Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytającaosoba1

Facet z netu stracił zainteresowanie

Polecane posty

Gość Pytającaosoba1

Poznałam faceta przez internet, jakiś czas pisaliśmy, później doszło do spotkania ( poszliśmy do kawiarni). Miło nam się rozmawiało, wydawało mi się ,że jest mną zainteresowany. Tuż po spotkaniu napisał, że dziękuje za spotkanie, że ma nadzieje ,że nie ostatnie itp. To była nasza ostatnia rozmowa bo od tego czasu on się nic nie odzywa. Co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Koniec, przykro mi ;-( Moze jest szansa ale wszystko zalezy skad jechal do ciebie. Jak ponad 500 km to na pewno nie przyjechal na paczki :-) i dal sobie spokoj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytającaosoba1
Mieszkamy w tym samym mieście więc nie miał daleko. Nie wyglądał na takiego co szuka przygód. W tej rozmowie po spotkaniu wyraźnie zaznacza ,że chce się jeszcze raz zobaczyć, nawet zaproponował miejsce no i cisza. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj trochę, myślisz że to tak łatwo oblecieć wszystkie z którymi pisze... spotka się ze wszystkimi i wybierze tą najlepszą :P A tak na serio, to najwidoczniej nie przypadałaś mu do gustu, zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytającaosoba1
Pewnie ,że się zdarza, ale wtedy nie proponuje się drugiego spotkania, nie rozmawia. Mógł nic nie pisać albo po prostu podziękować za spotkanie bez snucia planów na następny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nielogiczne. Skoro w rozmowie po spotkaniu wyraźnie potwierdził chęć kontynuowania spotkań i zaproponował miejsce, to najzwyczajniej w świecie czeka na Twoje potwierdzenie. Skoro nie odpowiadasz na zaproszenie to Ty straciłaś zainteresowanie a nie on. Swoją drogą cierpliwy chłopina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytającaosoba1
No właśnie nielogiczne, chociaż nie sądzę by czekał na moje potwierdzenie. To było tak ,że w ostatniej rozmowie pytał się jak lubię spędzać czas , jakie filmy lubię itp. Na koniec napisał ,że fajne było to nasze spotkanie i ma nadzieję ,że nie ostatnie. Zgodziłam się z nim, dałam do zrozumienia ,że tez jestem zainteresowana znajomością. Było późno wieczorem , więc zakończyliśmy rozmowę i od tego czasu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A istnieje mozliwosc,ze w tym samym czasie pisal/spotykal sie z innymi dziewczynami? Moze mial zamiar rozwijac te znajomosc ale moze w tym samym czasie poznal kogos innego i zapomnial o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytającaosoba1
Jest taka możliwość i to nawet duża bo poznaliśmy się na portalu randkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie sądzę, by czekał na moje potwierdzenie" Jeszcze raz. Zastanów się nad logiką swojego postępowania a nie jego postępowania. Jeżeli wskazał miejsce to najpewniej czeka na wskazanie dnia i godziny. "Wydawało mi się..", "Nie wyglądał na...","Nie sądzę..". Tu nie ma faktów. Jest konkretna propozycja miejsca - dajmy na to Klub GoGo czy Kółko różańcowe - to musi być klarowne wskazanie terminu. Kobieto. Jesteśmy konstrukcji prostej jak cep. On czeka na Twoją odpowiedź a Ty czekasz kiedy się odezwie. Życia szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wtedy nie proponuje się drugiego spotkania, nie rozmawia. Mógł nic nie pisać albo po prostu podziękować za spotkanie bez snucia planów na następny raz x Czasem tak jest że świeżo po spotkaniu człowiek jest zachwycony, a następnego dnia kiedy sobie to przemyśli, to zmienia zdanie. Poza tym jeśli to był portal randkowy, to najprawdopodobniej nie jesteś jedyną z którą pisał, dlatego uważam tego typu portale za stratę czasu, bo ludzi traktuje się tam jak towary w supermarkecie, a sam portal jak sklep gdzie ów towar się wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytającaosoba1
Dziękuję za wasze odpowiedzi. No trudno, żyje się dalej, poszukam kogoś innego. Jeśli chodzi o portale randkowe to owszem mają swoje wady, rzeczywiście przypomina to trochę supermarket. Jednak nie mam możliwości poznania kogoś w inny sposób ( w pracy sama starsze osoby, grono znajomych stałe i w parach a w klubach większość facetów szuka przygód).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko postu. Nawet dobrze że tak się stało. Przynajmniej cię nie oszukał i nie wykorzystał. Mam wrażenie że On chyba przypadł ci do gustu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytającaosoba1
Hmm pewnie ,że dobrze - przynajmniej wiem na czym stoję. Przypadł mi do gustu - nie brakowało nam wspólnych tematów zanim się spotkaliśmy, jak i na samym spotkaniu. No coż jego strata ,żyje się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie, moze facet zabawił sie w jakiegoś spotykacza a prawda była taka ze odkrył ze nie jesteś łatwa wiec odpuścił. Taka gra tych opowiadaczy. Jak facetowi zalezy to zawsze znajdzie drogę wiec jezeli nie miał wypadku, nie umarł mu pies lub nie zalało mu chaty to niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem pewien że ktoś odpowiedni się pojawi w twoim życiu!! Masz ciekawą osobowość i wnętrze A to duży plus dla kobiety. Ja jestem w podobnej sytuacji. Też jestem singlem i podobnie jak tobie brakuje kogoś bliskiego. Kogoś di kogo można by się najzwyczajniej przytulić wyjść na spacer czy do kina. Pozdrawiam Jarek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytającaosoba1
Powodzenia Jacku - życzę Ci ,żebyś znalazł wartościową osobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca1
Jarku*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Jacek Ciebie próbuje wyrwać, a Ty oziębła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nic nie zaproponowalas,to niby czemu on ma znow wychodzic z inicjatywą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piriririri
Miałam podobną sytuację całkiem niedawno, a przyznam, że wróciłam do domu bardzo zadowolona z przebiegu spotkania. Nie odezwał się, tyle, że ja przecież TEŻ NIE. Potem już się nauczyłam, że to ty musisz napisać coś po spotkaniu, wtedy zawsze spotykałam się z pozytywnym odzewem. Po prostu faceci też się boją napisać, martwią się czy spodobali się tobie itp. Oczywiście czasem też chodzi o to, że ty nie spodobałaś się im, ale tego się nie dowiesz, jak sama będziesz milczeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Może tylko wpadł pod tramwaj.." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...no to byłby usprawiedliwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - masz rację! Autorko- odezwij się niezobowiązująco do tego faceta i od razu sytuacja się wyjaśni. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytającaosoba1
Podjęłam decyzję - już nie odezwę się do niego. Wychodzę z założenia ,że to facet powinien się odzywać pierwszy na początku znajomości. Widocznie znalazł inny obiekt zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomosć działa w dwie strony 'księżniczko'. A jak tak uwazasz,że to tylko facet ma zabiegac to zawsze zostaniesz z ręka w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzę z założenia ,że to facet powinien się odzywać pierwszy na początku znajomości x No i pozamiatane, właśnie udowodniłaś jaka naprawdę jesteś i już wiadomo dlaczego wciąż jesteś sama. Jak większość księżniczek z portali randkowych pragniesz być wielbiona, pragniesz aby o ciebie zabiegać, itd. a sama nic do tych relacji nie jesteś w stanie wnieść poza ciągłymi oczekiwaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna królewna z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że on kogoś ma. A jeśli nie ma, to po prostu umawia się na wiele takich spotkań jak z tobą i wybiera:) Ciebie nie wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×