Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet się nie starał w związku więc z nim zerwałam a teraz

Polecane posty

Gość gość

zgodziłam się na jego powrót, starał się może z 2, 3 tygodnie i znow nie dzwoni juz 2 dni... niby teraz ma duzo pracy, ale czy to taki problem zadzwonic ? :( Smutno mi tylko, narobil mi metliku w glowie... Co powinnam zrobic? Dac sobie z nim spokoj raz na zawsze? Po co on w ogole chcial wrocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebnie godziłas się na powrót. Nic się nie zmieni, nie starał się wcześniej i nie będzie teraz, może na krótko po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu bezpowrotnego kopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już zaczynałam mieć nadzieje, ze do siebie wrocimy :( Juz o nim zapominałam powoli, a wszystko wrociło odkąd znow zaczal sie starac. Na poczatku nie chcialam wrócić, ale pomyslałam, ze może faktycznie coś zrozumiał. Ale jak widać nadal mu nie zależy, być może to się wypaliło bezpowrotnie... Ja rozumiem ,ze on ma teraz duzo pracy ( w sezonie letnim szczegolnie bo to jest powiezane z jego praca), ale jednak wieczorami można zadzwonic czy napisać smsa... Jeszcze to przemysle, ale zaczynam sie utwierdzac w tym, ze jemu chyba jednak nie zalezy, po co tylko ta cala farsa z powrotem i udawanie ze mu bardzo zalezy? Nie rozumiem tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna królewna z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie spokój. Ja potrafiłem wymykać się do toalety w środku konferencji by maila wysłać - dodam, że byłem w innym kraju :D i było to po ok. 1400 przejechanych kilometrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz twoja kolej na staranie, staraj się bardzo bo jak sobie wystarasz tak się wyśpisz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×