Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne 40tki:D

Polecane posty

Gość gość

[cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prorozwojowy temat:classic_cool: >problem: fajne! >element budzący kontrowersję = 40tki :) >opinia = : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu od dłuższego czasu ostrzy pazurki na kobiety dojrzałe, chce nas wrzucić już do piasku ,żeby robaki zjadły, że takie jesteśmy już wstrętne, to zakładajcie tematy o fajnych 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Lusieńko:D;) Szkoda Luśka,bo miałabyś co czytać i słuchać;)Ach Ten Oli.....:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunia
a czym sie roznia 40-tki od 30-tek jesli sa zadbane,tryskaja optymizmem i maja duzo doswiadczenia zeby rozruszac nie jednego mezczyzne?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzunia Luśka długo by pisać;)Myślę,że jak się pojawi,to sam powie:D;) Jak się bawiłaś?Ciężko było?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , nie przeszkadzam wcinając się w rozmowę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta40
pozdrawiam Was gorąco kochane kobietki, trzymajcie się ,może wam tym razem tematu nie usuną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu się naraziłyście że wam temat wykasowali ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta40
gdyby nie to,że inne tematy poznikały to pomyślałabym ,że komuś bardzo ten temat przeszkadzał, może za fajne jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska nie wieżę,powiec czego,bo mnie zeżre ciekawość:D:D Judyś po mojemu,jak się komuś nie podoba to niech nie wchodzi,po co zaraz usuwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także Lusieńko,nie śpij już tak długo,abyś potem nie miała pretensji do zegarka:D;)Wszystko przed Tobą młoda dupa jeszcze jesteś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ;) :D 👄 🖐️ ...jak to strona nie istnieje! :P :D jaki błąd 404 ! :P :D sięgam do moich zakładek a tu takie komunikaty mnie zimnym potem oblały ;) :D ale poszukałem, tu i tam, i...mam Was :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oli Widzisz ktoś życzliwy zajął się Nami,ale to nic.Jak Luska powiedziała nie damy się;) Jak Ci minął dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Wiki ;) 🖐️ doprawdy nie wiem dlaczego... skasowała się nasza rozmowa, historia i cząstka nas tutaj...;) :) spoko, rzecz jasna, że bedziemy nadal i to nas nie rozdzieli ;) :) Dziękuję, że pytasz ;) dzisiejszy dzień, przeciwieństwem wczorajszego... prawie calutki poza domem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka 👄 :D jak dobrze Cię widzieć ;) :D a pewnie, że pamiętam co się tu wczoraj działo, jak Cię nie było... pamięci mi jeszcze nie wykasowali ...;) :D zacznę od tego, ze tęskniliśmy za Tobą ...:( ;) no zostawiłaś Nas tu sam na sam, i to wieczorową porą...;) :D chcesz wiedzieć co działo się dalej...? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przyjmiesz na klatę? ;) to uważaj... ;) rozmawialiśmy o... pogodzie ...;) :D a tak serio, to Wiki zaczęła tak jak dziś, zapytała mnie jak mi minął dzień ... ;) odpowiedź była nudna, bo pow. że calutki dzień w domu spędziłem, prawie pod pierzyną ;) :D odpoczywałem sobie ... później coś nawiązałem o mojej pracy i spacerach leśnych... Wiki stwierdziła, że w takim razie wie gdzie pracuję, a mnie się wydaje,że nie sądzę...;) :D później było już o Tobie więc nie wiem czy mówić ...;) :D Wiki :D pomóż ...;) dobrze mi idzie? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wiki za uznanie ;) :D tylko nawet nie wiesz jak intensywnie muszę myśleć teraz ...;) :D Już wiem...słuchałem sobie jakiejś sexy muzy (jak to ja mam w zwyczaju :D ) a Wiki się męczyła z przewijaniem strony, i jak w koncu Jej się to udało to... zobaczyłem Jej radość w podskokach (stwierdziła, że ma ADHD ;) :D ) tak się cieszyła, że została po raz któryś Ciocią...;) :D super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka :) nie ma żadnego spisku ;) :) piszę, jak było, zapytaj się Wiki :) o Tobie, a raczej Nas, było tylko samo dobre :) ;) ale zaraz do tego dojdę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja spitalam w podskokach:D:D:D;) Oli trzymam kciuki;)Luśka pamiętaj,że każdemu się należy szansa;):D Dobrego wieczoru i kolorowych snów😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nic, później mi się dostało po łapkach od Niej, że Cię tu czaruję muzą, zamiast przejść do konkretów ;) :D że mam się wziąć do roboty...;) :D a ja jak zwykle to w żart obróciłem ;) i powiedziałem, że do czego Ona mnie tu namawia...;) :D ,że Ty kiedyś tu powiedziałaś, że do roboty to się spodnie ściąga...;) :D :P ale ani Ona, ani Ja tego nie mieliśmy na myśli... przecież ;) :D ...takie tam żarty Nas się trzymały, i głupoty ;) :D później Ona poszła rozmawiać z wanną...;) :D a ja grzecznie się pożegnałem ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×