Odpowiedz na ten temat

Fatalne zauroczenie-On jest Księdzem!!!!

• a 2005.01.09 [16:26]
    czesc dziewczyny
    tak sobie czytam i czytam i pomyslalam ze do was napisze bo mnie juz drugi raz taka sytuacja dopada
    o tamtej ciezko mi mowic, bo dlugo musialam zaleczac rany
    a teraz robie to samosmutas.gif znowu sie pakuje, tylko tym razem nie z ksiedzem a z zakonnikiem
    i wiecie co,on jest jakis magiczny,jest miedzy nami jakas niesamowita nitka,mailujemy do siebie, potrafimy przegadac cale noce(nie tylko mailami), a najlepsze jest to ze wcale nie koniecznie musze sie z kim kochac...niby jest na boskiej smyczy (jak tamtemsmutas.gif ) ale z tym czuje nieomal intymny kontakt z kazdym usmiechem...czasem nic do siebie nie mowimy tylko sie usmiechamy, patrzymy,studiujemy nasze twarze...i to wystarcza
    ja nic wiecej nie chce i on chyba tez,
    nie wiem namieszalam pewnie bardzooczko.gif
    czy ktoras mnie rozumie?
    pozdr
  • Zobacz także: „Coming out” księdza z Poznania: „Jestem heteroseksualny”

• Ulluśś 2005.01.09 [17:08]
    Ja polecam psychologausmiech.gif Bo to zalatuje syndromem miłości neurotycznej (bezustannym poszukiwaniem miłości idealnej i iluzorycznej w gruncie rzeczy) To jest etap przez który zdarza się przebrnąć niejednej siedemnastolatce i jeśli tyle właśnie liczysz wiosen to nie jest źleusmiech.gif Ale jeśli masz już na karku dwie dychy to rzecz kwalifikuje się do działu "patologia miłości"oczko.gif Buziaki

• Ulluśś 2005.01.09 [18:47]
    Mogę tylko uszanować Twoje zdanie Ullausmiech.gif ale zauważ że nie jest to w życiu "a" unikatowa historia. Dziewczyna "ładuje się" w takie sytuacje z uporem godnym lepszej sprawy (sama pisze że długo leczyła "wojenne rany" z pierwszej kabały) Jako studentka trzeciego roku psychologii społecznejsmiech.gif nigdy nie zgodzę się ze stwierdzeniem ze ta więź jest zjawiskiem pozytywnym. "Czasem nic do siebie nie mowimy tylko sie usmiechamy, patrzymy,studiujemy nasze twarze"..na litość Boską to nie jest przyjaźń. Jak żyję nie siedziałam z przyjacielem facetem "studiując anatomię jego twarzy"smiech.gif Dla drugiej strony rzecz też jak najmniej wskazana. Mega płycizną psychologiczną trąci przekonanie, że jeśli nie ma sexu, to wszystko jest "cacy". Zarywanie nocy na rozmowach z jakąś laską przez zakonnika to jest zenit nieodpowiedzialności za siebie i za drugiego człowieka. Jak mówił kardynał Wyszyński: "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi". Jest odpowiedzialne Fatalne Zauroczenie za uczucia które budzi w Ulli, jest odpowiedzialna Ulla za uczucia które budzi w Fatalnym Zauroczeniuusmiech.gif Dwa dni temu zaczepiła mnie jakaś panna na gg, próbując wydębić numer od Krzysztofa.Wysłałam Mu esa pytając o zdanie. Oberwałam za nią, za siebie i dostałam "rozkaz wojenny"usmiech.gif odcholowania panny. I to jest odpowiedzianość:-I Na pierwszej stronie tego topiku ktoś odpisał Ci Ulla "Uśmiechaj się dalej i niech tak zostanie".usmiech.gif I to właściwie powinna być puentausmiech.gif szkoda że tak bardzo od niej odeszliśmy. pa

• a 2005.01.09 [19:13]
    no dzieki dziewczyny
    teraz to sie zalamalam,wyszlo ze jestem nienormalna,nieodpowiedzialna itd tym bardziej ze mam grubo ponad 17wiosenek
    Ulluś -> a co to jest? nigdy nie \"mialas\" z nikim takiej niewidzialnej nitki ze samym spojrzeniem wiesz co ta osoba chce powiedziec?

aha ostatnio zerwalam ze swoim facetem,takim bez czarnej sukienkioczko.gif pewnie to ma jakies znaczenie,a mowie bo tu same panie psycholog sie znajduja i od razu jakies diagnozy stawiajajezyk.gif

• a 2005.01.09 [19:25]
    no dzieki dziewczyny
    teraz to sie zalamalam,wyszlo ze jestem nienormalna,nieodpowiedzialna itd tym bardziej ze mam grubo ponad 17wiosenek
    Ulluś -> a co to jest? nigdy nie \"mialas\" z nikim takiej niewidzialnej nitki ze samym spojrzeniem wiesz co ta osoba chce powiedziec?

aha ostatnio zerwalam ze swoim facetem,takim bez czarnej sukienkioczko.gif pewnie to ma jakies znaczenie,a mowie bo tu same panie psycholog sie znajduja i od razu jakies diagnozy stawiajajezyk.gif

• Amelia 18 2005.01.09 [21:22]
    Ja też nie uważam żebyś była nienormalna , to jest normalne , że szukasz kontaktów a ksiądz mimo smyczy łączącej go z Bogiem jest człowiekiem , nie dziwi mnie to , że tak często mailujecie w końcu jesteście na stopie przyjacielskiem , przyznam ci się szczerze , że bardzo chciałabym mieć znajomego księdza któremu mogłabym się zwierzyć .
    Wiecie co mnie przyciąga do księży?? ta ich niesamowita inteligiencja , a przede wszystkim to , że żaden psycholog nie potrafi słuchać tak jak oni , są spokojnie i zawsze opanowani , oni nie osądzają tylko starają się naprowadzić na właściwą drogę .
    Chociaż nie wiem czy w twoim przypadku , sprawy nie posuną się za daleko
  • Amelia 18 2005.01.09 [21:22]
    Ja też nie uważam żebyś była nienormalna , to jest normalne , że szukasz kontaktów a ksiądz mimo smyczy łączącej go z Bogiem jest człowiekiem , nie dziwi mnie to , że tak często mailujecie w końcu jesteście na stopie przyjacielskiem , przyznam ci się szczerze , że bardzo chciałabym mieć znajomego księdza któremu mogłabym się zwierzyć .
    Wiecie co mnie przyciąga do księży?? ta ich niesamowita inteligiencja , a przede wszystkim to , że żaden psycholog nie potrafi słuchać tak jak oni , są spokojnie i zawsze opanowani , oni nie osądzają tylko starają się naprowadzić na właściwą drogę .
    Chociaż nie wiem czy w twoim przypadku , sprawy nie posuną się za daleko
  • nowiutka333 2005.01.09 [23:30]
    do "a"

Ja też uważam , że to super, że masz takiego Kogoś (zakonnika) z którym tak dobrze się rozumiesz, tym bardziej teraz kiedy rozstałaś się z chłopakiem. Tylko musisz uważać, bo może być również pułapka i wielka pokusa, wiesz o czym mówię........
    Poza tym nie uważam, żeby było coś złego w mailowaniu nawet przez całą noc z zakonnikiem oczko.gifoczko.gif jeżeli Wam się fajnie gada itd....... to czas tak szybko leci, że nawet nie wiesz kiedy zaczyna świtać oczko.gifoczko.gif
    Gdyby On tego nie chciał (tzn. mailować) to by tego nie robił lub ograniczył, a z tego co pisze "a" tak nie jest oczko.gif
    Ale powinnaś uważać tym bardzie, że już miałaś jakąś "przygodę" z Księdzem, o której nawet nie chcesz pisać, bo pewnie jeszcze boli!!!!!!Wpakować się w taki niezbyt korzystny układ nie jest trudno, ale później dojść do siebie baaaaaaaaaaaardzoooooo!!!!!! Pozdrawiam Cię !!!!! Hej oczko.gif
  • nowiutka333 2005.01.09 [23:30]
    do "a"

Ja też uważam , że to super, że masz takiego Kogoś (zakonnika) z którym tak dobrze się rozumiesz, tym bardziej teraz kiedy rozstałaś się z chłopakiem. Tylko musisz uważać, bo może być również pułapka i wielka pokusa, wiesz o czym mówię........
    Poza tym nie uważam, żeby było coś złego w mailowaniu nawet przez całą noc z zakonnikiem oczko.gifoczko.gif jeżeli Wam się fajnie gada itd....... to czas tak szybko leci, że nawet nie wiesz kiedy zaczyna świtać oczko.gifoczko.gif
    Gdyby On tego nie chciał (tzn. mailować) to by tego nie robił lub ograniczył, a z tego co pisze "a" tak nie jest oczko.gif
    Ale powinnaś uważać tym bardzie, że już miałaś jakąś "przygodę" z Księdzem, o której nawet nie chcesz pisać, bo pewnie jeszcze boli!!!!!!Wpakować się w taki niezbyt korzystny układ nie jest trudno, ale później dojść do siebie baaaaaaaaaaaardzoooooo!!!!!! Pozdrawiam Cię !!!!! Hej oczko.gif
  • ULLA 2005.01.10 [09:01]
    Witaj Konspiracja oczko.gif Myślisz, że te zauroczenia nie są normalne??? Hmmm może do końca nie są jeszcze zależy jakie jest nasilenie tego zauroczenia!!! Ale wiesz człowiek zawsze musi się jakoś usprawiedliwić przed samym sobą oczko.gifoczko.gif Wtedy czuje się o wieele lepiej oczko.gif i uważa , że teraz już wszystko jest OK !!!!!! Szczególnie my kobiety stwarzamy sobie same jakieś "problemy" , a później dni i noce myślimy nad "rozsądnym" rozwiązaniem problemu (który często jest TYLKO w naszej głowie) oczko.gifoczko.gif Tak, tak "kobieto puchu marny....." oczko.gifoczko.gif
    Pozdrawiam
  • ULLA 2005.01.10 [09:41]
    do konspiracji!!!
    Jeżeli chodzi o moje dzisiejsze samopoczucie to bywało lepiej....., kurcze chyba brakuje człowiekowi słońca??? W sobotę było piękne słoneczko i aż się chciało żyć....., a jak jest szaro, brzydko i wieje to chce mi się tylko jeść , jeść i jeszcze raz jeść oczko.gifoczko.gif
    Po niedzieli spokojnie (nie licząc wichur za oknem) W Kościele byłam, co prawda Tomek nie odprawiał Mszy tylko na tacę zbierał (a więc widzenie ograniczone) ale uśmiech i "dzięki" było oczko.gifoczko.gif I muszę Ci powiedzieć, że też staram się jakoś panować nad swoim "zauroczeniem" może to jeszcze nie jest odwyk , ale ..... w tygodniu do Kościoła nie idę ..... (a co tam niech trochę potęskni-hihihi) !!!! Maila nigdzie nie znalazłam, a w necie spędzałam po kilka godzin dziennie, ale nadal nad tym pracuje oczko.gif
    Dobra kończę , czas zabrać się za coś pożytacznego (znaczy: śniadanko oczko.gifoczko.gif Na razie Paaaaaa

• też Ula 2005.01.10 [09:42]
    Zapraszam Imienniczki na Gg 1877640
  • facecik jeden taki 2005.01.10 [11:36]
    Siema dziewczyny oczko.gifoczko.gif
    U mnie też jest szaro i paskudnie, w w dodatku jeszcze mam od cholery roboty -bleeee!!!!!!!! Pozdro oczko.gifoczko.gif byle do wiosny
  • facecik jeden taki 2005.01.10 [11:36]
    U mnie też jest szaro i paskudnie, w w dodatku jeszcze mam od cholery roboty -bleeee!!!!!!!! Pozdro oczko.gifoczko.gif byle do wiosny
  • facecik jeden taki 2005.01.10 [11:37]
  • przyjaciółka konspiracji 2005.01.10 [17:17]
    Witam wszystkie kobitki zauroczone księżmi - niestety mnie nie było dane bo najprzystojniejszego ksiedza w okolicy podłapała konspiracja hihihihihih no ale nic straconego bo zycie jest długie i coraz to nowi ksieża sie pojawiają hihihihih usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif TO BYŁ ŻART

Pozdrawiam i czytam dalej !! usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • nowiutka333 2005.01.10 [18:28]
    Trochę tych przystojniaków w sutannach jest oczko.gif Rozejrzyj się , a może lepiej nieeeee, bo jeszcze "wpadniesz" oczko.gif Tylko nie skuś się na "faceta w czerni" konspiracji ...... !!!!!!!
  • zainteresowana223344 2005.01.10 [18:48]
    Witajcie, witajcie oczko.gif dawno mnie nie było!!!! Ale nadrobiłam zaległości, coraz ciekawiej się robi oczko.gifoczko.gif Coraz więcaj zauroczonych i mamy Panią psycholog (no prawie!!!)
    do Kasiuuuki oczko.gif
    Co tam u Ciebie, jak często widujesz się ze swoim obiektem zainteresowań??? Jak udaje Ci się hamować???? Pisałaś, że patrzysz na Niego ostatnio jak na mężczyznę, a nie na Księdza, czy też przyjaciela!!!!!! Ciekawa jestem jak sobie z tym poradzicie????

do a
    Jesteś jak najbardziej normalna , Ullluś chyba trochę przesadziła w ocenie oczko.gifoczko.gif A więc mailuj sobie dalej i spędzaj miło czas z zakonnikiem, tylko,uważaj żebyś znów nie cierpiała !!!!1 Trzymaj się Pozdrawiam oczko.gifoczko.gif
  • ULLA 2005.01.11 [09:44]
    Heyaaa konspiracja oczko.gif
    Tak sobie myślałam, czy to naprawdę Twoja Przyjaciółka się odezwala, czy ktoś się podszywa, a to jednak prawdziwa Przyjaciółka oczko.gifoczko.gif Moja Przyjaciółka podobnie jak Twoja co jakiś czas sprowadza mnie na ziemię, właściwie zadaje jedno pytanie "Po co Ci to, do czego to ma prowadzić??????" Hmmmm właściwie sama nie wiem do czego, a jak jej mówię, że tylko chcę pogadać, poznać Go itp....... to Ona znów z grubej rury ......... a jak między Wami zaiskrzy po tych rozmowach itd......, czy to ma sens??? I zawsze stwierdza, że już mu współczuje zamętu w głowie oczko.gifoczko.gif I weź tu licz na Przyjaciółkę. A tak poważnie to wiem, że Ona ma racje, bo mam przecież nie najgorsze poukładane życie, cudownego faceta, nie jestem jakąś tam siksą,dla której liczy się tylko zdobywanie kolejnych facetów , a tu nagle w główce mi się poprzestawiało i jedno miejsce zajął tam Tomek oczko.gifoczko.gif Podobnie jak Ty konspiracja, próbuję z tym walczyć, a już najgorzej jestem na siebie zła, że byłam w domu podczas kolędy (cholera takie bym miała spokojne życie, a tu masz...... "facet w czerni" oczko.gif Najlepiej byloby gdyby to umarło jak piszesz "śmiercią naturalną" mam nadzieję, że kiedyś to nastąpi, albo, że naprawdę sie poznamy lepiej i polubimy (bo takiego stanu zawieszenia, w którym trwam już prawie rok mam szczerze dosyć....... uśmiechy, machanie, czasem rozmowa....) Również co jakiś czas przeprowadzam odwyk i jest dobrze, nawet baaardzo , aż do czasu gdy pojawi się na horyzoncie "fatalny" wtedy już po odwyku, dostaję skrzydeł i unoszę się gdzieś tam wysoko , hmmm to chyba nie jest jedna z faz odwyku oczko.gifoczko.gifoczko.gif Ale wciąż walczę!!!!! Pozdrawiam na razie Paaa oczko.gif
  • jojo 2005.01.11 [10:15]
    Siema oczko.gif Ale byłam zaskoczona, że Wasz wątek, aż tak się rozwija, byłam u Was na początku oczko.gif a tu proszę jakie postępy!!!!! Tak szybko się nie wyleczycie z tych "facetów w czerni" tak mi się wydajeoczko.gif Cieszę się, że ja tak nie wpadłam, bo to musi być straszne, niby masz Go na wyciągnięcie reki, a jednak NIGDY nie będzie Twój. Lepiej zebyście jakoś zapomniały o nich , bo jak ich lepiej poznacie i naprawdę okaże się, że nadajecie na tych samych falach to wtedy już może być problem, tym bardziej, że macie w większości poukładane życie uczuciowe oczko.gifoczko.gif A Ksiądz jak nawet wystąpi to do końca życia w 90% przypadków jest nadal Księdzem , tyle, że nie nosi sutanny !!! Takie jest życie niestety!!!
  • ULLA 2005.01.11 [10:36]
    Oj widzę, że Twój odwyk wkracza w fazę zaawansowaną, nawet nie biegniesz na tę stronę Kościoła, którą podąża X oczko.gif nonono jestem pełna podziwuoczko.gif Ale gdyby Go przenieśli to chyba niebyłoby najlepiej, tak przynajmniej można pójść na Mszę, którą prowadzi , zobaczyć , pocieszyć oko , nawet już po odwyku , a tak ......
    Ale z drugiej strony może to jest właśnie wyjście oczko.gif

Jeżeli chodzi o mnie to Kościoła nie zmienię oczko.gif to miłe uczucie mieć czasem "skrzydla" . O "studiowaniu twarzy" na razie nie myślałam, ale mailowanie nie daje mi spokoju. Właśnie chodzi mi o coś takiego co Ty odkryłaś jak do siebie pisaliście, że się nie wkręcił, że jest taki, albo nie jest taki jak sobie wyobrażałaś , wiesz " odbrązowienie pomnika" oczko.gifoczko.gif
    Z takich maili wiele można wywnioskować, choćby po samym stylu pisania oczko.gif I właśnie o to chodzi, a może jakby Tomek napisał maila to bym się wlaśnie zniechęciła i nastąpiłby gwałtowny zwrot!!! Wytrzymałam rok, to pokombinuje jeszcze trochę oczko.gif

Ale mamy dobrze z tymi Przyjaciółkami oczko.gif tyle razy muszą wysłuchiwać naszych "bzdur" oczko.gif Moja ma już męża i dziecko, a więc trochę jakby inne problemy, ale zawsze ma czas i może nie zawsze dobre słowo oczko.gif ale najważniejsze, że mnie wysłuchaoczko.gif No i mówi do mnie często "Szczęść Boże Siostro " oczko.gifoczko.gif

• jojo 2005.01.11 [12:35]
    Kilka cytacików dla Was dziewczyny oczko.gifoczko.gif

Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie.
    JEAN PAUL SARTRE

Smak, że cnoty drogą kroczysz, poznasz kiedy czasem zboczysz.

Uprzejme spojrzenie i uśmiech znaczą często więcej, niż udana rozmowa.
    Stefan Wyszyński

"Nie przechodź obojętnie obok pokusy: może się już nigdy nie pojawić oczko.gifoczko.gif "
  • ULLA 2005.01.11 [14:06]
    I jeszcze dwa cytaciki do kolekcji "jojo"

"Lepiej zgrzeszyć i później żałować, niż żałować, że się nie zgrzeszyło"

"Sumienie nie powstrzymuje Nas przed popełnianiem błędów, lecz nie pozwala cieszyć się nimi"

To są oczywiście takie ogólne przesłania, a nie dotyczące akurat Naszego tematu oczko.gifoczko.gif (Wlaściwie do nas też można to podciągnąć)
    konspiracja oczko.gif Też miewam etapy czytania wierszy i innych baardzooo mądrych przesłań, a już nawet nie wspomnę o książkach o tematyce , w której bohaterki mają barrdzoo podobne rozterki i o tym jak to wygląda od tej drugiej strony (Ksiądz, Biskup, zakonnik) oczko.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • przyjaciółka konspiracji 2005.01.11 [15:06]
    I znowu muszę Ci powiedziec droga konspiracjo, że nie masz racji z tym, że sie nie odezwie bo ja wiem swoje...... (jak zwykle). Jestem pewna że sie odezwie, gdyz nie zdaje sobie sprawy, że to własnie ty meilujesz hihihihihi ... słuchaj mnie bo wiesz, że ja mam racje i przeczucia moje sprawdzają sie zawsze a twoje nie zawsze hihihiih

Kobiety cierpliwości więcej i posłuchajcie troszke szybszej i łatwiejszej muzyki a nie smutasów.

Do Ulla: ja tez mam męża i dziecko i inne problemy, ale problemy konspiracji są dla mnie tak ważne jak własne więc trzymam kciuki za was kobietki "facetów w czerni".

A tak na marginesie to czy zastanawiałyście się kiedyś jak wygląda WASZ "facet w czerni" ale w samej koloratce ?????? hihihiusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
    Pewnie nie, a ja tak heheheheheh
  • ULLA 2005.01.11 [15:11]
    Witaj Przyjaciólko konspiracji oczko.gif
    Hmmm jak wygląda w samej koloratce ..... nie zastanawiałam się, ale zaraz puszczę sobie szybką muzyczkę i pomyślę nad tym !!!!! oczko.gifoczko.gif Pozdrawiam

• zainteresowana223344 2005.01.11 [17:29]
    Ksiądz w samej koloratce , nieee jakoś łyso by wyglądał oczko.gifoczko.gif I pewnie nie byłby już taki pociągający-hihihi!!!
  • Z czarnym nickiem 2005.01.11 [18:14]
    Miałam iść dzis na Mszę,ale się plany zmieniły smutas.gif
    Nic,potęsknię usmiech.gif
    Buziaki usta.gif
    Myślcie o facetach w czerni serduszko.gif
    .....Nie ma to jak faceci w czerni.....
  • facecik jeden taki 2005.01.11 [18:15]
    Witam oczko.gif Nie jak Ksiądz to tylko w sutannie i koloratce, bez byłby to "zwykły" facet i najprawdopodobniej to już nie byłoby to oczko.gifoczko.gif
    ULLA i konspiracja gdzie się chowacie popołudniami ??????
    Pozdro Trzymajcie się oczko.gif W końcu Wam kibicuje oczko.gifoczko.gif i myślę,że Wasze wysiłki, cierpienia zostaną nagrodzone oczko.gifoczko.gif Np. dzień i noc maile od "fatalnego" i tak przez całe długieee miesiące oczko.gifoczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...