Odpowiedz na ten temat

Fatalne zauroczenie-On jest Księdzem!!!!

• też Ula 2004.12.20 [21:09]
    Facecik usmiech.gif JESTEŚ SUPER!!!!! nie rób tego oczko.gif
  • Zobacz także: „Coming out” księdza z Poznania: „Jestem heteroseksualny”

• facecik jeden taki 2004.12.20 [21:16]
    Dzięki za dobre słowo kobieto oczko.gif Facecikiem bez wątpienia zostanę, ale sutanna może dodałaby mi hmmmm męskości, czy nie wiem właściwie co mają ci księża usmiech.gif Sutanna to taki mundur, a za mundurem panny sznurem usmiech.gifusmiech.gif
  • hehehihihi 2004.12.20 [21:19]
    Ja jestem za wszyscy faceci po sutanny oczko.gifoczko.gif
  • też Ula 2004.12.20 [21:22]
    Oj Facecik, ale sie usmiałam usmiech.gif . To tylko "zakazany owoc"....ale jakis taki kwaskowy, trochę gorzkawy.. .Nie ma jak prawdziwa słodycz oczko.gif
  • julkajulka 2004.12.20 [21:24]
    Ale zakazane owoce podobno najlepiej smakują oczko.gif
  • agreścikkkk 2004.12.20 [21:27]
    Taki kwaśny agreścik w sutannie oczko.gif mniam, mniam!!!!!!!!!!!!!!
  • a moze ksiazeczka 2004.12.20 [22:38]
    Witam!!! Może ktoś z biorących udział w tych dyskusjach, poleciłby jakąś fajną książkę o życiu w kościele, o księżach (nie taką typowo religijną) tylko coś takiego ...........ksiądz też człowiek '-) moze o życiu w seminarium???? Ja co prawda nie mam na oku jakiegoś gościa w czarnej kiecce (ale niezbadane są wyroki.........oczko.gif ale poprostu chce się dowiedzieć jak oni żyją, co robią, bo wydaje mi sie takie nudne życie w Kościele, tylko Msza, spowiedź,, nie wspomnę już o pogrzebach. Jak coś fajnego czytaliście podzielcie się !!! Pozdrawiam i z zaciekawieniem czekam na kolejne interesujące wpisy!!!
  • siema 2004.12.20 [23:04]
    Witajcie kobitki oczko.gif Co się tak zablokowałyście, wiem, że jest was duuużo więcej tych zauroczonych w przystojniakach w sutannach. Podzielcie się doświadczeniem, warto, czy nie warto do nich wzdychać???? Ja też parę lat temu to przeżywałam, ale zabrakło mi śmiałości nawet żeby pogadać, a nie miałam nawet takiej okazji jak Ulla , że był u mnie po kolędzie !!! A więc tylko tak sobie wzdychałam, wzdychałam i biegałam do Kościoła , ale wiecie cooo to było mimo wszystko PIĘKNE "Fatalne zauroczenie" oczko.gif
  • ******* 2004.12.21 [20:03]
    A u nas jest też młody Ksiądz, ale nie jaki zadufany w sobie buc, przystojny może i jest, ale dla niego liczą się tylko dobre sprzety, samochody , (byś może i fajne laski z agencji towarzyskich) itd........... kilka lat temu byłam przy rozmowie jak to wlasnie ksiądz przechwalał się w obleśny sposób jaką ma komórkę za 3 tys PLN (w promocji!!!!!!) bleeeeee !!!!!
  • chelidonium 2004.12.22 [13:30]
    Ja, Bogu dzięki, nie jestem zafascynowana żadnym księdzem, ale muszę przyznać, że z panami w sutannach świetnie się rozmawia. Klerycy też są bardzo sympatyczni. usmiech.gif
  • niuńka120 2004.12.22 [23:42]
    Oj musisz uważać, zauroczona jak na razie nie jesteś, ale wiesz tu fajna rozmowa, tam fajna rozmowa .... i jak to mówią "do zakochania jeden krok, jeden jedyny krok nic więcej....." usmiech.gif Ja też tylko rozmawiałam, a później ..... no właśnie za wiele oczekiwałam i cholernie cierpiałam .........smutas.gif A więc uważajcie dziewczyny, chociaż sutanny bez wątpienia kuszą usmiech.gif Pozdro paaa
  • koleżanka66 2004.12.22 [23:53]
    Mało tego za granicą przeprowadzono ankiety , w których wyszło, że mężczyźni najczęściej marzą o sexe z 2 partnerkami jednocześnie , a kobiety o sexe z księdzem usmiech.gif A więc wasze zapędy i zainteresowania są nawet potwierdzone naukowo usmiech.gif
  • ULLA 2004.12.23 [15:52]
    Witajcie to znowu ja oczko.gif Siedzę i myślę już drugi dzień, czy zadzwonić do "mojego fatalnego zauroczenia" i złożyć mu życzenia ŚWIĄTECZNE, czy też nieee. Niby okazja jest,ale odwagi jak zawsze brakuje smutas.gif Telefon jakiś do Parafii mam .. hmmmm !!! Ale te głupie myślenie , e nie będę dzwoniła jeszcze sobie Bóg wie co pomyśli (przecież nigdy tam nie dzwoniłam)!!! No i tak pewnie przesiedzę , aż do Nowego Roku smutas.gif !!!! Ulluśś, ja myślisz dzwonić, jak Twój Brat zareagowałby na taki telefon od jakiejś tam (znanej z uśmiechów i kilku rozmów) parafianki . Pozdrawiam
  • Ulluśś 2004.12.23 [19:41]
    Jakby nie było mój Braciszek nie jest "Twoim fatalnym zauroczeniem"usmiech.gif I ma swoje mankamentyoczko.gif Krzysiowi byłoby bardzo miło ale do końca nie wiedziałby z kim rozmawia (nawet gdybyś się przedstawiła). Stwierdziłby że "mniej więcej Cię kojarzy", żeby nie sprawić Ci przykrości i do końca strugał by wariataoczko.gif (sto razy ciosałam Mu za to kołki na głowie, ale gdzie tamusmiech.gif Poza tym nie wiem jak liczną macie parafię. Przeciętna parafia na Śląsku to 12 000 parafian i mimo tago że jest pięciu kapłanów to w okresie przedświątecznym nie widzą sobie czubka nosa. Krzysztof wylądował wczoraj dopiero po dwudziestej. Więc jeśli chcesz sprawić przyjemność "Fatalnemu zauroczeniu" to proponuję gdzieś koło 21:00usmiech.gif Pozdrawiam i życzę świąt w których nikt nie zapomni o Solenizancie czyli Jezusieusmiech.gif
  • Ulluśś 2004.12.23 [21:38]
    Nie ma takiej opcji. Każdy kapłan ma tylko odgórnie ustalony jeden dzień wolny w tygodniu. Jeśli Jego dzień wolny wypada akurat w święta no to farciażusmiech.gif Pozdrawiam
    Ps.: Oczywiście że nie jest w parafii w której mieszkam. Dzieli na 50 kmusmiech.gif i widujmy się rzadko. Ale jest net i komóra. Życzenia złożone??usmiech.gif
  • ULLA 2004.12.24 [00:36]
    No rzeczywiście nie ciekawie mają, jeden dzień w tygodniu wolny .. hmmm . Mam nadzieję, że Twój Brat ma farta i ten jeden dzień świąteczny ma wolny oczko.gif 50km to jeszcze mała odległość oczko.gif Życzenia nie złożone smutas.gif

Trzymaj się paaa
  • Rozumiem Cię 2004.12.27 [01:18]
    Byłam w podobnej sytuacji, byliśmy ze soba do póki nie zmienił placówki, nie odzywał sie. A po 2 latach zadzwonił, ze chce mnie odwiedzić, bo wystąpił,. zgodziłam sie, tylko, że on chciał przyjechać ze swoją narzyczoną!!!!Wiem jak boli ta "zakazana miłość" Nie pakuj sie w to, choCby ci obiecywał złote góry!!Po w pewnym momencie stwierdzi, ze jestes dziurea w jego łodzi i nie pozwalasz mu wypełniac jego powołania. I....będziesz płakkać a on Cie zostawi
  • ULLA 2004.12.28 [19:32]
    O kurcze to rzeczywiście nieciekawie, odwiedzić ze swoją narzeczoną , hmmmm no wiecie coooooczko.gif Chyba jednak odwiedziny nie odbyły się!!!!!Co miałaś na myśli pisząc "byliśmy ze sobą" ????? (rozmowy, kawka jakieś regularne spotkania , czy raczej potajemne wzdychanie oczko.gifoczko.gif Zaskoczył Cię tym , ze wystąpił , czy może już wcześniej myślał o czymś takim??? IJakbyś kiedyś jeszcze tu wpadła i odpisała , wiesz każda uwaga jest cenna oczko.gif i to nie tylko dla mnie, takich dziewczyn "fatalnie zauroczonych" jest duuuużo więcej!!! Pozdrawiam heeejjjj oczko.gif
  • fatalnie zauroczona 2 2004.12.28 [19:57]
    Masz rację ULLA takich dziewczyn lub kobiet jest duuużo więcej oczko.gif Ja np. jestem kolejną , śledzę ten topik i podoba mi się, bo dowiedziałam się sporo i to z pierwszej ręki tzn. od siostry Księdza Krzysztofa oczko.gif poza tym fajnie wiedzieć jak postępują inne dziewczyny, człowiek uczy się na błędach (a najlepiej uczyć się na błędach innych oczko.gif Ale z tego co piszecie to nie ma co pakować się w coś więcej , niż rozmowa, kawka , bo prędzej, czy później oni i tak wracają do Boga smutas.gif A my tylko cierpimy usmiech.gif Ja kilka razy spotkałam się z moim zauroczeniem, czasem wymieniliśmy kilka pocałunków, tylko, że z czasem człowiek chciał więcej, częstszych spotkań, trzymania się za ręce, bywania na imprezach jako para ..... a tu niestety to było, jest i będzie NIEMOŻLIWE !!!!! Przez rok na zmianę cierpiałam i byłam najszczęśliwsza na świecie i znów cierpiałam i tak wkółko, aż wreszcie sama podjęłam decyzję ograniczenia kontaktów, czasem telefon, czasem rozmowa ........ ale tylko czasem , a tak to poprostu odwyk..... mówię wam ból cholerny, aqle czas goi rany oczko.gif Minął kolejny rok o Maćku wciąż myślę, marzę, ale znalazłam innego chłopaka, takiego naprawdę mojego i tylko mojegooczko.gifoczko.gif A Maciek zmienił Parafię, czasem kontaktujemy się i chyba tak jest dobrze!!!!! Pozdrawiam !!!!!

I pamiętajcie "W ŻYCIU PIĘKNE SĄ TYLKO CHWILE: usmiech.gifusmiech.gif
  • OVIDIUS 2004.12.28 [20:11]
    "DĄŻYMY ZAWSZE DO TEGO CO ZAKAZANE - PRAGNIEMY TEGO CZEGO NAM ODMAWIAJĄ "

OVIDIUS

OVIDIUS

OVIDIUS
  • Podrywaczka 2004.12.28 [21:03]
    A moje noworoczne postanowienie brzmi.......... zdobyć jakiegoś kiędza!!!!!! oczko.gif Całkiem nieźle wyglądam i gadane mam zobaczymy co na to panowie w sutannach oczko.gif Uwielbiam wyzwania oczko.gifoczko.gifoczko.gifoczko.gif ;-0 oczko.gif
  • HotGirl 2004.12.28 [21:14]
    Amelia !!!! Jak miło Cię widzieć. Znów mnie nie zawiodłaś i Twoja \"sułtanna\" też. Niecierpliwie czekam na kolejne Twoje wypowiedzi.

Do Autorki--->to, ze księża zrzucaja sutanne dla kobiet które kochają dzieje się pewnie niemal każdego dnia. Myslę jednak, że z obu stron okupione jest dużym rozdarciem. Spróbuj traktować Ksiedza jako kolege, przyjaciela. Tylu mężczyzn na swiecie, mozna trafic nawet na niezłego. Przestan tyle mysleć i rozluźnij się trochę.

• lalala 2004.12.30 [08:04]
    O Boże wczoraj trafiłam na topik w życiu erotycznym pod tytułem "Sex z Księdzem" trochę poczytałam i z tego co tam piszą wynik, że właściwie każdy Ksiądz kogoś ma, co druga kobieta bez względu, czy panna, mężatka, czy rozwódka uprawia sex z Księdzem....... hmmm sama już nie wiem co o tym myśleć, mi się wydaje, że trochę kobitki się rozmarzyły....!!! To prawda wielu Księży ma swoje drugie połowy, ale przecież są również tacy "prawdziwi" z powołania oczko.gifoczko.gif A może nie ma ?????? Jak myślicie????

• Amelia 18 2004.12.30 [08:57]
    Do Hot Girl
    ooooo jak długo cię nie było .
    Tak się podstępnie zastanawiam , może wydasz książkę na podstawie moich wpowiedzi???
    TYLKO SPRÓBUJ!!!
    Nie po to tu jestem byś ty miała całą forsę z tego przedsięwzięcia
    Słonko wybacz ty na to za głupia jesteś i stanowczo za dużo ortów walisz , idź spać , srać , a potem lać . ALE TUTAJ SIĘ NIE POJAWIAJ
  • moniiiaaaa 2004.12.30 [09:02]
    Amelia 18, dlaczeo aż tak zwalczasz Hot Girl oczko.gifoczko.gif Właściwie tu nie napisała nic zlego!!! A może macie jakieś inne internetowe porachunki oczko.gif Tak, tak tan topik jest dla kulturalnych ludzi tzn. na poziomie i możecie obie w nim się wypowiadać. Hejjja dziewczyny !!!!
  • HotGirl 2004.12.30 [11:58]
    Amelia---> Jakże to dobrze, że byłas tak łaskawa i poinformowałaś mnie, iż potrafisz się zastanawiać i to nawet podstępnie (sic!) Myślę jednak, że z tym myśleniem to tak samo jak z oryginalnością u Ciebie...to tylko i wyłacznie Twoja fantazja.

Dziękuje za życzenia i tobie również życzę braku problemów z wypróżnianiem się i głebokiego snu.

• boa 2004.12.30 [12:45]
    Witajcie dziewczyny. Ja jestem z ksiedzem na powaznie. Od 1,5 roku. Myslimy powaznie nad wspolnym zyciem, on juz zdecydowal sie odejsc. czekamy jednak az skoncze studia. Tez zaczelo sie od rozmow, maili, telefonow z zyczeniami swiatecznymi. Taka neutralna znajomosc nie trwala dlugo, oboje nie umielismy zyc bez siebie i wreszcie musialo dojsc do czegos wiecej. Nie zaluje - on jest najcudowniejszycm mezczyzna na swiecie. Chcemy miec dziecko, ja widze jak on dojrzewa w zwiazku ze mna. Uczy sie odpowiedzialnosci za druga osobe, czulosci. Kocham go.
  • internia 2004.12.30 [13:03]
    Witajcie oczko.gif Boa powiedz jak jest właściwie z tym odejściem , z rezygnacją, czy tak normalnie idzie i mówi, że już ma dość, czy takie odejście musi potrwać???? A tak wogóle gratuluję, że udało Wam się dojść już tak daleko, że myślicie nawet o dzieciach oczko.gif Bo z takim Księdzem to często jest tak, że jakiś romansik, sex i owszem, ale jak już dziewczyna wspomina o odejściu to On jakoś tan temat omija szerokim łukiem oczko.gif dziwne!!! Powinni znieść celibat i wtedy mniej byłoby zakłamania, a Księża byliby NAPRAWDĘ szczęśliwi przy swojej rodzinie!!!

Boa , a czy to Ty sobie upatrzyłaś "ofiarę" w sutannie oczko.gif czy On Cię wyłowił????
    Pozdrawiam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...