Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet z wykształceniem gimnazjalnym.

Polecane posty

Gość gość

Mam 26 lat i skończyłem tylko gimnazjum, czy dziewczyny patrzą na wykształcenie partnera? Dodam tylko, że mieszkam sam, mam samochód i spoko pracę, dzięki której na spokojnie mogę się utrzymać. W LO z powodów osobistych przerwałem naukę, a teraz nie widzę już sensu dalszego kształcenia się, bo do niczego mi się to tak na prawdę nie przyda. Nie potrzebuję do szczęścia papierka, który nijak się ma do wiedzy, oczytania czy inteligencji, ale mam kompleksy z tego powodu. Jak na to patrzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę faceta wykształconego bez samochodu. pracować każdy musi, ale dla mnie niewykształcony i nie oczytany facet, to muł z którym nie ma się o czym porozmawiać, do tego kandydat na otyłego bo wszędzie du/psko wozi samochodem. może i nie przyda się do niczego wykształcenie, ale jednak coś cię gnębi, robaczku :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego też mówię, że nie widzę sensu dalszego kształcenia się. Podstawową wiedzę z każdego przedmiotu mam, a jeśli chodzi o jej poszerzanie, to robię to zawsze we własnym zakresie. Po co mam sobie zaśmiecać głowę zbędnymi informacjami, które przydają się tylko w szkole i na studiach, a w życiu codziennym nie mają nawet najmniejszego zastosowania? Uważam, że lepiej realizować się zawodowo, robić wszelkie kursy, dzięki którym można nabyć nowe umiejętności, co przekłada się na wyższe wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczny kursant ;) też tak można. no i google pomagają pisać poprawnie, po ch/uj sie wysilać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi tylko ,jak to możliwe? Obowiązkowa nauka obowiązuje chyba do 18 lat. Tak ciężko było ci zdać to liceum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież piszę, że naukę przerwałem z osobistych powodów. Musiałem opiekować się bliską, chorą osobą w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obowiazkowa do 18 chyba cie p****alo , szkola podstawowa jest obowiazkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, masz za co utrzymać siebie, a dziewczynę miałbyś za co utrzymać? Mieszkasz w kawalerce? Odpowiedz sobie na te pytania. Współczuje ci, że tak się ułożyło. Ale ja ważnych rzeczy uczyłam się w liceum. Bywały bzdury, ale też było sporo ważnych rzeczy i nie wyobrażam sobie żeby moja obecna druga polówka nie miała o nich pojęcia. No, ale podobno czytasz książki, wiec może nie jest tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokoj, nie prowokuj; p. Jak masz gimnazjalne, to ja jestem zakonnica. Bynajmniej nie chodzi tylko o ortografie. A co do tematu, duzo znasz ludzi, ktorzy na to nie patrza. Ale nie dla kazdego jest to najwazniejsze. Mozna miec i podstawowe, ale np duzo czytac, czyms sie interesowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:38 Chyba cię porypało i troszkę kultury podczłowieku, do 18 lat jest obowiązek nauki a to że tego nie sprawdzają to już zupełnie inny temat. Skończyłeś podstawówkę chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halotoja
Ja związałam się z kimś z wykształceniem wyższym, sama też takie posiadam, ale akurat dla mnie osobiście ono jest najmniej istotne. Przy wyborze partnera kieruję się poza wyglądem (wiadomo że jak kogoś nie znam to najpierw musi mi się spodobać) patrzę na poczucie humoru (to jest mój numer 1 bez tego dalszego etapu nie będzie!), musi mnie zainteresować sobą, rozmowa powinna się kleić, powinnam czuć się przy nim dobrze a nie udawać kogoś kim nie jestem - tak na pierwszy raz, na początek. Jest dużo cech charakteru na które zwracam uwagę u faceta ale nie będę ich wszystkich wypisywała. Wiesz kobiety są różne, jedne lecą na sam wygląd, inne na kasę, inne odrzucą niskiego faceta, jeszcze inne patrzą na wykształcenie ale wydaje mi się że jednak sporo pań interesuje charakter a reszta rzeczy jest na drugim planie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego mam dziewczynę utrzymywać? Można sobie w związku pomagać, ale bez przesady. Nie może być tak, że facet utrzymuje dziewczynę, albo na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11,44 obowiazek jest ukonczenia szkoly podstawowej , nie sredniej kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwie sie ze znalazles prace po gimnazjum , w wiekszosci firm jest wymagane co najmniej srednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:50 Wpisz sobie w internet do kiedy jest obowiązek nauki jak nie masz książki która by cię o tym uświadomiła, kretynie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:50 Do 18 lat masz obowiązek nauki, a to że jesteś zerem bez podstawowej, książkowej wiedzy i jej nie ukończysz to już jest twój problem. Bo w tych czasach żebyś mógł spędzić 12h w biedzie na kasie(rozumiem, że to twój cel życiowy) musisz mieć co najmniej gimnazjum skończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ja was pogodze:) obowiazek szkolny istnieje tylko i wylacznie w szkole podstawowej. Pozniej nie musisz juz nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie jesteś prawiczkiem to wykształcenie mi nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega był z patologicznej rodziny, olał gimnazjum i do niego nie raz przychodziła policja. Później trafił do poprawczaka, i tam musiał się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu masz racje, 11,56 kretynko moze zrozumialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj, że w dzisiejszych czasach masz pracę, jutro jej nie masz. dziś są takie realia, że bez papierka nic nie osiągniesz. większość mułów bagiennych kończy jakąkolwiek szkołę, aby potem mieć tzw. papierek. dziewczyny nie szukają głąbów, tylko kogoś z kim można porozmawiać na różne tematy, nie twierdzę, że tu jest inaczej, ale pamiętaj, że ciężko będzie znaleźć Ci pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jednak chyba było do ciebie, odpadzie społeczny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 11:52, tak to wygląda tylko w teorii, w praktyce nie ma to zupełnie żadnego znaczenia. Bez problemu można znaleźć pracę bez średniego wykształcenia. Ważniejsze jest doświadczenie zawodowe i inne posiadane kwalifikacje. Kursy, szkolenia itd... Gość z 11:58, nie nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 26 lat, jeszcze nie rozumiesz wielu kwestii, będziesz miał 30 35 to zrozumiesz, że powinieneś się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet po gimnazjum to DNO.Masz pracę,byle jaką pracę taka samą byle jaką jak ty,bo ty tez pewnie jestes byle jaki.Kto by sie chcial związać z takim cymbałem.Wartosciowej kobiety nigdy nie będziesz miał bo taka cię nie zechce tylko takie matolice co podpisać sie ledwo umieją.Głupi facet w tych czasach to horror,rozum na poziomie dziecka,ale jaja!Pewnie prowadzisz nielegalne interesy i to jest ta super praca,od takich sie wieje gdzie pieprz rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać jaki ćmok,ale temat na walentynki,widać rozumek szwankuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przedstawic rodzinie takiego gnojka.Beda pytac jaka szkołe skończył,a on ze gimnazjum.Zapadłabym sie pod ziemię przed rodziną,ale o.b.c.i.a.ch!!!!Poszukaj jakiejs w rynsztoku,bedziecie pasować,moze w Monarze -pomożesz jej sie dowartościować frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dziewczyny patrzą na wykształcenie <><><> Zależy jakie dziewczyny :P Może kasjerka z biedronki, która sama nie ma wykształcenia nie przykładałaby aż taką wagę do niego ale jak kobieta ma wyższe to z reguły nie chce mieć faceta gorszego od siebie. Szukaj dziewczyny na swoim poziomie (czyli tez bez wykształcenia) i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×