgodność plemników czy jak to się nazywa... :D Za to wy lubicie na nas pluć i dlatego tam wchodzicie, przykład autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubie stópki kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po porodzie są z reguły mniej atrakcyjne niż przed ciążą, więc nawet do seksu taka się nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, bo faceci w PL maja wymagania wobec kobiet a juz na siebie nie poparza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stac ich na dz/iwki a chca sobie za darmo p******c:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala jeśli pisze. Niezobowiązującej to nie myśli o trwałym związku, chyba że ma nie pokolei w głowie. Pan po prostu szuka domu schadzek albo chodzi o 24 godzinną duspozycyjność, a taka to tylko w burdelu. W końcu nawet jeżeli kobieta również poszukuje męźczyzny do niezobowiązujących spotkań,to nie ma ochoty żeby on potem jej wyskakiwał z propozycją związku, poza tym nie musi być dyspozycyjna choć nie posiadać dzieci z uwagi na inne rzeczy,własne życie, zainteresowania, znajomych itd. Facet szuka kogoś kto mu się podporządkuje, a takie coś to albo w sponsoringu albo w burdelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Koleś ma wymagania, i co z tego? Atakował autorkę tego tematu, że ona teraz tak po nim jedzie? Ciekawe jakie sama ma wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atakował mnie? Dobre. Kiedy oznajmiłam cepowi jakie są moje wymagania, to się rozpłynął w powietrzu. Tak sądziłam, że to nastąpi. Czekałam tylko kiedy zaproponuje np.kawę, poszłabym aby mu utrzeć nosa, tak aby wiedział na przyszłość, że jest zero warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość samotnych/wolnych facetów takich jest x Znowu jakaś frustratka kawalerów się czepia :) kawaler nie chce puszczalskiej panny z dzieckiem no wymagania z kosmosu nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie to ślepoto wyczytałeś, że jestem puszczalska i mam dziecko??? wskaż mi miernoto, gdzie to dojrzałeś?!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaktusss wczoraj Tralala jeśli pisze. Niezobowiązującej to nie myśli o trwałym związku, x Czy rozmawiając z kimś pierwszy raz ustalasz, że będziecie w związku? zawsze najpierw ludzie spotykają się bez zobowiązań a potem tworzą się związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet już z góry zakłada, że bez zob., bo nie chce rezygnować ze swoich przyzwyczajeń, no i już wiek też właściwy jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesteście sfrustrowane i już jak to polskie kobiety mają w zwyczaju wulgarne i wyzywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23:55. ------ na początku nie potrzeba deklaracji, nie trzeba nikomu obiecywać dozgonnej miłości, poznaje się drugiego człowieka ale z jakimś nastawieniem, a nie deklaruję się że chcę tylko seksu. Podobno faceci są konkretni, a teraz okazuje się że jednak nie? :D Po co miałabym deklarować że chcę faceta niezobowiązująco skoro szukam na stałe? Chyba tylko po to żeby samą siebie wpędzić w kłopoty i trafić na faceta oblatywacza a potem płakać, że jednak mnie nie chciał, a takie cuda w łóżku robiłam, a on nic...nie uleczyłam go z braku uczuć i nie rozkochałam w sobie. Oj faceci faceci...brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś widział jakie są te polskie chłopy, to też byłbyś sfrustrowany. Zresztą popatrz po sobie i po kolegach, ujowo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyzej:D samo sedno. Patrzeć na toto się nie da, co za pokraki. Ci co ujdą w tłoku, dawno zajęci, ci do niczego latają wolno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno był tu temat skrajnie otyłego faceta, który płakał, że jest gruby i żadna go nie chce. Kiedy mu wszyscy tłumaczyli, że w jego wieku jest sporo grubych kobiet i pewnie jego waga nie będzie im przeszkadzała, to sie rzucał, że on nie chce grubej, bo jemu się podobają szczupłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie chodzi o wymagania, każdy je musi mieć ale adekwatne do tego co sami są w stanie dać drugiej osobie. No i liczyć się z tym, że druga strona też może mieć swoje wymagania, nawet w związku bez zobowiązań ;) To cwaniaczki szukający niedowartościowanych, zdesperowanych kobiet, a nie faceci. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taa:D chciałaby dusza do raju... Wymagać najpierw od siebie, potem od kogoś! Zauważyłam, że facet na poziomie (najczęściej moi znajomi z krajów "cywilizowanych",:) są skromni, nie wynoszą się, a polski chłop to taki chłopek z wydumanym, przerośniętym ego. Jakie to ma podłoże?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo tak się u nas wychowuje chłopaków, mamusie wmawiają , że wystarczy siurek i już jest się boskim. I to do sikania, bo w łóżku też kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołodoopcy w akcji
Taki_jeden_964 wczoraj Żałosne raczej... xxxxx dla ciebie żałosne, a innej może się spodobać... mierzysz swoją miarą... może mówić na początku o "niezobowiązującej" mając nadzieję na więcej. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Innej może się podobać???? ŻE CO? Fakt mieszkania z mamusią???? :D:D:D:D:D Boshe... Widać, że pisał to klasyczny typ "mieszkam z mamą po 40tce" czyli obdarzona wdziękiem dziecka z Aspergerem łysa maciora z jajkami, o obliczu Borisa Karloffa, żyjąca z kieszonkowego od tejże mamy i nabzdyczona bo mu państwo nie dało Natalii Siwiec z przydziału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×