Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet NIGDY nie odzywa się do mnie w ciągu dnia..

Polecane posty

Gość gość

Mam problem z facetem. Wprawdzie wykazuje inicjatywę, odzywa się sam, ale robi to tylko wieczorami. Zawsze tylko i wyłącznie wieczorem -codziennie o mniej więcej tych samych godzinach - rozmawiamy, rutynowo się odzywa i tak samo rutynowo kończy. Wszystko fajnie, cieszą mnie te rozmowy, ale czasami chciałabym pogadać z nim też w ciągu dnia albo nawet nie musimy gadać, ale żeby wysłał choć głupiego buziaka.. Wysyłam mu smsy, zaczepki, na które nigdy nie reaguje, nawet jak napiszę mu coś o - powiedzmy- 11 rano, on i tak odezwie się dopiero standardowo o 20-21 :O Nigdy nie reaguje w ciągu dnia na moje próby nawiązania kontaktu, ignoruje mnie. Pracuje i zrozumiałabym to wszystko w "pracujące" dni, ale w weekendy, niedziele i ogólnie, kiedy ma wolne, jest tak samo :( Nie wiem, o co chodzi i przykro mi, ze w ciągu dnia jestem tak olewana. Nasz kontakt zależy wyłącznie od niego, musze się dostosować do godzin, w których on chce ze mną pogadać. Co o tym myślicie? Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu sie jego nie zapytasz, skąd ma to ktoś obcy wiedzieć... ja p*****le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 18:09 Z choinki się urwałeś ? Lepiej popatrz, o co jeszcze tutaj ludzie pytają, innym też to samo napisz, a nie akurat do mnie się przyczepiłeś. Może ktoś miał podobne doświadczenia, a skoro nie masz nic do powiedzenia, to po co się wypowiadasz? Kiedyś poprosiłam, żeby w ciągu dnia czasem mi coś napisał, bo czuję się olewana i to nie przyniosło skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on kogoś ma, albo żonę albo dziewczynę dlatego odzywa się do Ciebie w takich godzinach. Możliwe, że ma drugi tel do kontaktów z tobą i w ciągu dnia jest on wyciszony i schowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że to może być z powodu kogoś innego? :( Też o tym myślałam, ale trochę nie pasuje mi do niego taka podłość.. Bardziej obstawiałam, że mu po prostu na mnie nie zależy albo się mnie wstydzi i nie chce, żeby ktoś dopytywał, z kim pisze/rozmawia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxialka
co znaczy wg Ciebie facet? narzeczony, kolega, przyjaciel, koleś do seksu, znajomy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Ty opcje ze wstydem wykluczam. To z kims innym jest bardziej prawdopodobne niestety, przeważnie nigdy nikt nie wygląda na podłego, dobrze sie z tym kryje ( do czasu ) na tym to polega. Moj facet też sie rzadko odzywa w ciagu dnia gdy nie ma go w pl ale on tam pracuje całymi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy i jak często się spotykacie? Ile macie lat i od kiedy się spotykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet = mój facet, po prostu. A że akurat mieszkamy daleko od siebie i rzadko się widujemy, no to ważne jest to "odzywanie się", smsy, telefony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie brzmi czy on uważa Cię za swoją kobietę?":-) by nie okazało się że marnujesz swój czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie rzadko się spotykamy, niestety z powodu odległości, w dodatku oboje pracujemy. Ja mam 23 lata, on 24. Pół roku ten związek trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem krótko i na temat w telefonach jest opcja planowania więc można do ukochanej osoby wcześniej przygotować smsa czy pięknego mmsa nie każdy może odbierać czy wykonywać prywatne rozmowy lepiej porozmawiaj z tym Twoim facetem by się później nie okazało że jestes tą drugą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wysyłam ponad 80 wiadomości i to codziennie poza tym kartki wirtualne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wysyłaj - proste. W związku musi być równowaga. Jak możesz mu wysyłać setki wiadomości, kiedy on milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80 wiadomosci codziennie ? nic innego nie robisz tylko piszesz smsy ? powinien cie zablokowac bo kto ma czas to czytac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje oczy to on Was nie traktuje poważnie.Wiesz,taki niby-zwiazek nas chwile. Brak porozumienia i kontaktu - słabo to wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj sie odzywa 1-3 smsami dziennie, zdarzaja sie też dni bez odzewu, rzadko dzwoni. Np dzisiaj napisal smsa rano, ja odpisalam i zapytalam co u niego i cisza juz nie odpisal :O na poczatku pisalismy non-stop, a teraz ma to w nosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaaa
To nie ja pisałam o tych 80 wysyłanych wiadomościach! Ja mu wyślę jednego np. w południe i skoro nie odpisuje, to i ja już nie piszę, przecież nie będę się narzucać. Zresztą już z góry zawsze wiem, że mi nie odpisze, więc coraz rzadziej w ciągu dnia coś mu wysyłam, bo po co, skoro on to olewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj robi TAK SAMO ale bardzo mnie kocha. twierdzi ze nienawidzi pisac smsow i woli na spokojnie wieczorami pogadac. bardzo mi to przeszkadzalo ale jestem go pewna i wiem ze taki ma charakter i juz. nie martw sie niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie miej czasu na kontakt o tej 20-21. Powiedz, że gdzieś na imprezę idziesz, a kiedy indziej po prostu nie odbierz. Potem powiesz, że byłas zajęta. Dziwię sie, że jesteś na każde skinienie. Łasisz się do pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwna,on kogos ma.Znalam podobny przypadek.Potem sie okazało ze sie zeni bo tamta w ciazy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda. jakby kogos mial to by nie kombinowal z toba na codzienne rozmowy bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciagu dnia czlowiek niema czasu :O nie wystarczy ci rozmowa wieczorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda. jakby kogos mial to by nie kombinowal z toba na codzienne rozmowy bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest niezdecydowany,nie wie ktora wybrac.Jakby z tamta nie wyszło to zawsze zostajesz ty.Trzyma cie na wszelki wypadek,nie stara sie zbyt bo wie,ze nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×