Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćona28

Facet nie chce wspólnych wakacji

Polecane posty

Gość gośćona28

Od ponad dwóch lat jak jesteśmy razem i nie byliśmy na porządnych wakacjach .... W tym roku znowu nie chce jechać już przestałam o to pytać urlop wypisany i spedze go w domu już mam dość ale nie wiem co robić? Ktoś był w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zs, ty to masz refleks (nie mylic z refluxem, haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zs jest żałosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zs, ty to masz refleks (nie mylic z refluxem, haha) xxxxxxxxxxx jaki chu/jowy suchar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego spędzisz w domu? Jedź sama, albo z koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego spędzi je w domu? Bo znając realia i kobiety, to autorka zapewne liczy na sponsoring, jej samej nie stać na wakacje, albo na nie skąpi bo wydawanie własnych pieniędzy jest dla niej bolesne, dlatego sama nigdy w życiu na nie nie pojedzie, a koleżanka przecież jej nie zasponsoruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona28
Nie liczę na kasę! Dobrze zarabiam i płace za siebie ! Po prostu moje koleżanki mają gorszą sytuację finansową i że mną nie pojadą.... A chłopak nie wiem czemu nie chce chyba po prostu woli jechać za znajomymi niż we dwoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za słabo dajesz szpary to nie licz na rarytasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wie że dla niego będą to wakacje nieudane, może macie różne gusta... jedno woli morze, drugie góry, albo jedno wypoczynek aktywny, a drugie siedzenie na d***e w jednym miejscu przez 2 tygodnie, a może po prostu nie lubi nigdzie wyjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona28
Rozmawiamy? Ten temat kończy się zawsze klotnia więc już go nie podejmuje chyba faktycznie wyjadę sama i zastanowię się nad tym związkiem czy to jeszcze ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu
Moglabys w koncu laskawie napisac jakich argumentow on uzywa na "nie". Bo czy piszesz, czy nie, to tyle samo wiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym go zostawila, nie tratuje cie zbyt powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo go kosztujesz pasożycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz sama,bedziesz miala okazje poznac kogos fajnego, a tego facka olej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona28
Jego argument jest w sumie jeden bo w grupie weselej i zabawniej czyli że mną byłoby nudno .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona28
Co wy macie z tym pasożytem i pieniędzmi???? Powtarzam że kasę mam swoją i płace za siebie także nie o finanse tutaj chodzi! Niektórzy nie mają mózgu jedno i to samo w kółko powtarzają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu
To niech skrzyknie grupke znajomych i wio, na czym problem? Chyba, ze to tylko krzywa wymowka. Jesli tak, to z tej milosci chleba nie bedzie. To dopiero 2 lata, a co by bylo za 20? Nie bedzie zadnych 20-u. On z toba nie chce spedzic urlopu wiec na pewno nie bedzie chcial z toba tez spedzic zycia. Daj sobie spokoj i nie trac na niego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona28
Oczywiście że wstęp do grupy mam ale ile można spędzać czasu że znajomymi a we dwoje nie? Jak mam wiązać z facetem przyszłość skoro on nie chce urlopu we dwoje to o to chodzi takie to trudne? Znajomi też będą z nami w łóżku sypiać i z lodówki mi wyskakiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najomi też będą z nami w łóżku sypiać i z lodówki mi wyskakiwać? x a to ty nas o to pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu
No wlasnie nie masz wiazac z nim przyszlosci. Kapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona28
Kur*wa zawsze szczery ty chyba błyszczą nie widziałeś!! Nieźle gowno masz w głowie i tylko oczerniać potrafisz ani bluszcz że mnie ani pasożyt ale jeśli według CB spedzenie trochę czasu we dwoje to bluszcz to współczuję twojej kobiecie jeśli w ogóle taka istnieje bo z twoimi poglądami to chyba ciężko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×