Odpowiedz na ten temat

Fatalne zauroczenie-On jest Księdzem!!!!

• czekająca cierpliwie 2005.01.01 [19:51]
    tak sobie czytam tenże topik(pominęłam ostatnie wypowiedzi dwóch dziewczyn) chciałam tylko opwiedzieć że zakochałąm się ponad pół rpoku temu w chłopaku chodzi do tej samej szkoły co ja ale jest małą rzecz która mnie niepokoi -po rozmowach z nim wydaje mi się że on przywiązany ejst do nieba taką własnie niewidzialną smycza o jakiej była mowa wcześniej boję się że po szkole zdecyduje się na jakieś seminarium a nawet jeśli nei po szkole to później przeraża mnie ta myśl chociaż podziwiam jego wiarę (i jego całego) gwoli ścislości nei jestem z nim po prostu jeśliby wybrał drogę prawdopodobnego powołania to nie miałabym już zadnych szans...nrazie makltka nadzieja jest:] to tyle.
  • Zobacz także: „Coming out” księdza z Poznania: „Jestem heteroseksualny”

• ark 2005.01.01 [22:49]
    szczęście: Matematyczny model zagadnienia biorący za podstawę, iż szczęście jest pierwszą pochodną stanu posiadania, zdefiniowano jako sigma od zera do nieskończoności z iloczynów potrzeb przez współczynniki ich zaspokojenia...

• ark 2005.01.01 [22:49]
    szczęście: Matematyczny model zagadnienia biorący za podstawę, iż szczęście jest pierwszą pochodną stanu posiadania, zdefiniowano jako sigma od zera do nieskończoności z iloczynów potrzeb przez współczynniki ich zaspokojenia...

• powołanie 2005.01.01 [23:27]
    No właśnie, tak jak napisała "CZEKAJĄCA CIERPLIWIE" niektórzy wykazują powołanie i większe zainteresowanie kościołem już od najmłodszych lat. Mój koleś miał podobnie, my w liceum na imprezę, na koncert, do kina , a On służyć do Mszy, układać plan pielgrzymki do Częstochowy, na nocne czuwania itd............ Wszyscy trochę się dziwiliśmy , bo był (jest) naprawdę fajnym, kontaktowym kolesiem, zastanawiało nas jak on tak może żyć, młody zamiast poszaleć............ ale z czasem już nas to nie dziwiło, bo On był naprawdę szczęśliwy w tym swoim życiu przy Kościele oczko.gifoczko.gif Po liceum , oczywiście seminarium ............ od 3 lat jest Księdzem i jak na razie wciąż jest szczęśliwy i uwielbia to co robi oczko.gif
    Także jeżeli ktoś to czuje od najmłodszych lat , to często tak kończy. Ale może w Twoim przypadku "czekająca cierpliwie" tak nie będzie oczko.gifoczko.gif życzę Ci tego oczko.gif
  • Ksiądz i sex 2005.01.02 [00:19]
    A może by któraś napisała coś o seksie z Księdzem, podobno Księża są nieźli w te klocki oczko.gifoczko.gif Nooo otwórzcie sie trochę!!!!! oczko.gif CZEKAM oczko.gifoczko.gifoczko.gifoczko.gif
  • cierpienie 2005.01.02 [12:17]
    Z tym seksem i księdzem, wcale nie jest tak kolorowo. Ksiądz tak samo jak każdy facet jeden jest w tym lepszy drugi gorszy oczko.gif Mój Ksiądz był niezły, ale ile się przed tym nacierpiałam, a ile czasu po tej przygodzie nie mogłam dojąść do siebie, tylko ja (i moi bliscy) wiedzą!!! Nie ma co się pakować w coś takiego chyba, że jesteście takimi dziewczynami, że chodzi wam tylko o sex, o zdobycie księdza. Jeżeli myślicie, że On odrazu wystąpi i będzie z Wami, to się mylicie, mój zwodził mnie przez ponad 2 lata. Minął już rok, jakoś dochodzę do siebie, ale uwierzcie mi jest cholernie ciężko!!!!
  • też cierpienie 2005.01.02 [12:31]
    Masz rację, Ksiądz to tylko cierpienie, cierpienie i jeszcze raz cierpienie , mnie nie zwodził, aż tak długo, poprostu po około 6 msc. zaczął działać na 2 , a może i 3 fronty , to było przykre i podłe. A później na ołtarzu taki ANIOŁ mszę odprawia. Ojjj nieładnie !!!!!
  • Amelia 18 2005.01.02 [14:20]
    Dziewczynko coś ci się pomieszało , nie wiem co robiła Hot Girl ale ja na pewno nie zrobiłabym czegoś takiego .
    Wczytaj się dokładnie w topik Ulli nie chodzi o seks z księdzem , tylko on jej się najzwyczajniej podoba
    Ulla kiedy masz kolędę???
  • HotGirl 2005.01.02 [20:27]
    Nooo tym razem trzymam stronę Amelii.

Zauroczone pozdrawiam Was.

• Wybaczcie-Amelia i HotGirl 2005.01.03 [00:42]
    Sooorrrrrrryyyyy dziewczyny!!! Czytając topik"Sex z Księdzem" coś mi się przewidziało i pokręciło to nie Wy umieściłyście tam fragmenty z tego topiku . Jeszcze raz przepraszam oczko.gifoczko.gif Będę teraz uważniej czytała oczko.gifoczko.gif

Pozdrawiam ULLE oczko.gif Jak tam są jakieś postępy, byłaś, gadałaś, dzwoniłaś ?????????? oczko.gif
    Dobranoc oczko.gif
  • Amelia 18 2005.01.03 [00:49]
    Uff !!!
  • Amelia 18 2005.01.03 [11:13]
    W sylwestra nagrałam sobie \" Zatrute pióro\" , ale dopiro wczoraj go obejrzałam , oczywiście główny bohater to pisarz , ale mnie bardzij przyciągnął , młody , przystojny ksiądz , któr to zakochał się w Magdalenie , kiedy ona umarła on abrdzo cierpiał i leczył się w zakładzie dla umysłowo chorych , wiem , że to tylko fikcja filmowa , ale ona pozwala wierzyć , że zdarzają się spełnione uczucia między księdzem a zwyczajną kobietą.
    Ulla nie bierz tego do siebie , bo tak naprawdę nie wiemy co Tomek ma w głowie , i nie wiadomo czy ty tam jesteś .
    Ale obiecaj mi jedno!!!!!!!!! Niech ten topik pozostanie , a nie tak jak inne zniknie w szeregach starych i dawno zapomnianych.
    Na razie pozostaję ci tylko chodzenie na mszę , napisz jak on się zachowuję jak cię widzi ????
    czy cię zauważa??? czy tylko tobie się tak wydaję???
  • czytelniczka 2005.01.03 [13:41]
    Śledzę sobie wasze wypowiedzi i coraz bardziej mi się tu podoba oczko.gif aż napisałam do Was oczko.gif Ja nie mam co prawda takiego "Fatalnego zauroczenia" ale z tego co piszecie to jest to z jednej strony męka , a z drugiej cudowne uczucie tym bardziej, że wy macie swoje drugie połowy i nie dążycie do zrujnowania życia i sobie i Waszym Księżom , oni poprostu są dla was fascynujący jako ludzie , a nie tylko jako ciała (sex, sex i sex) jak to robią niektóre dziewczyny oczko.gif I to mi się podoba oczko.gif Bo jak to już któraś z Was napisala SEX TO NIE WSZYSTKO oczko.gif

A co tam u fatalnego zauroczenia osóbki z "czarnym nickiem" 6 lat no to nieźle , chyba jesteś tu najstarsza starzemoczko.gif

Trzymajcie się dziewczyny i piszcie, piszcie, piszcie oczko.gif
  • Amelia 18 2005.01.03 [15:49]
    Ulla a ja mam takie pytanie gdyby Tomek zaczął jeszcze bardziej przybliżać się do ciebie i byłoby tak jak zapewne czasem o tym myślisz czy zostawiłabyś swojego chłopaka??
    Z tego co piszesz to twój chłopak jest nieco zazdrosny o Tomka .
  • Amelia 18 2005.01.03 [15:50]
    Ulla a ja mam takie pytanie gdyby Tomek zaczął jeszcze bardziej przybliżać się do ciebie i byłoby tak jak zapewne czasem o tym myślisz czy zostawiłabyś swojego chłopaka??
  • Amelia 18 2005.01.03 [15:57]
  • Amelia 18 2005.01.03 [15:57]
  • internia 2005.01.03 [21:00]
    Kurcze twarda sztuka z Ciebie ULLA , wiesz czego chcesz i to o czym piszesz ma sens oczko.gif I to co chcesz osiągnąć również jest sensowne oczko.gif Trzyman kciuki !!!!!

Konspiracja, to , że nie jest , aż tak wylewny jak Tomek jeszcze o niczym nie świadczy, a więc nie poddawaj się oczko.gif
    Pozdrawiam Heeej
  • zainteresowana223344 2005.01.03 [23:01]
    A ja mam pytanko do siostry księdza Ullluśśś, czy Twój brat siedząc już w swojej Parafii może (oczywiście jak ma wolne, np. między Mszami, czy coś takiego) czy może sobie robić co chce tzn. wyjść, wyjechać na te 2-3 h i nie musi się nikomu tłumaczyć????? Ja mieszkam w niewielkim miasteczku i pewna dziewczyna spotykała się dość często z naszym młodym , nowym wikarym, trochę to było dziwne, bo oni naprawdę często wyjeżdżali, wychodzili gdzieś, poprostu często byli ze sobą. Tak jakby on nie miał nic innego do roboty, dziwne...........
  • a może sex 2005.01.03 [23:13]
    Hejjj!!!! oczko.gifoczko.gifoczko.gifoczko.gifoczko.gif A mooże odezwie się jakaś kobitka, która przezyła fatalne zauroczenie zakończone całkowitym spełnieniem??????????? Bo przecież ksiądz to facet oczko.gif ;-0 '-)
  • a może sex 2005.01.04 [09:44]
    Ide zajrzeć na topik sex z Księdzem oczko.gifoczko.gifoczko.gif Ale jeszcze do was wrócęusmiech.gifusmiech.gif
  • a może sex 2005.01.04 [10:52]
    eeeeeeee tam coś nie do końca wierzę w te historyjki z "Seksu z Księdzem" niektóre może i owszem oczko.gif Ale raczej przesadzają, a wogóle to im się trochę sypnął ten topik, straszna kicha będę wpadała do Was oczko.gifoczko.gifoczko.gif Już wolę fatalne zauroczenia , niż sex oczko.gif
  • a może sex 2005.01.04 [11:09]
    Tytuł mnie zainteresował oczko.gif Poza tym wiem, że Księża to nie takie znowu anioły oczko.gif i myślałam, że coś i o seksie tu będzie, a ten sex to stąd, ze jakieś 5-6 lat temu pewna 17-stolatka z mojej miejscowości była w ciąży z księdzem, On gdy się dowiedział bardzoo namawiał ją żeby usunęła , Ona się nie zgodziła , co było dalej nie wiem, to znaczy ona wyjechała (w ciaży) On jeszcze przez 3 lata był u nas księdzem, a później Go gdzieś przenieśli , czy utrzymują kontakty itp.... nie mam pojęcia, z tego co słyszałam ona siedzi z dzieckiem za granicą!!!! Także ksiądz też człowiek i nie zawsze Anioł oczko.gifoczko.gifoczko.gif
  • alek 2005.01.04 [12:59]
    Witam, w sumie sympatyczny topik, sedrcznie pozdrawiam, życze milego dnia usmiech.gif jestescie dzielne dziewczyny, no no... oczko.gif ale w sumie kazdy czlowiek potzrebuje przyjacioł, pa usmiech.gif
  • facecik jeden taki 2005.01.04 [13:36]
    A o mnie nikt już nie pamięta ;-( byłem tu kiedyś napisałem kilka słów i jestem nadal mężczyzną , chociaż bez sutanny, ale mną też się można zauroczyć oczko.gifoczko.gif Topik naprawdę się rozkręca oby tak dalej oczko.gif I o przyjaźń księdza można zabiegać oczko.gif popieram !!! Trzymajcie się laski oczko.gifoczko.gif
  • facecik jeden taki 2005.01.04 [13:39]
    A o mnie nikt już nie pamięta ;-( byłem tu kiedyś napisałem kilka słów i jestem nadal mężczyzną , chociaż bez sutanny, ale mną też się można zauroczyć oczko.gifoczko.gif Topik naprawdę się rozkręca oby tak dalej oczko.gif I o przyjaźń księdza można zabiegać oczko.gif popieram !!! Trzymajcie się laski oczko.gifoczko.gif
  • facecik jeden taki 2005.01.04 [13:40]
  • facecik jeden taki 2005.01.04 [13:45]
  • alek 2005.01.04 [14:11]
    dziekuje za sympatyczne pozdrowienia usmiech.gif nie mam zamiaru Was zwymyslac usmiech.gif jesli mi sie cos moze nie spodoba to przeciez moge tu nie wchodzic, jak nie wchodze na topik z innymi tematami usmiech.gif jestem chłopakiem usmiech.gif w 100% oczko.gif w sumie znam swojego brata i wiem jak to czasami u niego wyglada, wyjazdy, wakacje, grupy mlodych ludzi: chłopcy, dziewczyny... kazdy ma swoj rozum, rozumiecie oczko.gif no coz ja pracuej tylko w sklepie i nie na wszystkim sie znam, ale jestem z a normalnoscia smiech.gif , pa usmiech.gif
  • zaineresowana223344 2005.01.04 [17:06]
    Ulluśś

Jak to jest z tym wolnym np. u Twojego brata (Księdza), jak nie ma Mszy, nie siedzi w kancelarii itp....... to może sobie robić , co chce iść gdzie chce i nie musi się nikomu tłumaczyć?????

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...