Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinga26os

Facet z pracy

Polecane posty

Gość kinga26os

Witam drogie Panie, mam na imie Kinga i chciałabym opowiedzieć Wam moją historię. Otóż niedawno rozpoczęłam pracę w pewnym biurze. Z początku zżerał mnie stres jak to w nowym miejscu, wiadomo. Jednak już pierwszego dnia przekonalam się, ze nie mialam racji,spotkałam sie z serdecznoscią i przychylnością ze strony niektórych pracowników. Wśród nich jest pewien facet.To miły, grzeczny mężczyzna. Gdy go spotykam w pracy uśmiecha sie do mnie. Jednak odnoszę wrażenie, ze nie jest to tylko uprzejmość z jego strony.Kiedy go mijam nigdy nie przechodzi obojętnie, zawsze na mnie spojrzy.Bardzo często szuka kontaktu wzrokowego.Mojej koleżance powiedział, że fajna ze mnie dziewczyna(wiem bo mi mówiła). Jeszcze dodam, ze sa takie momenty, ze bardzo czesto na siebie wpadamy.Wtedy patrzy mi tak gleboko w oczy... jakby chcial coś z nich wyczytać. Czy on czegoś oczekuje, co to może znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, nie oczekuj zbyt wiele, nie nakręcaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga26os
A co masz w tym jakieś doświadczenie? Jeśli tak to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy facet gapiąc się na kobiete już coś do niej czuje, po prostu się patrzy i tyle. A ty jako kobieta powinnas to olewać, bo jak zacznie Ci w jakis sposób zalezec to mozesz sie zawiesc niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz, a może przypadła mu do gustu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona juz sie nakrecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i przypadła, ale niech się nie nakręca bo mu może przejść za dwa dni, a jej będzie szkoda.... niech będzie na niego obojętna, jeśli rzeczywiście coś do niej ma to niech on sie stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga26os
Wcale się nie nakręciłam, napisałam tylko swoje spostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocha cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 lat a taka idiotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lubią patrzeć na ładne kobiety, ale od tego jeszcze długa droga do "czegoś więcej". Jeśli jesteś w miarę ładna, to gapi się po prostu i tyle. Nie nakręcaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno chce czegos wiecej i napewno odwzajemnienia np usmiechu czy wiekszej sympati. Czemu nastawiasz ja anty facetowi nie mile doswiadczenia masz ? To sa poczatki zauroczenia by moglo byc cos wiecej zalezy od was samych puzniej... jesli ci sie podoba to warto sprubowac odwzajemnic jego zainteresowanie lepiej sprubowac iz zalowac. Po za tym ludzie ucza sie na bledach jesli nic nie wyjdzie ci to przynajmniej zostana wspomnienia czy mile czy nie mile... tylko badz bardziej niedostepna by cie po malu zdobywal mezczyzni sa inaczej skonstrulowani i dosc prosci :-) cenia to o co musieli sie postarac. Nie dawaj siebie na tacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga26os
Czyli ze się zauroczyl? Ale jeżeli tak to czemu tylko patrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga26os
Pamiętam, że raz mnie tak zmierzył i się zamyslił.Dziwnie się wtedy poczułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby chciał więcej to by coś zrobił i tyle, kobiety sa mistrzami dopowiadania sobie rzeczy których nie ma, patrzy bo może, to nie oznacza NICZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga26os
Niczego sobie nie dopowiadam. Mam oczy i widzę po prostu niektóre sprawy.Rozumiem ze wypowiadają się tu niektóre kobiety skrzywdzone przez facetów albo stare panny na które nikt nie zwraca najmniejszej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma rację dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na żonę inaczej patrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga26os
On nie ma żony, jest sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nawet lepiej jak sam jest, przynajmniej nie ma dzieci płacżących i skrzeczącej żony ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga26os
A czyli ze moze to być zauroczenie z jego strony, zainteresowanie czy tylko taka zabawa. Wypowiedzcie sie, pewnie macie jakieś dobre doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga26os
czemu nikt nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo juz dostalas odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga26os
To mnie nie satysfakcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo najwidoczniej siedzą tu stare panny i tylko czekają aby jakiejś dopiec... to jest ich misja ;P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga26os
Czy tu naprawdę nikogo to nie obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfegdrhfhfhfh
To oznacza, że chce od Ciebie coś prywatnie. Oczywiście nie powie tego wprost, że od kiedy zobaczył piękna i fajna kobietę to pragnie być dużo bliżej niż to wypada. Będzie się tak skradał i udawał, że nic nie ma na myśli, ale wystarczy, że spojrzysz w doł. Facet na poziomie nie przyzna się do tego co myśli, w okolicznościach, które temu nie służą, będzie to maskował tak długo jak tylko się da. Kiedy wyczuje, że chcesz to slowa potoczą się jak rzeka i dowiesz się, że od początku wpadłas mu w oko. Prawdopodobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga26os
Czyli że mogłam mu sie spoodbać, dlatego tak czesto na mnie wpadał, spoglądal za kazdym razem jak mnie mijał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga26os
do dfegdrhfhfhfh hmm ale co może chcieć prywatnie i o co chodziło z tym że spojrze w dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×