Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet po przejściach jak postepować

Polecane posty

Gość gość

Jak postępować z facetem po przejściach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jakie miał przejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejscia w poprzednim związku i jego rozpad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie proponuję - normalnie. Człowiek to nie jajko - musi sobie radzić z problemami. Jesli będziesz na niego chuchać i dmuchać, bo "ojej, ktoś go skrzywdził" to zrobisz z niego kalekę lub nauczysz, że jest biedaczkiem, wokół którego Ty będziesz tańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy on jest facetem,, specjalnej troski,, że wymaga szczególnego traktowania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patykiem nie tykać, oddać rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna co naiwnie myśli ze bedzie szczesliwa z facetem po przejsciach i z dziećmi na koncie:-( powodzenia kochana, ja odpusciłam sobie i wreszcie zyję normlanie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z rozwodnikiem - i jest normalnie. Jest bardziej odpowiedzialny niż większość.... Jestśmy razem 4 lata - jest po prostu bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdy rozwodnik ma dzieci, zabawni jestescie, dla was rozwodnik to jakiś typ spod ciemnej gwiazdy z piątką dzieci z trzema kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jesteście beznadziejni jak faceta rzuciłą zona bo sie zakochała w listonoszu to on jest nienormlany ? każdy ma jakąś przeszłość jak mozecie byc tak ograniczeni? i żeby nie było, nie jestem rozwódką, jestem panną, która ma mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W umyśle kryją się pułapki niczym w średniowiecznym lochu -cuchnące zapominki, cele o butelkowatym kształcie wykute w skale, z zapadnią na górze. Nic stamtąd się nie wydostanie. Trzęsienie ziemi, zdrada strażników i iskry pamięci zapalają trujące gazy: stwory więzione przez długie lata wylatują na wolność, gotowe eksplodować bólem i popychać nas do gwałtownych czynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jakie mial przejscia,bo jednego jest wina ewidentana ,a u drugiego jego winy nie ma to zalezy od charakteu usposobienia i sutuacji a takze powodow jakie zaistnialy w jego zyciu wiec nie mierz ta sama miara wszystkich facetow bo co ciemnowlosy facet ,to nie tandetny lsielec,ktory zylotowki nie chce dac ani nic z siebie dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEla
Rozumie faceta po jednym rozwodzie ale nie rozumie faceta po trzech rozwodach i znów zawiera czwarty to jest chore mając troje dzieci . Jak takiemu wierzyć uważam że żaden z niego mąż jedynie sek go interesuje jak z takim postępować trzeba postawić wymagania przed takim a nie ciepełko obchodzić się z nim jak z jajkiem a on i tak będzie kobietę zdradzał bo wiernym męzem już nigdy nie będzie chyba na łożu śmierci tak to rozumię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
zawiera czwarty rozwód?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma doświadczenie, można po nim jechać jak po łysej kobyle i mówić, ze to pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lac w ryj i patrzec czy rowno puchnie, wydudkac z reszty pieniedzy i kopnac w d...., no to wy potraficie znakomicie, k..... jeczace, pokrzywdzone krolewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennomamar1981joegw
nie kazdy rozwodnik ma dzieci, zabawni jestescie, dla was rozwodnik to jakiś typ spod ciemnej gwiazdy z piątką dzieci z trzema kobietami Jasne http://i.ven.bz/eGFC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żyję z rozwodnikiem mamy córkę z byłą żoną nie miał dzieci. Jest ideałem faceta (charakter, wygląd dla każdego jest inny ideał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze?sam jestem po przejsciach...moja byla zona mnie zdradzila,mialem troche czasu zeby sobie to wszystko przemyslec,nie twierdze ze jestem calkowicie bez winy bo tak nie jest...twierdze ze klopoty jakie pojawiaja sie w kazdym zwiazku nie zmuszaja do tego by szukac pocieszenia i zrozumienia u osob trzecich...teraz chcialbym zbudowac nowy zwiazek od poczatku i wydaje mi sie ze jestem w stanie to zrobic bo jestem bogatszy o pewne doswiadczenia ale...ale czesto gesto czuje sie postrzegany przez potencjalne partnerki jako osoba drugiej kategorii bo przeciez mam rozwod...fakt jest jeden,nie ciesze sie z tego ze tego doswiadczylem bo nie jest to mile,przyjemne itp...ale stalo sie i w pewnym sensie nie mialem na to wplywu...czy to czyni mnie gorszym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvvnnmm
Tez takiego poznalam ....od kilkunastu dni juz po rozwodzie ja w trakcie boimy się obydwoje co z tego wyjdzie ale dobrze nam razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakieś wytłumaczenie aby się nie angażować... Egoistyczne podejście - stała mi się krzywda ( niezależnie od płci ale faceci bardziej to wykorzystują )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 16
Moim zdaniem najlepiej jest mu pomóc. Wspierać niech ma pewność że i Ty go nie zostawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvvnnmm
Tak moj do rozwodu cały czas mówił mi jak to planuje ze mną życie jak będzie nam cudownie gdzie będziemy mieszkac itp a po rozwodzie nagle zmiana wybacz nie chce sie angażować nie tak szybko potrzebuje czasu ...chce sie spotykać na kawe ciasto kino i seks jest gdy go potrzebuje i mogę liczyć na jego pomoc w załatwieniu sprawy zakupach itp ale ...ale na tą chwilę tylko tyle nie wiem co o tym myslec co z tym robić zależy mi na nim ale nie wiem czy jest sens ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie moja była zostawiła z dziećmi i jakoś sobie radze jest lepiej(psychicznie odpocząłem) ale nie wiem jak ona da sobie rade przez 5 lat mnie oszukiwała przymykałem na niektóre sprawy oko ale jak zaczęła "upubliczniać" sie to dałem sobie spokój i co przez to że ona była k.... związała sie z gościem z tego przybytku nie interesowało ją życie rodzinne i wzięła ze mna rozwód WIĘC DLATEGO TACY JAK JA MAJĄ BYĆ GORSI????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Bonita
Moje wróżby dotyczą najróżniejszych dziedzin życia: miłości, zazdrości, finansów, zdrowia, sytuacji rodzinnej, kariery, edukacji oraz spraw codziennych,zdrowia. Podchodzę wnikliwie do każdego problemu pytającego , nie chcę nikomu przypadkowo "podciąć skrzydła" lub zabrać nadzieję. Do rozłożenia kart jest mi potrzebne Twoje imię i data urodzenia oraz jeśli pytanie dotyczy innych osób również ich imiona i daty urodzenia. Wróżbę wykonuję zgodnie z kanonem, do każdej osoby podchodzę indywidualnie, każdej osobie poświęcam około godziny czasu aby dogłębnie przeanalizować jej problem i doradzić jak ma postąpić aby było to z najlepszą korzyścią dla Niej. Proszę również pamiętać o tym, że tarot to nie wyrocznia o naszym życiu decydujemy my sami tarot jedynie daje drogowskazy doradza a nie przesądza o naszej przyszłości. Najczęściej i najchętniej stawiam karty wieczorem, wtedy mam ciszę i spokój. Wszystkich serdecznie pozdrawiam, zapraszam do zadawania pytań moim kartom i życzę samych pozytywnych wróżb. Choć niestety nie zawsze takie są ja nie leję wody i powiem Ci wprost jak jest co mówią mi karty, to pozwala uprzedzić fakty i zmienić bieg spraw dla nas niekorzystnych. Koszt wróżby to 30 zł ( do 3 pytań), 50zł - 4- 6 pytań 80zł – 7-10 pytań ( w tym oczyszczanie energetyczne gratis) Odpowiem tak dokładnie jak będę mogła, posiłkując się kartami Tarota oraz wahadełkiem. Jeśli moja oferta Cię interesuje, przemyśl dokładnie pytania i napisz je do mnie. Zapraszam wszystkich szukających porady od kart pozdrawiam Cię serdecznie, Wróżka Bonita bonita222@op.pl http://wrozkabonita.wizytowka.pl/ Twitter: TarotOnline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tykać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odeszlam od meza z 1,5 rocznym dzieckiem- wyzwoliłam się od niego. On ozenil się po raz drugi i dla niej był taki okrotny, ze a było mi jej zal. Mnie nie bil, bo wiedział, ze oddam nawet jak będzie spal, bal się. A ona go tak kochala, ze dala się maltretować. Odszedl już na zawsze- zmarl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×